Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(Valporaiso @ 2009 06 25, 13:58)
Sveikos,

Atrodo, liudna skaityt, kai is storos kasos mazai beliko, bet ne maziau baisu, kai niekada storu neturejai, o dar tie patys slenka...  verysad.gif Ir tas pats - niekuo nesergi, puikiai supranti, kad cia 'nuo nervu', o 'nervai' visada bus tokie...siaip sau  smile.gif  O nuo plauku slinkimo tai streso nemazeja, tad gaunasi tarsi uzburtas ratas...




Nuo streso gerai žolių arbatos + aromaterapija + meditacija (čia jei pagal pažiūras tinka), buvimas su savimi, savikontrolė.
Geriausiai mums žinoma arbata turbūt yra melisų, kuri ramina nervus, bet nemigdo. Ji tinkama nuo nemigos, todėl daug kas mano, kad ji gali migdyti, bet iš tiesų ji ramina nervus, todėl žmogus užmiega, bet iš tikrųjų mieguistumo nesukelia. Arbatų yra ir daug daugiau, yra gerų mišinių Jadvygos žolėse.
Taip pat yra ir raminančių kvapų. Tikriausiai visiems geriausiai žinomas yra levandų, kuris jau ne tik ramina, bet kartu ir truputį sukelia mieguistumą. Šiaip, kvapų yra daug daugiau, bet priklausomai nuo problemos jie gali būti skirti depresijai, stresui, liūdesiui, apatijai, nervingumui, isterijai ir pan.
Meditacijų yra daug ir visokių, apie jas konkrečiai reikia ieškoti informacijos ir čia tikriausiai ne vieta tai plačiau aptarinėti.
Visi gali rasti truputį laiko įvertinti savo padėtį ir atsikvėpti. Tuo metu tereikia neturėti pašalinių darbų. Taip pat yra išleista daug visokių knygų, kurios moko kaip gyventi ir žiūrėti į gyvenimą, iš kurių yra labai daug šlamšto, bet yra ir gerų. Čia kiekvienam pagal pažiūras, kai kam tai nepriimtina ir tokių mokymų nereikia.
Tiek apie stresą, turbūt plačiau čia ne vieta. Šiaip, aš asmeniškai esu įsitikinus, kad visos visos ligos yra nuo nervų.


Atsakyti
O kokiu tyrimus dareisi?Ka tyreisi, nes vis mane kankina mintis, kad gal kur nesukreipiau, nepasidariau kazko verysad.gif
[/quote]

Dermatologe patare patikrint krauja: gelezis, kiti elemetai, leukocitai ir pan. Viskas ok.

Tada - slapimas: gliukoze (nezinau, ar is to ir kokia tai inkstu veikla pasimate, bet irgi viskas buvo gerai).

Sklydliaukes hormonai: ok.

Klause - gal kas gyvenime vyksta, gal kokie pokyciai (naujas darbas, gyvenama vieta, meile ir pan.). Sakiau, vyksta, yra itampa ir stresas, praeis, kai issispres, turbut nuo to ir slenka.

Sake pagert Mg+Zn+Ca 3 men. antroj dienos pusej po 1 tabl. Taip ir padariau - nusipirkau 100 vnt. pakuote ir jau nuo to laiko (ziema) suvartojau.

T.p., patempusi kiek plauku (svelniai, patikrinimui) iseme kelis, sako - cia viskas normos ribose. Odos problemu t.p. nebuvo. Liepe pagert a-la valerijonu, siredies lasu ir pan., zodziu, 'uspokojoncu', mat nervai viso to priezastis.

Galiausiai - azoto masazas Jogailos 13 Vilniuje. 20 Lt viena procedura, rekomenduojama 3 k. i savaite 3 kursai po 20, darant po menesio pertrauka (20 k. pasidarai eidama 2-3 k. i savaite, men. ilsiesi, vel t.p., vel menuo, ir vel 20 k.). Tai as is viso 13 k. tik padariau (sake, kitos ir po 10 nustoja eit). As nustojau, nes pristigau laiko ir pinigu, bet nauda galiu patvirtint. Eziukas uzaugo.

