Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

na kadangi pribaigiau, tai ir pratesiu.
sena tema cia. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(princesee @ 2009 05 11, 13:30)
siaip nepatariu i sampuna lasinti rozmarinu EA. geriau i ta pati varnalesu alieju ilasink ir palaikyk pora valandu. kodel nesiulau EA lasinti i sampuna? o todel kad sampuno salytis su oda labai trumpas, taigi neapsimoka deti ta EA, nes bus tik jo ismetimas

Tikiu, kad labai gerai veikia ir su varnalėšų aliejumi, bet kad ne visasada yra laiko su juo išsitepti galvą, nejaugi jokio poveikio su šampūnu neduos? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 05 11, 16:01)
Tikiu, kad labai gerai veikia ir su varnalėšų aliejumi, bet kad ne visasada yra laiko su juo išsitepti galvą, nejaugi jokio poveikio su šampūnu neduos? unsure.gif

abejoju. nes visgi EA yra naturalus dalykas, o kaip jau zinoma naturaliems dalykams reikia laiko mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes, 4u.gif

gal kuri bandete sia priemone: Himalaya herbais kremas nuo plauku slinkimo, labai jau "graziai" apie ji rasoma- idomu ar veiksmingas kaip raso g.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaites, man jau kokie 1,5 metu stipriai slenka plaukai. depresija jau apima, va ka galiu pasakyt, atrodo pakyli i kova, stengies stengies, o rezultato nera ir nera, ir dar ta baime, kad visai nuslinks plaukai. Nes suplonejo jau gerokai perpus, ir cemerycias bandziau, ir ivairiausius sampunus, apmules, kaukes, dabar pantogar geriu, na tik kokias 3 savaites, bet rezultato dar nera schmoll.gif
jau prarandu vilti ir taip baisu. verysad.gif nes bet kokio streso, sezoninis ar siaip slinkimas jau po ivairiu priemoniu manau turejau nustot. nu va ir pasiguodziau jums, jau reikejo issisakyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dine @ 2009 05 11, 17:44)
Sveikutes, 4u.gif

gal kuri bandete sia priemone: Himalaya herbais kremas nuo plauku slinkimo, labai jau "graziai" apie ji rasoma- idomu ar veiksmingas kaip raso  g.gif

esu bandžiusi, bet tik vieną tubelę sunaudojau, šiaip sako, kad padeda smile.gif gal kažkiek ir man padėjo.
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 05 11, 15:01)
Tikiu, kad labai gerai veikia ir su varnalėšų aliejumi, bet kad ne visasada yra laiko su juo išsitepti galvą, nejaugi jokio poveikio su šampūnu neduos? unsure.gif


tepkis nakciai - as visad taip darau mirksiukas.gif
Atsakyti
Po nėštumo ėmė smarkiai slinkti plaukai, tad pradėjau naudoti dilgelių šampūną ir tikrai jaučiu kad padeda, tad rekomenduoju ir jums mamytės 4u.gif
Atsakyti
as pirkau droge kauke cesnakine ,raso kad irgi tinka nuo plauku slinkimo ,na panaudojau dar tik 2 kartus tai negaliu kolkas nieko pasakyti .
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 05 11, 15:01)
Tikiu, kad labai gerai veikia ir su varnalėšų aliejumi, bet kad ne visasada yra laiko su juo išsitepti galvą, nejaugi jokio poveikio su šampūnu neduos? unsure.gif

as i buteli ilasinu apie 20 lasu. manau ir i sampuna vertetu ilasinti. kai kuriuos sampunus juk reikia palaikyti apie 5 minutes, tai bent siek tiek EA prasiskverbs i oda... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2009 05 12, 10:07)
as i buteli ilasinu apie 20 lasu. manau ir i sampuna vertetu ilasinti. kai kuriuos sampunus juk reikia palaikyti apie 5 minutes, tai bent siek tiek EA prasiskverbs i oda...   ax.gif

O tau neperaštrus gaunasi kvapas, nes aš į pusę buteliuko šampūno (t.y. į 100 ml.) įlašinau 5 lašus, tai toks vidutinio stiprumo kvapas? Bet pagrindinė mano klausimo esmė buvo sužinoti ar per daug įlašinus EA nepakenks plaukams, nesausins jų, sakau gal negalima mastau.gif . Aš pati tai šaknis plaunu su šampūnu į kurį įlašinta EA, o galus su šampūnu be jo, ką tu į tai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 12 gegužės 2009 - 10:31
QUOTE(ernesin @ 2009 05 12, 11:29)
O tau neperaštrus gaunasi kvapas, nes aš į pusę buteliuko šampūno (t.y. į 100 ml.) įlašinau 5 lašus, tai toks vidutinio stiprumo kvapas? Bet pagrindinė mano klausimo esmė buvo sužinoti ar per daug įlašinus EA nepakenks plaukams, nesausins jų, sakau gal negalima mastau.gif  . Aš pati tai šaknis plaunu su šampūnu į kurį įlašinta EA, o galus su šampūnu be jo, ką tu į tai?

jo, rozmarinai smirda verysad.gif astrus kvapas...
skaiciau kad i 200ml sampuno reikia pilti 20lasiuku. as dar paskui ir i delna ilasinu viena lasiuka. o siaip i delna reikia lasinti 3-5lasiukus. tai nemanau kad issausins, nebent arbatmedzio. arba, kaitaliok sampunus. kadangi as kadien plaunu tai turiu 2 sampunus, ir dar beveik kasdien kaukes darau, tai nemanau kad issausinsiu plaukus.

beje, paskui pakeisk EA i kita koki, kad plaukai nepriprastu... galvoju i Levandu arba i grepfrutu pakeisti... mastau.gif
Atsakyti