Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(ernesin @ 2009 06 25, 22:12)
Stiklinė alaus+stiklinė vandens, perskalauji plaukus, po kurio laiko kvapo visiškai nelieka, turi labai žvilgėti plaukai bigsmile.gif
Pati niekaip neišbandau nes alaus vis pamirštu nusipirkti biggrin.gif

bandziau alu...visai nieko....bet tik karta, tai kazko stebuklingo nebuvo
Atsakyti
QUOTE(Simona00 @ 2009 06 25, 22:11)
gal kuri esat meginusios skalaut su alum? Ar su grynu alum, ar su skiestu? Kas ir kaip?Noreciau pamegint, bet bijau pakenkt smile.gif
Papildyta:

Viskas tiesa ka tu parasei, bet kai apmaudu, kai stengies ir nulis rezultato, o nusiramint jau nebeiseina, nes diena po dienos tik mazeja ir taip reti plaukciai doh.gif 
Beje norejau paklausti, o kur tu ta sampuniuka NOAH su levandu eteriniu alieju randi? g.gif  blush2.gif


As ji perku kirpykloje, kainuoja 35 litukai (o kvepia vaistukais:), yra ir KRISTIANOJE, bet ten ju kaina 70 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gutte86 @ 2009 06 25, 14:47)
o trumpai negaletum nusikirpti? nenusiskusti, bet kokia berniukiska sukuosena - manau plaukuciai pailsetu  smile.gif



As 'negyvus' jau ir taip nukirpau, dabar sveiki sau auga smile.gif Ir berniukiskai galeciau kirpt, nes man tinka, kazkada tik trumpus ir nesiojau. Dabar tokie pusilgiai, noriu, kad augtu ilgesni, tai vaikstau susegus i kuodeli, man 'prie veido' tinka, ir nereikia jokiu modeliavimo priemoniu, ir galiu skleisti, kaip noriu, kad tankesni atrodytu. Na, dar nera katastrofos, tik karts nuo karto pabijau blush2.gif

Siaip is esmes labai pritariu Kererai, ypac del nervus stiprinanciu kokiu lasiuku ir pan. Padeda smile.gif

Honey, kiek atmenu, liudejo del dar labiau isslinkusiu plaukiuku po kaukes. Nebijok del to! 4u.gif Tie plaukiukai numire jau pries 2-3 men., o kaukyte ir intensyvesnis isplovimas tik pagreitino ju nukritima nuo galveles, bet tuo paciu - ir naujo plaukiuko isaugima! Patikek tuo, tas pats buna ir darant azoto masaza - ziema maniau, kad isprotesiu, kai ir taip nuo '5 plauku' rinkdavau saujom (nemeluoju!!!). Bet po men pasiremiau ranka galva, sededama ant sofos - na, vidine rankos puse pakisau po pakausiu ir pajutau, kad... badosi, eziukas atauginejo! thumbup.gif Tai nors tiek, sakiau, va, uzaugs nors keli smile.gif Todel ir grasinu jiems, kad nuskusiu, jei kris!
Atsakyti
Man kazkada ziauriai plaukai slinko,nes buvau sukudusi iki minimumo doh.gif Plaukai buvo ilgi,tai kai juos patrumpinau ir padaziau, tai nebeslinko ir tapo dar grazesni,blizgesni nei anksciau 4u.gif
Atsakyti
Man zinokite visdelto padejo svokunu sultys,cili pipiriukai su dektine ir dar dejau alyvuogiu alieju ant plauku,nu zinokite tvarkosi,o beto labai daug atauga plauku,tai nervina kad dabar stovi eziukas.Bet gerai ,tegul tik jie auga.
Atsakyti
Sveikos, noreciau pasidaryti plauku tyrima-trichograma Kaune. Gal zinote kokia profesionalia klinika tuo klausimu? Vilniuje tai zinau kelias, bet butu geriau Kaune. Ir dar, gal kas daretes tyrima B&B klinikoje? Ten ju puslapis labai informatyvus ir paskambinus labai maloniai kalbejo, bande is karto aiskintis situacija. Zodziu, nzn, kur geriau kreiptis, kad butu nelabai brangu ir profesionalu. Todel, jei kas galit patarti, buciau dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Spinduliux @ 2009 06 26, 17:11)
Sveikos, noreciau pasidaryti plauku tyrima-trichograma Kaune. Gal zinote kokia profesionalia klinika tuo klausimu? Vilniuje tai zinau kelias, bet butu geriau Kaune. Ir dar, gal kas daretes tyrima B&B klinikoje? Ten ju puslapis labai informatyvus ir paskambinus labai maloniai kalbejo, bande is karto aiskintis situacija. Zodziu, nzn, kur geriau kreiptis, kad butu nelabai brangu ir profesionalu. Todel, jei kas galit patarti, buciau dekinga  4u.gif