Bet kraupumelis po proceduru, gerai, kad ziema buvo ir su kepure eidavau - grizti namo ir renki PILNAS saujas visa vakara, o sukuot ir plaut ta diena negalima. Zodziu, jokiu labai vakareliu, pasipuosimu ir pan. Bet padejo smile.gif

Jei sirdelej jauti, kad neturi ligu, tai ir neieskok... 4u.gif Turbut esi sveika, o is vidaus kazkas 'eda'. As nueiciau ir pas psichoterapeuta, jei nerastu jokiu ligu. Tikrai. smile.gif
Atsakyti
taip, priemones gerai, bet kad tikslingai jas naudoti, vistiek reikia plauku tyrimo. Nes jei yra genetinis plikimas, pades visai kitos priemones, jei tik siaip kokia kita problema - kitos. Tai supratau, Kaune niekas negali rekomeduoti, kas atliktu trichograma? Ir niekas negirdejo nieko paie B&B Vilniuje? Na, tai man ten turbut teks apsilankyti ir pasidalinti ispudziais bigsmile.gif
Atsakyti
Pabandžiau su cinamono+medaus nuoviru persiplauti galvą, nes kaškur skaičiau tai padeda plaukų augimui, tai nuo cinamono tiesiog deginantis jausmas plaukų šaknyse labai didelis kai tą nuovirą masažuoji į skalpą - tai nežinau net ar tai nepakenks? gal nepakenks tikiuos, nes slinkimą tai tikrai stabdo, bet labai degina:D

Medaus su cinamonu receptai

gal kurios taippat bandėte šį receptą?
smile.gif
Atsakyti
man cinamonas nedegino nieko,nors net eterinio aliejaus cinamono pripylus i ta kauke buvau. O po kiek laiko pastebejai pkycius?

mane labaiu sudomino SVORIO METIMAS

Kasdien ryte 1/2 val. prieš pusryčius „ant tuščio skrandžio" ir vakare prieš miegą išgerkite medaus su puodelyje vandens pavirintu cinamonu. Reguliariai vartojant krenta net didžiausių storulių svoris. Be to reguliarus tokio mišinio vartojimas neleidžia kūne kauptis riebalams net jei ir suvartojame labai daug kalorijų.

Nu ne i tema,absurdas,bet...reiks kila cinamono ir medaus papirkt biggrin.gif
Atsakyti
sveikos,geras dalykas yra o'rising ampules.tik sunku pasakyti kur gauti,anksciau budavo euro vaistinese o dabar nebematau.yra ju oficialus puslapis,gal bandykite paskambinti ir paklausti kur uveza jusu mieste.aisku gal ne visoms tiks, bet siaip thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2009 07 01, 02:03)
man cinamonas nedegino nieko,nors net eterinio aliejaus cinamono pripylus i ta kauke buvau. O po kiek laiko pastebejai pkycius?

mane labaiu sudomino SVORIO METIMAS

Kasdien ryte 1/2 val. prieš pusryčius „ant tuščio skrandžio" ir vakare prieš miegą išgerkite medaus su puodelyje vandens pavirintu cinamonu. Reguliariai vartojant krenta net didžiausių storulių svoris. Be to reguliarus tokio mišinio  vartojimas neleidžia kūne kauptis riebalams net jei ir suvartojame labai daug kalorijų.

Nu ne i tema,absurdas,bet...reiks kila cinamono ir medaus papirkt biggrin.gif



Pastebėjau kad labai svarbu konsistencija. Reikia kad cinamono būtų daugiau nei medaus, kitaip medus kaškaip padaro kad nedegina - neutralizuoja. Kuo cinamono daugiau tuo labiau degina

