Įkraunama...
Įkraunama...

Ar sodinote/sodinsite medelį per krikštynas?

Apklausa: Ar sodinote/sodinsite medelį per krikštynas? (100 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(isdykele @ 2009 08 09, 12:26)
as nezinau,bet manau kad musu visagaleme interne bent jau Kauno medelynu kontaktus galima rasti mirksiukas.gif

Mano sunelio krikstynos jau sestadieni ir mes su pode pirkome dekoratyvine pusaite sodinsime pas ja sode blush2.gif  ir as prietarais netikiu, juk sas skirta tas anksciau ar veliau nutiks... ir nemanau kad verta medeliui suteikti tokia didelia garbe ir prilyginti su vaiku... Tai tiesiog grazu ir tiek thumbup.gif

Butent, juk kai dovanoja geles, jos irgi nera sulyginamos su sventes kaltininku, tiesiog grazus simbolinis gestas. O geles kaip zinia buna dar neatnestos i svente vysta lotuliukas.gif Juk geles irgi augalas kaip medelis lotuliukas.gif , pats laikas butu pradeti kurti prietarus ir gelems... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
As klausimeli mergaites turiu, pries kiek laiko medeli pirkote? Man svente iseina sekmadieni, tai niekas nedirba, o galima isvakarese pirkti, o gal jus taip ir darete ax.gif , pasidalinkite kaip jus darete mirksiukas.gif
Atsakyti
mes liepaite pries keleta dienu nupirkom, buvo su zememis maiselyje rusyje ir nieko neatsitiko. per karscius sodinome, jau du metai kaip krikstadukres kieme auga thumbup.gif


butent - prietarai netinka krikscionims, o dar per krikstynas lotuliukas.gif
Atsakyti
4u.gif Mes jau pasodinome savaitagaly azuoliuka savo kriksto sunui.Buvo labai grazu visi gryze po baznycios nuejome sodinti azuoliuka.Net musu kriksto sunelis zeme padejo rausti, buvo tikrai super.Kuo puikiausiai prigijo.Mums medelyne sake kad azuolai nera lepus medis ir tikrai prigis.O jei kas ir atsitiktu tai medziui o ne vaikuciui.Ir tikrai nereikai prisigalvoti nesamoniu visokiu. 4u.gif Kiek zmoniu tiek nuomoniu,mano pozicija tokia smile.gif beje pigiausi azuoliukai vilniaus medelyne
Atsakyti
Kur sodinate medelius?
Atsakyti
Kadangi musu krikstasunis gyvena nuosavame name,tai mes azuoliuka pasodinome prie kelio.Kad kai jis uzaugs netrukdytu,bet kad ir atsiminimas liktu.
Atsakyti
As manau kad tai yra paprasciausiai grazu smile.gif Kazkas vaikui dovanoja zaislus, kazkas saldainius. O cia, tevai ar krikstateviai, dovanoja vaikui medeli. Ir vaikas kai paaugs ir supras, tures tokia savo vietele, kur galima bus atvaziuot pasedet, pagalvot. Ar isvis galima tokia tradicija padaryt, pvz kas met, vardadienio, krikstynu, ar gimtadienio proga atvaziuot visa seima prie medelio smile.gif As pvz, kaip nuosavo kiemo neturiu, o kieme ir nenoreciau, planuoju sodinti kur nors toleliau. Juk galima prie kokio ezero, ar upeles. As tikrai nesieju medzio sodinima su vaiko ateitimi ar dar kazko. Tai tiesiog yra dovana vaikui. Jei neprigys, galima sodinti kita medi. Taip pat kaip ir dovanoti 3 meciui masinyte: sulauzys - kazkas vaikui blogai bus smile.gif Tai va ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vestya @ 2009 08 24, 18:38)
Kur sodinate medelius?


man irgi tai aktualu g.gif savo kiemo neturime, mociutes taip pat gyvena mieste..
Atsakyti
Iki krikštynų dar toli, bet jau sutarėm su vyru, kad sodinsim ąžuoliuką prie namo tą gražią dieną wub.gif
Atsakyti
Man tai labai patiko azuoliuko sodinimas,buvo labai grazu kai tevelis ir kriksto tevelis kasa duobe,o dar ir krikstasunis bando padet biggrin.gif mes ysiamzinom visi prie azuoliuko
Atsakyti
Man gražu, bet mes nesodinsime: 6 arų sklypelis lyg ir mažokas tokiems dideliems medžiams kaip ąžuolas ar liepa. Nebent būtų galima kokį dekoratyvinį g.gif Draugai kai krikštyjo savo mergaitę, eglutę pasodino thumbup.gif
Atsakyti
sodinome azuoliuka
Atsakyti
O kokį meduką rekomenduotumėte, kad tiktų ir berniukui, ir mergaitei g.gif Ir ar liepos mėnesį galima sodinti g.gif Gal kokį dekoratyvinį, pvz. svyrantį gluosniuką g.gif Patarkit 4u.gif
Atsakyti