labai nuo slinkimo gerai yra naudotis kosmetini zibala smile.gif itrynus sakinis 10 min palaikyti ir isplauti plaukus ax.gif kol naudojau plaukai buvo visiskai nustoje slinkti bet ilga laiko tarpa nenaudojus jie vel eme slinkti(gal ir normali norma kiek ir turetu per diena iskristi plauku) bet mane nervina tai va vel emiau naudoti ir tikiuos pades mirksiukas.gif tai pat jis skatina plauku augima tongue.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaites, tai va ka tik grizau is kirpyklos apsiasarojus, kirpeja paklaikus nuo tokio slinkimo doh.gif net pati nesuvokiu kaip is tiek mazai plauku galima istemti sauju saujas, ir dar nerast kazkokios ligos, nusilpusio kraujo ar dar kokio bludo. verysad.gif
Bandysiu daryt ta su mirkaliuka su ta degtine. Gal galit tiksliau aprasyt kaip ir ka?
aciu
Papildyta:
QUOTE(Valporaiso @ 2009 06 25, 13:58)
Sveikos,

Atrodo, liudna skaityt, kai is storos kasos mazai beliko, bet ne maziau baisu, kai niekada storu neturejai, o dar tie patys slenka...  verysad.gif Ir tas pats - niekuo nesergi, puikiai supranti, kad cia 'nuo nervu', o 'nervai' visada bus tokie...siaip sau  smile.gif  O nuo plauku slinkimo tai streso nemazeja, tad gaunasi tarsi uzburtas ratas...

Galiu pasakyt, kas man kazkiek padejo. Tiesiogine, apciuopiama prasme padeda (tikiu, kad padeda!!) ivairios kaukytes, vitaminukai, zoliu nuovirai, azoto masazas (eziukas auga) ir pan., viskas is tu paciu forumu susirankiota.

O 'moraline', dvasine prasme (cia apie tuos 'nervus') nurimau (nors atrode, kad nebeiseisiu is to 'uzburto rato': nervinuos-slenka plaukai-nervinuos del plauku-slenka plaukai-nervinuos, net valgyt neina ir naktim sapnuoju, kad imu plaukuciuss nuo galvos kaip kokius suveltus siulus...) tada, kai tai 'pasisnekejau' su plaukiukais:  Eikit jus s..., jei esat debilai, tai ir kriskit - yra pirkti peruku, kai prapliksiu galutinai, nusipirksiu, nusiskusiu makaule, uzsidesiu, ir bus dar net graziau, nei dabar!!!  gun_rifle.gif 

Nes kai pergalvojau, kodel baisu, kai slenka plaukai (po to, kai issityriau, kad sveika, ir i mane daktares pradejo panasiai itariai zvelgti  mirksiukas.gif ), supratau, kad tai is tiesu socialine baime - kaip as atrodysiu!..  blink.gif  O jei buciau negyvnamoj saloj, sakau - nusiskutu, ir tegu auga svieziai, nenukankinti dazymu, fenu ir t.t. (beje, kokius metus tokiu dalyku nebedarau, plaukiukus basma-chna dazau, slapiu nesukuoju).

