Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

Aš vakar neapsikentusi nuėjau nusikirpau, sakau bus trupesni gal ne taip slinks ir geriau visokios priemonės įtrinti. Ir šiaip morališkai gal bus lengviau kaip mažiau plaukų šukose matysiu. Daug ką išbandžiau, bet kol kas neradau kas man padėtų. kirpėja patarė su svogūnų sultim kaukę pasidaryt, ale baisu dėl smarvės, nors sakė reik perskalaut su citrinos sultim ir tada nesmirdi. Galvoju reiks per atostogas pabandyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Simona00 @ 2009 06 11, 22:33)
O kaip apskritai jums mergaites su tais plauku sinkimo mastais? verysad.gif
ziuriu, jau daug senbuviu, kur senesniuose forumuose aktyviai dalyvavo, cia nebeuzsuka, matyt atsikrate sios bjaurasties thumbup.gif

Bandyk varnalėšų aliejumi šaknis trinti, nepasakyčiau, kad man visiškai nustojo slinkti plaukai(tepu kas antrą plovimą), bet kad dvigubai mažiau tai faktas mirksiukas.gif Aš pabandymui pirkau patį paprasčiausią ir pigiausią, jau antrą buteliuką baigiu(30ml.), dabar jei rasiu, tai pirksiu gerą - nerafinuotą(tiksliau pagamintą su nerafinuotu aliejumi) arba teks pačiai gamintis, manau nuo jo rezultatas bus dar geresnis yu.gif
Papildyta:
Įdomu šis su nerafinuotu aliejumi gamintas ar ne? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 12 birželio 2009 - 07:45
QUOTE(wife @ 2009 06 10, 20:55)
Arbata jau nusipirkau, nes ko tai pradejo slinkti plaukai verysad.gif
Na reikes ir si receptuka savaitgali pabandyti ax.gif O tos mases pagal ingridientus tai nemazai taip iseina, kur ja likusia deti ax.gif

-
Nu ziurint kokie plaukai - jei stori, tai tos mases nelieka, jei plonesni tarkuok puse morkytes ir obuoliuko. Manau cia tos proporcijos ne taip svarbu, svarbi pati sudetis;)
Atsakyti
Kur Kaune galima nusipirkti varnalesu aliejaus?nerandu niekur verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(wife @ 2009 06 12, 10:49)
Kur Kaune galima nusipirkti varnalesu aliejaus?nerandu niekur verysad.gif

Martinoj, Kalnieciu pr. centro pirmam aukste mirksiukas.gif
Atsakyti
o man varnalesu aliejus nelabai padejo doh.gif o jei dar ir nerafinuotas tai gali net pakenkt, susidaro plevele, kuri neleidzia galvos odai kvepuot normaliai, plaukuciams naujiems augt, na cia girdejau tokia info. o siaip manau, reikia bandyt paciai, nes kas vienam tinka, kitam pats baisiausias dalykas. svarbu nepasiduot drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziogas88 @ 2009 06 11, 20:01)
Anksčiau 'Medinės šukos' prekiavo Revlon serumu plaukams, specialiai nuo slinkimo, vieną kartą nusipirkau, užteko buteliuko 3 mėnesiams, stebuklingas pirkinys buvo tikrai, plaukai visai nustojo slinkę, atauginėti pradėjo net, paskui baigėsi tas serumas ir kai nuėjau naujo nusipirkti pasakė kad jo išvis nebegamina  doh.gif  doh.gif  doh.gif  Bet šiandien atradau vieną kirpyklą Šiauliuose, kuri prekiauja Revlon produkcija, tai ten pasiūlė šampūną, kuris beveik identiškas tam serumui (tik tiek kad šampūnas), 200ml kainavo 49lt (tas serumas būdavo 150ml už 60lt maždaug), nusipirkau pabandyt, sakė 2 mėn užtekt turėtų  bigsmile.gif    matysiu kaip bus  ax.gif

