Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(wife @ 2009 06 10, 10:20)
O kaip tu arbatu skonis ax.gif ?

Na, skonis priklauso nuo sudėties - vis dėl to natūralios vaistažolės, o ne aromatizuotos arbatėlės biggrin.gif Šiaip kitų gydomųjų arbatų būna, gan aitrokas kvapas, dėl skonio apie kitas arbatas negaliu pasakyti, o nuo slinkimo - man tikrai pakenčiamas, net pasaldimui nieko nededu (aš tikrai nesu mėgėja savęs kankinti biggrin.gif ), atpalaiduojančią arbatą biškutį skaninu medumi, jei neturiu tai cukrumi skonis neblogas, jei net savo vyrui įsiūliau - jis nemėgsta arbatų, ypač vaistažolių. tongue.gif
Mano bendradarbės geriamų arbatų kvapas doh.gif bet jai matyt taip užkniso osteochondrozė, kad tas kvapas jai net malonus lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Divin: 10 birželio 2009 - 11:05
Galiu pasakyti nuo plauku slinkimo "mociuciu" recepta. Po gimdymo man labai slinko plaukai, galvojau kad nupliksiu:)Bet pabandziau anytos receptuka ir padejo.
Morka ir obuoli sutarkuoti, ideti kiausinio tryni, ipilti 3 saukstus alyvuogiu aliejaus ir puse stiklines alaus. Viska sumaisyti ir ta mase uztepti ant plauku.Palaikyti valanda galva aprisus. Po to isplauti sampunu. Pakartojau ta procedura 4 kartus (i savaite po viena karta tokia kauke reikia pasidaryt). Plaukai nustojo slinkt.
Beje sampunas, kuri ir dabar naudoju karts nuo karto nuo plauku slinkimo vaistinese parduodamas PREGAINE. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(wife @ 2009 06 10, 20:55)
Arbata jau nusipirkau, nes ko tai pradejo slinkti plaukai verysad.gif

O kur pirkai arbata? labai to puslapio nestudijavau, bet pastebejau, kad internetu uzsakyti dar neleidzia (puslapis ruosiamas), o tas ūkis Mazeikiuose blink.gif . Tai kaip cia ja isigyti? g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, ketinu kreiptis del plauku slinkimo, kurie slenka 1,5 metų, į GK klinika. Gal kuri buvot, kaip sekesi? Konsultacija 150, kompiuterinis plauko tyrimas - 300. Brangu, todėl būtu puiku, jei kas pasidalintu patirtimi.
Vakar užsukau į kažkokį forumą, tema "alopecija", tai man sukėlė siaubą. Kiek daug žmonių netenkančių plaukų, netekusių vilties, išbandžiusių viską ir jokios naudos. Širdies gilumoje viliuosi, kad tie, kurie plaukus išsigydė, nebeužsuka į tokius forumus.
HELP: rašykit apie plaukų daktarus ir šarlatanus, kad mūsų neapgaudinėtų ir pinigų neišviliotų.
Iš savo patirties sakau, tik neikit į kontorą plaukai.lt. Ten sėdi figūrantas su kompiuteriu, kuris gali pamatuoti plauko storį ir ilgį. Viskas, o pinigai - 270 Lt.
Atsakyti
user posted imagevakar vaistinej nusipirkau nuo plauku slinkimo tokias ampules,ar kas bandet?
user posted image
Atsakyti
aš irgi jau nusipirkau tą arbatą nuo plaukų slinkimo, visai ji skaniai geriasi, paskaninu medum ir puikiausiai. bet ji pabrangus blink.gif virš dvylikos lt kainuoja 40gr.
Atsakyti
QUOTE(jurgitaru @ 2009 06 10, 21:48)
O kur pirkai arbata? labai to puslapio nestudijavau, bet pastebejau, kad internetu uzsakyti dar neleidzia (puslapis ruosiamas), o tas ūkis Mazeikiuose blink.gif . Tai kaip cia ja isigyti? g.gif

