Įkraunama...
Įkraunama...

Ar sodinote/sodinsite medelį per krikštynas?

Apklausa: Ar sodinote/sodinsite medelį per krikštynas? (100 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(ciurka @ 2009 06 15, 17:00)
mes sodinom liepa  ax.gif

tiesiog šiaip pasirinkot, ar pagal prasmę žiūrėjot?
gal kokią ceremoniją rengėt special? smile.gif
Atsakyti
siaip gal smile.gif nes jei berniukui azuolikas, mergaitei gal liepa pagal lietuviskas liaudies dainas ax.gif bet pirma pasitarem su krikstadukres teveliais, kad vieta parinktu, juk reikia tureti galvoje, akd liepos uzauga aukstos, ju ziedai ir vaisiai byra ir t.t.
jau rasiau, kad visus svecius sukvietem, kaspinais papuosta medeli pasodinom, vii nusifotografavom prie jo smile.gif
jokiu specialiu zodziu nesakem, naturaliai viskas isejo smile.gif
Atsakyti
smagu 4u.gif
aš irgi galvoju su vaikiuko mamyte pasitarti, ką geriau sodinti, gal visai jai ta mintis nepatiks.. žiūrėsim. o šiaip tikrai gražu būtų tokią mažutę ceremoniją surengti, galima net pakasti po meduku kokį a la simbolį ar pnš, skrynelę bigsmile.gif
Atsakyti
hmm... gal ir gera mintis bigsmile.gif
per mano sunaus krikstynas pirkau buteli gero konjako ir isgraviravome ant butelio data, kieno krikstynos, palinkejima. buteli pirkau, kad butu metalineje dezuteje (ne kartonineje, kitos atrodo kaip metalas, bet yra popierius). i ta dezute sudejom korteles, ant kuriu visi sveciai uzrase koki isivaizduoja sunu uzaugusi, palinkejimus surase) ir iteikeme krikstateviams, kad uzkastu ir atkastu kai sunus bus 18 metu.
taigi visai butu idomu, jei butume pasodine medeli ir salia pakase ta buteli mirksiukas.gif bet cia reikia, akd teveliai gyventu nuosavame name, manau g.gif
Atsakyti
labai šauni mintis bigsmile.gif
tik kad pas mus bus krikštadukra, tai mergytei nelabai norisi butelį...
reiktų pagalvoti apie kokį analogą g.gif
Atsakyti
Mes sodinome liepaite dukrytei, tik gaila, kad po ziemos neatsigavo verysad.gif Kuminai buvo ja parupine is savo misko, graziai pasodinome, mociute kai pas mus prie poezijos, paskaite eiles, super isejo si ceremonija thumbup.gif
Atsakyti
kaip miela smile.gif
Atsakyti
Mes liepos gale krikstysim savo dukryte ir suneli. Taigi, suneliui sodinsim azuoliuka, o dukrytei-liepaite. smile.gif
Atsakyti
Sveikos visos, o kur galima nusipirkti azuoliuka arciau Vilniaus ? ir kokia ju kaina
Atsakyti
mes Rugpjucio 15 irgi sodinsim liepaite wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rigita @ 2009 05 20, 21:53)
Aš nesodinsiu. Sutapatinčiau medį su vaikeliu...  blink.gif  Nes jei, neduok Dieve, medeliui kas nutiktų (nulūžtų, nudžiūtų, žaibas trenktų ar dar kas nors panašaus), tai prisigalvočiau visko... Na, lyg likimo ženklas koks ar panašiai... Kvaila, bet save pažįstu ir geriau nesuteiksiu sau akstino prisigalvoti nesąmonių  blush2.gif


drinks_cheers.gif aš irgi. 100 proc. neduok dieve nudžiūtų,tikrai nekaip jausčiaus. Ir tai nėra kokia nenormali fobija, o visai natūralu- jei sodini medį, tikiesi kad jis augs ir žaliuos. O čia dar jei krikštynų dieną- tai žinoma įgauna ir dvigubą prasmę...
Geriau jau medelius sodinti tiesiog šiaip rudenį ar pavasarį, per gamtos švarinimo ir gražinimo dienas, nesiejant jų su švente. rolleyes.gif
Atsakyti
Na taip. Kai gime sunus mano tevai pasodino medi (Pukenis) Tai ta medi saugau kaip savo aki(18met) kad jam kas neatsitiktu. Prisiklausius visko doh.gif doh.gif nors ir neprietaringa esu o ka gali zinoti? DAUGEU JOKIU MEDZIU
Atsakyti