Ir as ta sampuna bandziau, bet mano plaukai labai ilgi tai uzteko tik menesiui smile.gif Bet tas serumas man labiau patiko... Ir geresni poveiki turejo smile.gif
Atsakyti
ar visas ampaules nuo pluku slinkimo reik nuplaut?pas mane ant bonkutes is alfaparf parasyta serumas ruzavas skystis nezinau ar reik nuplaut ar ne
Papildyta:
QUOTE(Meskutia @ 2009 06 12, 12:36)
Ir as ta sampuna bandziau, bet mano plaukai labai ilgi tai uzteko tik menesiui smile.gif Bet tas serumas man labiau patiko... Ir geresni poveiki turejo  smile.gif

o seruma nuplaudavot ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Simona00 @ 2009 06 11, 22:33)
O kaip apskritai jums mergaites su tais plauku sinkimo mastais? verysad.gif
ziuriu, jau daug senbuviu, kur senesniuose forumuose aktyviai dalyvavo, cia nebeuzsuka, matyt atsikrate sios bjaurasties thumbup.gif
o as jau prarandu vilti, ir toks jausmas, jog tikrai vienai taip kosmariskai smunka, jau pusantru metu, sukuot baisu, asaros kaupias vis saujom ir saujom, o jau palaidais plaukais nezinau, kada vaiksciojau, vis apeina visi rubai, geda i zmones eit, verysad.gif  doh.gif

Deja nepavyko atsikratyti, ir man slenka jau kokie 3 metai verysad.gif (pertrauka buvo kai laukiausi).Dabar vel tas pats jau kokie metai doh.gif Ir tyriausi, rado ligeliu,bet neaisku ar nuo to slenka. Neberasau, nes nieko nebenaudoju,neturiu kuom pasidalinti.vaziuosiu kita savaite pas homeopata,kai kam padeda ax.gif
Parasysiu kaip sekesi.Sekmes mergaites!
Atsakyti
[quote=pandutė,2009 06 12, 15:18]
ar visas ampaules nuo pluku slinkimo reik nuplaut?pas mane ant bonkutes is alfaparf parasyta serumas ruzavas skystis nezinau ar reik nuplaut ar ne
Papildyta:

na siaip 90 % kad nereikia nuskalaut...nemaciau nei vienu ampuliu kad reiktu nuskalaut nuo slinkimo skirtu...pati pagalvok...norim paveikti "giliau", o cia imtute ir po 15 min nuplautume...neee ax.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(akvii @ 2009 06 12, 17:33)
Deja nepavyko atsikratyti, ir man slenka jau kokie 3 metai  verysad.gif (pertrauka buvo kai laukiausi).Dabar vel tas pats jau kokie metai  doh.gif Ir tyriausi, rado ligeliu,bet neaisku ar nuo to slenka. Neberasau, nes nieko nebenaudoju,neturiu kuom pasidalinti.vaziuosiu kita savaite pas homeopata,kai kam padeda  ax.gif
Parasysiu kaip sekesi.Sekmes mergaites!

Butinai parasyk kaip sekes, gal ir man teks eit ieskot dar kur pagalbos schmoll.gif
Sekmes tau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ernesin @ 2009 06 12, 08:45)
Bandyk varnalėšų aliejumi šaknis trinti, nepasakyčiau, kad man visiškai nustojo slinkti plaukai(tepu kas antrą plovimą), bet kad dvigubai mažiau tai faktas mirksiukas.gif  Aš pabandymui pirkau patį paprasčiausią ir pigiausią, jau antrą buteliuką baigiu(30ml.), dabar jei rasiu, tai pirksiu gerą - nerafinuotą(tiksliau pagamintą su nerafinuotu aliejumi) arba teks pačiai gamintis, manau nuo jo rezultatas bus dar geresnis yu.gif
Papildyta:
Įdomu  šis su nerafinuotu aliejumi gamintas ar ne? g.gif

O kur rast ta varnalesu alieju? g.gif
Atsakyti
man padejo fitoval sampunas, berods taip vadinas ax.gif
Atsakyti