Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

Sveikutės, jungiuosi su savo patirtimi... 4u.gif stresas nuo moklų atsiliepia plaukų slinkimu, iš pradžių nekreipiau dėmesio, nu bet kai liko trečdalis plaukų - susizgribau blush2.gif ašaros akyse buvo po kiekvieno plaukų plovimo, o dabar viskas smarkiai keičiasi į gerąją pusę. Prieš dvi savaites pradėjau gerti visus vitaminus, kokius tik kada turėjau ir nesunaudojau. Tikliau tai Trioplan Beuty, cinką ir magne b6. Tai va. prieš kelias dienas nusipirkau Fitoval šampūną skirtą slenkantiems plaukams, taip pat plaukus nutepiau chna dažais, kurie yra augaliniai ir stiprina plaukus, ir paskutinis dalykas tai plaukų kremas Dermatological mask iš HOME INSTITUT Paris... Mano patirtis trumpa, bet kažkas iš šių dalykų man tikrai padeda. Nes dabar plaudama plaukus jau džiaugiuosi rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos,

Turėjau aš šią problemą. Man nuo slinkimo padėjo iš GREEN LIGTH balzamas litriniame butelyje kur yra. Ir kaina jo kiek pamenu ne itin kandžiojosi. Pirkau iš savo kirpėjos, bet rasite kur ir Jūs. 4u.gif
Atsakyti
O man šiandien kirpėja kirpdama galiukus kėlė nutrupėjusius plaukų kuokštus, visas viršugalvis po 5cm plaukų telikę iš viso ilgio (o plaukai ilgi). Tų plaukų ankščiau tiek daug buvo, kad net norėjau mažiau, o dabar suimi į varganą uodegą ir dar kaip iškarpyti trumpi net nesusiriša, plaikstosi sad.gif Ištrupėjo, išsiaiškinom, kad per stiprūs dažai. Dažau blondiniškai, bet ne baltai. Keune dažais. Su 11proc. antioksidantu, pasirodo per stipru. O maniau prof.priemonės gerai. Prašau... Tai nusipirkau Babuškos agatos ampulių ir keranove kaukę nuo slinkimo, ir imsiuos jūsų siūlytų receptėlių, nors taip nėra laiko :S
O plaukų dažus teks pirkti ieškoti pardėj, sako Garnier arba Loreal yra silpnesių natural... Tik neįsivaizduoju kaip spalvą atitaikyt... sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alinutia: 07 liepos 2009 - 21:56
Man slinko plaukai labai... slinkimą pristabdžiau vartodama vitaminu Zinc. Jį vartoju iki šiol.
Atsakyti
QUOTE(Alinutia @ 2009 07 07, 22:54)
O man šiandien kirpėja kirpdama galiukus kėlė nutrupėjusius plaukų kuokštus, visas viršugalvis po 5cm plaukų telikę iš viso ilgio (o plaukai ilgi). Tų plaukų ankščiau tiek daug buvo, kad net norėjau mažiau, o dabar suimi į varganą uodegą ir dar kaip iškarpyti trumpi net nesusiriša, plaikstosi sad.gif Ištrupėjo, išsiaiškinom, kad per stiprūs dažai. Dažau blondiniškai, bet ne baltai. Keune dažais. Su 11proc. antioksidantu, pasirodo per stipru. O maniau prof.priemonės gerai. Prašau... Tai nusipirkau Babuškos agatos ampulių ir keranove kaukę nuo slinkimo, ir imsiuos jūsų siūlytų receptėlių, nors taip nėra laiko :S
O plaukų dažus teks pirkti ieškoti pardėj, sako Garnier arba Loreal yra silpnesių natural... Tik neįsivaizduoju kaip spalvą atitaikyt... sad.gif

sveika, o man atrodo dazo su 4proc. profesionaliais loreal dazais, as nelabai ka suprantu bet skamba labai jau daug 11 proc. g.gif patariu daryt namines kaukes ( as ir dabar sedziu savo plaukucius issitepliojusi tokia kaukyte) plaukai po jos thumbup.gif thumbup.gif ir kosmetini zibala patariu nupirkti, irgi dalykas thumbup.gif tikrai padeda, ne viena drauge isbandziusi, labai sustiprina plaukus mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Man taip pat slenka plaukai, bet kaip stipriai, jau net nezinau ka daryti! Maitinu dukryte krutimi, tai gal delto, nezinau. Vitaminus geriu maitinancioms... g.gif Pries kelis menesius taip pat slinko, tai nusipirkau Bio+ sampuna, balzama, seruma-palikau apie 120Lt blink.gif padejo is karto-kazkur po savaites jau nebeslinko plaukai, bet va praejo kazkiek laiko ir vel slenka unsure.gif bijau net eiti plauti galva (aisku plaunu lotuliukas.gif ) bet tikra ta zodzio prasme - bijau, nes kai reikia sukuoti isslenka daug plauku! Nezinau net ka dabar daryti, ka vartoti? Kokius sampunus, balzamus mamytes vartojate, kad lengviau sukuotusi plaukuciai?
Gal sakau kokias kapsules pirkti ar koki velnia, jau nezinau...
Bet kaip mano kirpeja sake-reikia is vidaus gydyti, spresti problema o ne pavirsutiniskai, t.p. visos tos kapsules, serumai - tik priedai prie visos pagabos... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Invincible @ 2009 07 10, 11:35)
Sveikutes,
Man taip pat slenka plaukai, bet kaip stipriai, jau net nezinau ka daryti! Maitinu dukryte krutimi, tai gal delto, nezinau. Vitaminus geriu maitinancioms...  g.gif Pries kelis menesius taip pat slinko, tai nusipirkau Bio+ sampuna, balzama, seruma-palikau apie 120Lt  blink.gif padejo is karto-kazkur po savaites jau nebeslinko plaukai, bet va praejo kazkiek laiko ir vel slenka  unsure.gif  bijau net eiti plauti galva (aisku plaunu  lotuliukas.gif ) bet tikra ta zodzio prasme - bijau, nes kai reikia sukuoti isslenka daug plauku!  Nezinau net ka dabar daryti, ka vartoti? Kokius sampunus, balzamus mamytes vartojate, kad lengviau sukuotusi plaukuciai?
Gal sakau kokias kapsules pirkti ar koki velnia, jau nezinau...
Bet kaip mano kirpeja sake-reikia is vidaus gydyti, spresti problema o ne pavirsutiniskai, t.p. visos tos kapsules, serumai - tik priedai prie visos pagabos...  ax.gif

