Įkraunama...
Įkraunama...

Ar sodinote/sodinsite medelį per krikštynas?

Apklausa: Ar sodinote/sodinsite medelį per krikštynas? (100 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(simbasimba @ 2010 07 03, 22:20)
medeliai is esmes yra sodinami tik pavasari.  biggrin.gif beeeet..... mano tetis girininkas ir senelis man i tokia mano ideja pasake, kad siaip nelabai, bet... jei suradus kur miske koki maza azuoliuka iskasti ji su zememis ir nepazeidziant jo saknu sistemos medelis siaip sake turetu prigyti, tik labai reikia saugoti,kad nieko nepazeist, ir kad butu su zemem. Tai siom dienom prie sodybos eisiu i miskeli (nuosava, nieko neapvogsiu  drinks_cheers.gif ) ieskosiu azuoliuko suneliui. rupgjuti sodinsim.kas gavosi informuosiu  mirksiukas.gif


Naudinga info thumbup.gif Dekui 4u.gif
Atsakyti
o nepagalvojot, kad galima tarkim nupirkti neregetoji lietuva egzemplioriu ir uz jus pasodins azuoliuka, irasys jusu vardus ir maziau bus nesmagu, jeigu medelis neprigis
Atsakyti
mes nesodinome. Aš nesuprantu prie ko čia krikštynos ir medelio sodinimas. Man labiau priimtinas medelio sodinimas gimus vaikui ar 1 metukų proga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vijuke @ 2010 07 04, 11:54)
o nepagalvojot, kad galima tarkim nupirkti neregetoji lietuva egzemplioriu ir uz jus pasodins azuoliuka, irasys jusu vardus ir maziau bus nesmagu, jeigu medelis neprigis


Galima butu, bet kainyte tos knygos kandziojasi 4u.gif ax.gif blush2.gif
Atsakyti
simbasimba, juk yra pirkti medelių dideliuose vazonuose, kurie pritaikyti sodinti ne tik pavasarį, bet ir vasarą, rudenį 4u.gif Nereikia eiti į mišką kasti biggrin.gif
Atsakyti
gal zinote kokiu tostu medelio sodinimo metu hihihi.gif
Atsakyti
Mes savo vyresniesiems pirkom azuoliuka ir liepaite is medelyno, kur spec. prekiauja medeliais ir visokiais zalumynais. Krikstyjom ir sodinom liepos 31d. tfu tfu tfu, medeliai kuo puikiausiai prigijo ir dabar graziai zaliuoja, mes juo matome per savo langus. smile.gif Kita vasara krikstysim mazyli, taip pat pirksim ir sodinsim azuoliuka. smile.gif
Atsakyti
gal kuriai bus naudinga, idomi info, koks medelis tinka pagal GIMIMO MENESI bigsmile.gif

tikiuosi foto eis iziureti ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2011 09 10, 16:52)
gal kuriai bus naudinga, idomi info, koks medelis tinka pagal GIMIMO MENESI  bigsmile.gif

tikiuosi foto eis iziureti ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

kokia idomi info:)
Atsakyti
Nesodinsim schmoll.gif Kazkaip man ir su krikstynom cia nelabai dera..
Atsakyti
QUOTE(Laiminga_saule @ 2012 04 19, 11:26)
Nesodinsim  schmoll.gif  Kazkaip man ir su krikstynom cia nelabai dera..


O man kaip tik labai dera. Simbolizuoja, vaikelio krikscionisko gyvenimo pradzia, jo tapima bendruomenes nariu. Tai labai simboliska, vaikelis augdamas gales rungtyniauti su medziu ir stebeti, kaip jo medelis auga 4u.gif .
Atsakyti
Perskaiciau visa tema, bet neradau, kur Vilniuj medelyne perkat azouliukus? kokios kainos mazdaug? 4u.gif
Atsakyti