O dėl svorio metimo tai tą receptą jau savaitę bandau tai nepastebiu pokyčių bet visvien geriu nes labai skanu ir turbūt sveika biggrin.gif
Atsakyti
O kiek to cinamono i puodeli vandens deti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Simona00 @ 2009 06 28, 13:39)
Na kazkoki su pipiru, degtine ir pan. blush2.gif

kažkur skaičiau, bet jau net nerasčiau kur nes labai senai blush2.gif
Žinau tokį: trynys+šaukštas konjako arba brendžio - sako labai padeda mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 07 02, 21:50)
kažkur skaičiau, bet jau net nerasčiau kur nes labai senai blush2.gif
Žinau tokį: trynys+šaukštas konjako arba brendžio - sako labai padeda mirksiukas.gif

Aciu, pabandysiu, praeita savaite pabandziau tryni + saukstas ricinos aliejaus.
Tai visai patiko plaukiukams, nu aisku slinkimo tai jau nemazina, bet ilgainiui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2009 07 01, 02:03)

mane labaiu sudomino SVORIO METIMAS

Kasdien ryte 1/2 val. prieš pusryčius „ant tuščio skrandžio" ir vakare prieš miegą išgerkite medaus su puodelyje vandens pavirintu cinamonu. Reguliariai vartojant krenta net didžiausių storulių svoris. Be to reguliarus tokio mišinio  vartojimas neleidžia kūne kauptis riebalams net jei ir suvartojame labai daug kalorijų.

Nu ne i tema,absurdas,bet...reiks kila cinamono ir medaus papirkt biggrin.gif


Gal žinot, nuo ko tas svoris iš tiesų krinta? Ar jis tas kalorijas tikrai degina, ar mažina apetitą? Iš kur, kaip sužinojot? Pavyzdžiui, citrinos sultys pagerina virškinimą, todėl tai gerai žmonėms, kurie mėgsta per vieną kartą daug prisivalgyt ir dėl to storėja, bet daug kam tai kaip tik pažadina dar didesnį apetitą. Kartais su cinamonu ne tas pats?


QUOTE(etamo21 @ 2009 07 01, 03:13)
sveikos,geras dalykas yra o'rising ampules.tik sunku pasakyti kur gauti,anksciau budavo euro vaistinese o dabar nebematau.yra ju oficialus puslapis,gal bandykite paskambinti ir paklausti kur uveza jusu mieste.aisku gal ne visoms tiks, bet siaip  thumbup.gif


Gal, jei nesunku, galėtumėt paskaityti tų kapsulių sudėtį?


QUOTE(Swar @ 2009 07 01, 08:05)
Pastebėjau kad labai svarbu konsistencija. Reikia kad cinamono būtų daugiau nei medaus, kitaip medus kaškaip padaro kad nedegina - neutralizuoja. Kuo cinamono daugiau tuo labiau degina

O dėl svorio metimo tai tą receptą jau savaitę bandau tai nepastebiu pokyčių bet visvien geriu nes labai skanu ir turbūt sveika biggrin.gif



Gal tada galima valgyti cinamoną su vandeniu be medaus? Kam medus tada reikalingas? Medus yra labai kaloringas dalykas, labai įdomu, kaip šitas receptas veikia.
Atsakyti
nusipirkau vakar plantur 39 tonika, gal kas bande? kokie atsiliepimai? smile.gif siaip vichy ampules vertos demesio, kai ziema plaukuciai slinko tai tikrai padejo, bet sunaudojau kokias 18 ampuliu ( daugiau nei viena pakuote), bet rezultatas buvo akivaizdus, dabar vel pradejo slinkti, nusipirkau vel vichy, bet jauciu kad jau ne taip veiksminga, matyt kazko kito plaukams truksta, tai vat nutariau plantur pabandyti, ziuresiu kaip bus smile.gif
Papildyta:
ir dar puiki kauke palukams yra - kaiusinio trynys, saukstelis medaus ir saukstelis ricinos aliejaus, viska sumaisyti, deti ant paluku saknu, sausos galvos odos, laikyti bent valanda.. na kiek ten jau laiko yra, ir po to isplauti sampunu kaip iparsta smile.gif sustiprina, plaukai zvilgantys, stiprus po jos thumbup.gif thumbup.gif nepatingekit mergaites, jau po pirmo karto matysit rezulatus, padarykit bent karta i savaite pvz. savaitgali, kai nors kiek laiko yra smile.gif
Atsakyti