Nezinau, kaip bus, nerimas karts nuo karto uzeina, liudesys - kad taip reaguoju i stresa, kad esu jautri, kad matomiausi grazus dalykai kencia - plaukuciai, naguciai silpni. Bet, kita vertus, aciu Dievui, kad nuo tu jautrumu vidaus organai sveiki, kraujukas stiprus ir pan. O kai uzeina 'juodoji', stengiuosi pati prisimint ir plaukiukams primint ta pokalbi apie peruka  thumbup.gif

O kokiu tyrimus dareisi?Ka tyreisi, nes vis mane kankina mintis, kad gal kur nesukreipiau, nepasidariau kazko verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Simona00 @ 2009 06 27, 13:01)
Bandysiu daryt ta su mirkaliuka su ta degtine. Gal galit tiksliau aprasyt kaip ir ka?
aciu

Kokį mirkaliuką konkrečiai turi omenyje? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(KERERA @ 2009 06 25, 20:07)
Tiek prisiskaiciau liudnu istoriju, o ir pati panasios istorijos savininke. Niekada neturejau storu kasu, bet po gimdymo plaukai buvo taip isslinke, kad smilkiniu srityje beveik tuscia buvo, matydavosi kaip oda sviecia doh.gif  Savo atveju nepanikavau. Kadangi vyras nupirko brangias ampoles ir rezultato 0, tai emiausi liaudisku priemoniu (rekomendavo kirpeja).
Pirmiausioa manau merginoms nusiraminti. Visu pirma labai plaukai slenka nuo streso. Jei nuolat panikuosite - nepades. Pagerkite kokiu nervu sistema stiprinanciu vitaminu (bet kuriuo atveju nepakenks).
Antra - manau reikia duoti plaukui pailseti: baikite deti tiek priemoniu. Plaukite naturaliu sampunu (mano atveju labai padejo sampunas be SLS (beje keista, bet tik pradedu naudoti vel sampunus su SLS ir vel jie pradeda slinkti). Siuo atveju naudojau NOAH su levandu eteriniu alieju.
Trecia -  dariausi namines kaukes, du kartus per savaite ir taip du menesius. Po to leidziu pusmeti plaukams ilsetis. (kauke: alijosiaus sultys, aliejus pasildytas, kiausinio trinys, svoguno arba cesnako sultys).  Ir svarbiausia galvos masazas -  kirpeja pamoke kad reikia masazuoti ne saknis, o judinti skalpa (kaip cia paaikinus, kauso oda, o ne saknis trinti, nes taip galima saknis pazeisti...).
Cia buvo mano didysis gydymas, kai lauku netekimas, buvo matyti plika akimi. Dabar nuolat vartoju zuvu taukus, geriu vitaminus plaukams tris menesius is eiles, o tada vel pertrauka. Kadangi siek tiek suintensyvejo vel plauku slinkimas, tai nusipirkau KEUNE sampuna su eteriniais aliejais ir serumiuka saknims (su citrina ir imbieru). Kai imasazuoju i saknis tai taip kaitina, atrodo, kad galva dega lotuliukas.gif
Gal kam pades mano patirtis. Beje po didziojo plauku netekimo, nusikirpau plaukus iki peciu. O praejus metams jie vel iki puses nugaros, ko niekad nera buve, kad taip greitai ataugtu mano plaukuciau 4u.gif

Kiekvieną diena masažavote galvą? Kiek laiko trukdavo masažas? g.gif
Atsakyti
[quote=Simona00,2009 06 27, 14:01]
Sveikos, mergaites, tai va ka tik grizau is kirpyklos apsiasarojus, kirpeja paklaikus nuo tokio slinkimo doh.gif net pati nesuvokiu kaip is tiek mazai plauku galima istemti sauju saujas, ir dar nerast kazkokios ligos, nusilpusio kraujo ar dar kokio bludo. verysad.gif
verysad.gif tik neprarask vilties 4u.gif 4u.gif 4u.gif
o ar bandei kada nors mezoterapija? man tai buvo kokiam pusmeciu padeje, ir plaukai buvo labai atsigave, tiesiog pasikele nuo pat saknies...Bet kiek zinau, reguliariai reikia ta kursa kartoti, o as kazkaip neprisiruosiau, nes nemazi pinigai...
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 06 27, 13:22)
Kokį mirkaliuką konkrečiai turi omenyje?  rolleyes.gif

Na kazkoki su pipiru, degtine ir pan. blush2.gif
Atsakyti