Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

Ka galite pasakyti apie galvos masaza druska? kai plaudama galva masazuoji kelias minutes, sakoma kad suaktyvinama kraujotaka, stipreja plauku saknys. gal kas meginot? man patare kirpeja, bet bijau, kad dar labiau nepakenkciau silpniems plaukams doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanillla @ 2009 06 08, 09:09)
Ka galite pasakyti apie galvos masaza druska? kai plaudama galva masazuoji kelias minutes, sakoma kad suaktyvinama kraujotaka, stipreja plauku saknys. gal kas meginot? man patare kirpeja, bet bijau, kad dar labiau nepakenkciau silpniems plaukams  doh.gif

as meginau daryti masaza su druska (smulkia ). Patiko man, pleiskanu nebuvo. O del saknu stipruo tai net nezinau ka pasakyti. dariau tik kelis kartus, tai gal ir negaliu tiketis labai didelio poveikio. bet kad nepakenke tai tikrai. tik va vis neprisiruosiu dazniau to padaryti. dariau taip: i dubeneli isiberiau apie puse stiklines labai smulkios druskos su jodu, ipyliau siek tiek vandens, kad sudrektu visa ta druska, ipyliau kelis lasus alyvuogiu aliejaus. tada susislapinau plaukus ir kelias minutes pamasazavau saknis. ant galvos nelaikiau, is karto galva ploviau. issiplove kuo puikiausiai thumbup.gif . po to ilgokai galvos oda labai svari buvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitaru @ 2009 06 08, 09:39)
as meginau daryti masaza su druska (smulkia ). Patiko man, pleiskanu nebuvo...

Nors ir nebandžiau, man irgi atrodo, kad druska - tai kažkas panašaus į pilingą biggrin.gif Bet kadangi turiu jautrią odą, tai net ir nebandyčiau g.gif O kraujotakai pagerinti ir paprastas masažas būtų veiksmingas, tik kai turi odą linkusią riebaluotis, tai irgi netiktų. Mano sesutė dar po šukavimosi masažinėmis šukomis, dar palaiko galvą žemyn nuleidusi - tai irgi gerina ne tik galvos odos, bet ir smegenų kraujotaką, aišku, laikyti taip reikia neilgai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Divin: 08 birželio 2009 - 09:20
QUOTE(Divin @ 2009 06 07, 22:41)
Atrodo aš turiu tą patį, tik 3 pakeliuose. Ir galvojau pabandyti.  doh.gif

Visiškai sutinku thumbup.gif Tik aš gal kitaip parašiau. wink.gif

g.gif O kaip dėl žolelių užpilų? Kažkokių medžiagų iš jų juk gauni. mastau.gif

Jautiena, daržovės, sultys viskas gerai. Tik nevartokite visą tai kas duoda geležies su geležies įsisavinimą slopinančių maistu!  schmoll.gif Pienas, kava, arbata, kiaušiniai... Patikėkit jūs veltui tada stengsites!!! Patikrinta ant savę  thumbup.gif

Pamegink pas ginekologę paklausti - ji ir nukreips. Man dėl kitų priežasčių darė hormonų tyrimus, tai dariau per privatų ginekologinį kabinetą. 4u.gif



Vyriškų ir moteriškų hormonų kiekį nustato endokrinologas, o kas pas jį siunčia, turbūt nuo problemos priklauso. Ginekologė ir šeimos gydytoja turėtų siųst.
Dar prie tų, kurie neleidžia įsisavinti geležies, priskiriama žalia arbata (ypatingai, labiau negu kitos arbatos), taip pat kažkokios rūgštys, kurios yra nevirtuose grūduose. Trukdančių pasisavinti geležį produktų reikia nevalgyti valandą prieš ir po valgymo maistą, turintį geležies. Paprastai valgant, nesistengiant atstatyti geležies trūkumo, tokie dalykai svarbūs nebent valgant ypač daug geležies turinčius produktus, o šiaip papildomai rūpintis nereikia. Geležies augaliniame maiste yra visur po truputį, o kai kur ypač daug, todėl valgant įvairų maistą, taip pat įtraukiant į valgiaraštį pupeles, grikius, žalius lęšius, avižas, viskas bus gerai. Taip pat, jei yra geležies trūkumas, jos pasisavinama daugiau, jei perteklius - mažiau. Dar vienas dalykas, tai kad geležis kaupiasi organizme, todėl jei viena diena žmogus jos nevalgo, kitą pavalgys daugiau ir viskas bus gerai. Aišku, nereikia pamiršti, kad po savaitės bado dietos reikėtų suvalgyti 700 proc. geležies, kas jau nėra taip paprasta. Žodžiu, jei geležies trūksta ir matosi požymiai, tai galima ir stengtis ją atgauti, kol nenukrito visi plaukai ir pan., o jei geležies yra pakankamai, tai nereikia ja taip labai rūpintis, nes plaukai nuo rūpesčių irgi krenta. tongue.gif
Žolelėse yra labai daug ko. Pavyzdžiui, dilgėlėse yra tos pačios geležies, mėtos sveika moterims, garšvose (piktžolės) iš viso daug įvairių mineralų, melisos ramina nervus ir pan. ir nežinant kur kas yra, galima gerti po nedaug vienos rūšies žolelių, o pradėti gerti labai daug stiprių arbatų kokios nors vienos rūšies, nežinant jų poveikio, geriau nereikia, nebent to reikalauja organizmas ir jūs pasitikit savo organizmu.
Atsiprašau, vėl nebemoku pacituoti visko atskirai, todėl viską prie vienos citatos surašiau. pomidorai2.gif
Atsakyti
QUOTE(sliver @ 2009 06 08, 20:04)
...Žolelėse yra labai daug ko...