o kas cia per Bio sampunas,serumas?gal pabandyti reiktu.ar jis specialiai yra slenkantiems plaukams?idomu taip greit pradejo veikti tau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shape uk: 10 liepos 2009 - 12:22
QUOTE(shape uk @ 2009 07 10, 13:19)
o kas cia per Bio sampunas,serumas?gal pabandyti reiktu.ar jis specialiai yra slenkantiems plaukams?idomu taip greit pradejo veikti tau

Euro vaistineje tada pirkau Cutrin firmos, Bio+ pavadinimas. Taip, butent slenkantiems plaukams,yra ir nuo kitu problemu. Tik jau dabar as jo tikrai nepirksiu, nes sakau-man padejo tik tam laikui, dabar vel po poros menesiu baisiai slenka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Invincible: 10 liepos 2009 - 15:12
QUOTE(Invincible @ 2009 07 10, 16:11)
Euro vaistineje tada pirkau Cutrin firmos, Bio+ pavadinimas. Taip, butent slenkantiems plaukams,yra ir nuo kitu problemu. Tik jau dabar as jo tikrai nepirksiu, nes sakau-man padejo tik tam laikui, dabar vel po poros menesiu baisiai slenka.

o jo naudoti negalima kaip iprastinio sampuno ar jis tik tam tikram kursui skirtas?as gal surizikuosiu nzn,o ta seruma naudoti kasdien ar tik po plovimo galvos?as irgi galva bijau plauti,beja sukuoti irgi,kuokstai lieka sukose ir rankose verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shape uk: 10 liepos 2009 - 18:27
[quote=shape uk,2009 07 10, 19:25]
o jo naudoti negalima kaip iprastinio sampuno ar jis tik tam tikram kursui skirtas?as gal surizikuosiu nzn,o ta seruma naudoti kasdien ar tik po plovimo galvos?as irgi galva bijau plauti,beja sukuoti irgi,kuokstai lieka sukose ir rankose verysad.gif
[/quo
serumas naudojamas po galvos plovimo ir tik kurso metu, o sampuna gali naudoti ir siaip kaip iprasta, tiesiog profilaktiskai nuo plauku slinkimo
Atsakyti
Atsiverciau siandien viena i pasto dezute atejusi zurnaliuka... o ten receptukas kaip stimuliuoti plauku augima, kad neslinktu.... rasau jums, gal ir zinot, gal ir ne:

3 lasai eterinio ciobreliu aliejaus
3 lasai levandu aliejaus
3 lasai rozmarino aliejaus
3 lasai kedru aliejaus
30 ml vynuogiu seklu aliejaus
30 ml jojobos aliejaus

Sumaisyti ingredientus ir tepti ant vietu, kur slenka plaukai, masazuoti 5-10 minuciu.

Retejant plaukams patariama:

Dieta: pagrindas nesijotu kvietiniu miltu patiekalai, taip pat bulves, agurkai, pipirai ir pupeles

Maisto papildai, vitaminai ir zoleles:

Folio rugstis, biotinas, vitaminas B5 ir silicis - suteikia plaukams spalva ir stiprina.

Palmes aliejus apsaugo plaukus nuo slinkimo

Vartojant maisto papildus atkreipti demesi, kiek suvartojama cinko (pasiskaiciuoti). Jei per 3 menesius kasdien suvartojama daugiau nei 30 mg cinko, tai gali sukelti vario trukuma organizme, o tai itakoja plauku slinkimo pradzia...

"Stebuklingas" vaistas nuo plikimo - svogunu sultys. Sumaisyti svogunu sultis, uztepti ant probleminiu vietu ir masazuoti BENT 10 minuciu. Uzdengti galva polietileniniu maiseliu, apsukti ranksluosciu ir palaukti dar 10-15 min. Tada isplauti specialiu sampunu. Procedura kartoti kelis kartus per savaite (siaip pataria neisplauti, bet itariu, kad kvapas butu nekoks - kazkada vaikysteje mama man darydavo).
Atsakyti
Jau nepamenu aš šioje temoje kažkuri rašėte, bet gal kuri ir taip priminsite receptą su salotų sultimis ar nuoviru, niekaip nepamenu to recepto doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 01 spalio 2009 - 20:57