Va cia yra sarasas visu miestu kur galima isigyti 4u.gif
http://www.jadvyga.l..._nusipirkti.php
As mokejau 11 lt, truputi medaus ir visai skanu smile.gif
Atsakyti
Mane kamuoja tapati problema,po gimdymo taiiiiiip pradejo slinkti plaukai kad doh.gif ,tai turiu kelis receptus vienas tai tikrai kaskada bantytas tir lyg ir padejo,tai sutarkuoti svoguna ir isspausti sultis (kokias gal 4 svoguno galvas),irtrinti i galva ir buti kiek imanoma ilgiau,veliau isplauti,kvapas tai nenuok dieve,veliau smirda menesi laiko,bet kaskada bandziu tai padejo,ir dabar vel dariausi ta kauke,tikiuosi kad pades,dar kirpeja sake viena recepta: supjaustyti cili pipiru ir uzpilti su degtine,ir palaikyti savaite,pop issitrinti galva ir laikyti kiek galima ilgiau,tik ziureti kad nepapultu i akis nes issgriaus,cia sake taspats kaip ir su svoguno sultim ir nesmirda,nes sake turi duoti saknim soka,nu tikiuosi kad ir man nustos slinkti ir kad jus pabandysite.
Atsakyti
QUOTE(agnuzele @ 2009 06 11, 11:22)
kirpeja sake viena recepta: supjaustyti cili pipiru ir uzpilti su degtine,ir palaikyti savaite,pop issitrinti galva ir laikyti kiek galima ilgiau,tik ziureti kad nepapultu i akis nes issgriaus,cia sake taspats kaip ir su svoguno sultim ir nesmirda,nes sake turi duoti saknim soka,nu tikiuosi kad ir man nustos slinkti ir kad jus pabandysite.

Esu mačiusi pirkti net aliejukus plaukų šaknims su čili pipiru, turbūt irgi neblogai turėtų būti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuzele @ 2009 06 11, 11:22)
Mane kamuoja tapati problema,po  gimdymo taiiiiiip pradejo slinkti  plaukai kad doh.gif ,tai turiu kelis receptus vienas tai tikrai kaskada bantytas tir lyg ir padejo,tai  sutarkuoti svoguna ir isspausti sultis (kokias gal 4 svoguno galvas),irtrinti i galva ir buti kiek imanoma ilgiau,veliau isplauti,kvapas tai nenuok dieve,veliau smirda menesi laiko,bet kaskada bandziu tai padejo,ir dabar vel dariausi ta kauke,tikiuosi kad pades,dar kirpeja sake viena recepta: supjaustyti cili pipiru ir uzpilti su degtine,ir palaikyti savaite,pop issitrinti galva ir laikyti kiek galima ilgiau,tik ziureti kad nepapultu i akis nes issgriaus,cia sake taspats kaip ir su svoguno sultim ir nesmirda,nes sake turi duoti saknim soka,nu tikiuosi kad ir man nustos slinkti ir kad jus pabandysite.

Mano sesuo išbandė ir svogūnus - jokio norimo poveikio (ir tikrai smirdėjo) user posted image. O degtinę su čili pipirais iki šiol dar naudoja - skatina galvos odos kraujo apytaką ir tiek smile.gif Kadangi mano oda jautri, tai aš net nemeginau. irnesakyk.gif Matyt kiekvienam savo - vieniems padeda, kitiems ne, nes nežinai nuo ko konkrečiai slenk plaukai mastau.gif
Atsakyti
Anksčiau 'Medinės šukos' prekiavo Revlon serumu plaukams, specialiai nuo slinkimo, vieną kartą nusipirkau, užteko buteliuko 3 mėnesiams, stebuklingas pirkinys buvo tikrai, plaukai visai nustojo slinkę, atauginėti pradėjo net, paskui baigėsi tas serumas ir kai nuėjau naujo nusipirkti pasakė kad jo išvis nebegamina doh.gif doh.gif doh.gif Bet šiandien atradau vieną kirpyklą Šiauliuose, kuri prekiauja Revlon produkcija, tai ten pasiūlė šampūną, kuris beveik identiškas tam serumui (tik tiek kad šampūnas), 200ml kainavo 49lt (tas serumas būdavo 150ml už 60lt maždaug), nusipirkau pabandyt, sakė 2 mėn užtekt turėtų bigsmile.gif matysiu kaip bus ax.gif
Atsakyti
O kaip apskritai jums mergaites su tais plauku sinkimo mastais? verysad.gif
ziuriu, jau daug senbuviu, kur senesniuose forumuose aktyviai dalyvavo, cia nebeuzsuka, matyt atsikrate sios bjaurasties thumbup.gif
o as jau prarandu vilti, ir toks jausmas, jog tikrai vienai taip kosmariskai smunka, jau pusantru metu, sukuot baisu, asaros kaupias vis saujom ir saujom, o jau palaidais plaukais nezinau, kada vaiksciojau, vis apeina visi rubai, geda i zmones eit, verysad.gif doh.gif
Atsakyti