Aš geriu Jadvygos žolių rinkinį nuo plaukų slinkimo. Taigi galiu pasakyti, kad tikrai pristabdė gan baisų slinkimą thumbup.gif O atpalaiduojanti arbata iš Jadvygos žolių tiesiog thumbup.gif Vyras nuo per didelio fizinio krūvio, kelias dienas negalėjo normaliai išsimiegoti pasidariau sau ir jam nakčiai šios atpalaiduojančios arbatos. Geriausiai išsimiegojo. thumbup.gif Tik su ja nereikia persistengti - šlapimą varo, gali netyčia net į lovą... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Divin @ 2009 06 08, 22:31)
Aš geriu Jadvygos žolių rinkinį nuo plaukų slinkimo. Taigi galiu pasakyti, kad tikrai pristabdė gan baisų slinkimą thumbup.gif O atpalaiduojanti arbata iš Jadvygos žolių tiesiog  thumbup.gif Vyras nuo per didelio fizinio krūvio, kelias dienas negalėjo normaliai išsimiegoti pasidariau sau ir jam nakčiai šios atpalaiduojančios arbatos. Geriausiai išsimiegojo. thumbup.gif Tik su ja nereikia persistengti - šlapimą varo, gali netyčia net į lovą... lotuliukas.gif


Kur perkate sias stebuklingas tongue.gif arbatas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanillla @ 2009 06 09, 12:19)
Kur perkate sias stebuklingas  tongue.gif  arbatas?  4u.gif

Aš Vitaminų pasaulyje (Mandarine) esu pirkusi arbatą (tik ne nuo plaukų slinkimo), ten duos tokį lankstinuką jei paprašysi, galėsi namuose pasiskaitinėti apie visokiausias arbatas. Dar žinau kad Basanavičiaus g. pradžioje kažkokioje vaistinėje berods yra, bet bijau sumeluoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanillla @ 2009 06 09, 12:19)
Kur perkate sias stebuklingas  tongue.gif  arbatas?  4u.gif

Šiaip didelio stebuklo nėra, aišku norėtųsi, kad slinkimas visai išnyktų, bet palyginus kas buvo doh.gif tikrai yra rezultatas. O kita arbata, tai tikrai atpalaiduoja - koncentraciją ar gėrimo kiekį reikėtų mažinti, o tai dieną vaikščiuosi kaip apdujusi hihihi.gif O kur parduodamos arbatos ir arbatų sąrašą bei kainas galima peržiūrėti Jadvygos Balvočiūtės puslapyje mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Divin: 09 birželio 2009 - 14:58
QUOTE(Divin @ 2009 06 08, 23:31)
Aš geriu Jadvygos žolių rinkinį nuo plaukų slinkimo. Taigi galiu pasakyti, kad tikrai pristabdė gan baisų slinkimą thumbup.gif O atpalaiduojanti arbata iš Jadvygos žolių tiesiog  thumbup.gif Vyras nuo per didelio fizinio krūvio, kelias dienas negalėjo normaliai išsimiegoti pasidariau sau ir jam nakčiai šios atpalaiduojančios arbatos. Geriausiai išsimiegojo. thumbup.gif Tik su ja nereikia persistengti - šlapimą varo, gali netyčia net į lovą... lotuliukas.gif

O sakykit kaip tas rinkinys žolelių vadinas? nes pažiūrėjau į Jadvygos psl ir nežinau.
Atsakyti
QUOTE(shineT @ 2009 06 09, 17:25)
O sakykit kaip tas rinkinys žolelių vadinas? nes pažiūrėjau į Jadvygos psl ir nežinau.

Čia vienas iš žolelių mišinių. Arbatos, prieskoniai > Žolelių mišiniai. Nuo plaukų slinkimo yra mišinys Nr. 30 mirksiukas.gif Atpalaiduojantis mišinukas - Nr. 47 biggrin.gif
Apie šias žoleles sužinojau iš bendradarbės, ji tiesiog jas dievina biggrin.gif Jai labai padeda nuo osteochondrozės. rolleyes.gif
Atsakyti
O kaip tu arbatu skonis ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(wife @ 2009 06 10, 10:20)
O kaip tu arbatu skonis ax.gif ?

Aš nuo migrenos nusipirkusi turiu, tai nuo jos kvapo ir skonio dar didesnė migrena prasideda biggrin.gif Pirmą kartą galvojau gal sutapimas, bet pabandžiusi antrą kart tuo įsitikinau, teks šiaip kokiems nuovirams sunaudoti ax.gif
Atsakyti