Įkraunama...
Įkraunama...

Ar sodinote/sodinsite medelį per krikštynas?

Apklausa: Ar sodinote/sodinsite medelį per krikštynas? (100 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(ROSE @ 2009 05 10, 12:42)
Mane irgi sugunde pasodinti liepaite per krikstynas, tuo labiau kad sesim savo sodyboje, kur vietos tokiom atrakcijom per akis  thumbup.gif
Pasidomejau, pavyzdziui Raudondvario medelyne liepu kainos nuo 5 iki 39 litu, cia jau nuo rusies priklauso, bet yra ir daugiau visokiu medeliu.

Galit pasiziureti  http://www.kaunmu.lt...vario-medelynas

aciu 4u.gif kaip supratau,tai cia prie kauno?,man geriau butu arciau vilniaus kur nors,o gal turguj buna medeliu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo luli: 10 gegužės 2009 - 11:04
QUOTE(luli @ 2009 05 10, 12:03)
aciu 4u.gif         kaip supratau,tai cia prie kauno?,man geriau butu arciau vilniaus kur nors,o gal turguj buna medeliu g.gif

Karenuose(nuo Antakalnio kokie 5 km) Botanikos sode, ten perdavineja medelius visokiausius. Aisku, galima ten ir piknika pasidaryt, nes vieta tikrai grazi ir sutvarkyta.
http://www.botanikos...ex.php?Lankymas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stebukle: 10 gegužės 2009 - 11:13
QUOTE(Stebukle @ 2009 05 10, 13:13)
Karenuose(nuo Antakalnio kokie 5 km) Botanikos sode, ten perdavineja medelius visokiausius. Aisku, galima ten ir piknika pasidaryt, nes vieta tikrai grazi ir sutvarkyta.
http://www.botanikos...ex.php?Lankymas

aciu smile.gif
Stebukle, o kas fotografavo siuos mazus stebukliukus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo luli: 10 gegužės 2009 - 11:35
Aš nesodinsiu. Sutapatinčiau medį su vaikeliu... blink.gif Nes jei, neduok Dieve, medeliui kas nutiktų (nulūžtų, nudžiūtų, žaibas trenktų ar dar kas nors panašaus), tai prisigalvočiau visko... Na, lyg likimo ženklas koks ar panašiai... Kvaila, bet save pažįstu ir geriau nesuteiksiu sau akstino prisigalvoti nesąmonių blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rigita: 20 gegužės 2009 - 20:54
QUOTE(Rigita @ 2009 05 20, 22:53)
Aš nesodinsiu. Sutapatinčiau medį su vaikeliu...  blink.gif  Nes jei, neduok Dieve, medeliui kas nutiktų (nulūžtų, nudžiūtų, žaibas trenktų ar dar kas nors panašaus), tai prisigalvočiau visko... Na, lyg likimo ženklas koks ar panašiai... Kvaila, bet save pažįstu ir geriau nesuteiksiu sau akstino prisigalvoti nesąmonių  blush2.gif

as irgi apie tai vis pagalvoju,nors jau kaip ir apsisprendziau sodint,bet minciu visokiu kyla,idomu,o ka apie tai galvoja kitos mamytes g.gif
Atsakyti
mesirgi planuojam sodinti prie beveik musu pastatyto namuko azuoliuko sunelio kriskstynu proga ax.gif
Atsakyti
Musu dukrytes krikstateviai sugalvojo padovanoti zydinti medeli, ji pasodinome savo kieme. Labai grazus prisiminimas ir ilgaamze dovana thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rigita @ 2009 05 20, 21:53)
Aš nesodinsiu. Sutapatinčiau medį su vaikeliu...  blink.gif  Nes jei, neduok Dieve, medeliui kas nutiktų (nulūžtų, nudžiūtų, žaibas trenktų ar dar kas nors panašaus), tai prisigalvočiau visko... Na, lyg likimo ženklas koks ar panašiai... Kvaila, bet save pažįstu ir geriau nesuteiksiu sau akstino prisigalvoti nesąmonių  blush2.gif


QUOTE(luli @ 2009 05 20, 23:08)
as irgi apie tai vis pagalvoju,nors jau kaip ir apsisprendziau sodint,bet minciu visokiu kyla,idomu,o ka apie tai galvoja kitos mamytes g.gif


Na, jei kyla tokios mintys, kaip Rigitai, gal tikrai verčiau nesodinti. Va ir mūsų protėviai, pasirodo, tapatindavo medžio augimą su vaiko likimu... O aš norėjau labai sodinti, bet krikštynos liepą, per karščius, netinkamas metas. Tai sakau, gal kitą pavasarį pasodinsiu, o kai bus metukai, liepą nuvažiuosim prie jo pasifotografuot, ar pan.
Manau, kad prietarai, įsitikinimai įvairūs galioja tol, kol mes jais tikime. Čia kaip su juoda kate: jeigu tiki, kad jai perbėgus kelią nesiseks, tai taip ir bus. Bet jei ignoruoji, nieko ir nebūna... smile.gif. Medžiai juk ne pagonių dievybės, kurios buvo garbinamos, dabar jų sodinama pačiomis įvairiausiomis progomis ir visur..tai gal sakau reikėtų į tai taip ir žiūrėti, šiek tiek paprasčiau.
Bet turbūt ne visada tai paprasta. Gal ir aš pati pergyvenčiau, jei mano vaiko medelį žaibas trenktų ar kas nulaužtų.
Atsakyti
Mes sūnelį krikštysim liepą. Sodinsiu pas mamą ąžuoliuką. Nors ir mieste, bet nuosavam kieme leidimų nereikia.
Ten dar senelių namas, tai kieme auga dėdei sodinta obelis. Nors dėdės nebėra, bet medis auga, ir dar kokie obuoliai ant jo sunoksta thumbup.gif
Netikiu, kad jei neprigis, vaikui kažkas nutiks. Čia gi tik šiaip, bus tas medis, bus gerai, nebus, vadinas ne tame kieme šaknis įleis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Fox_lady @ 2009 05 23, 01:33)
Na, jei kyla tokios mintys, kaip Rigitai, gal tikrai verčiau nesodinti. Va ir mūsų protėviai, pasirodo, tapatindavo medžio augimą su vaiko likimu... O aš norėjau labai sodinti, bet krikštynos liepą, per karščius, netinkamas metas. Tai sakau, gal kitą pavasarį pasodinsiu, o kai bus metukai, liepą nuvažiuosim prie jo pasifotografuot, ar pan.
Manau, kad prietarai, įsitikinimai įvairūs galioja tol, kol mes jais tikime. Čia kaip su juoda kate: jeigu tiki, kad jai perbėgus kelią nesiseks, tai taip ir bus. Bet jei ignoruoji, nieko ir nebūna... smile.gif. Medžiai juk ne pagonių dievybės, kurios buvo garbinamos, dabar jų sodinama pačiomis įvairiausiomis progomis ir visur..tai gal sakau reikėtų į tai taip ir žiūrėti, šiek tiek paprasčiau.
Bet turbūt ne visada tai paprasta. Gal ir aš pati pergyvenčiau, jei mano vaiko medelį žaibas trenktų ar kas nulaužtų.

visdelto nusprendem nesodinti smile.gif
Atsakyti
Sveiki mes taip pat svarstome apie sodinima medzio sunucio krikstynu proga,bet va klausimukas iskilo liepos menesi ar prigis koks medelis?kiek zinau tai jokie vaismedziai nesisodina vasara tai ar ne taip pat ir su siais medziais? g.gif
Atsakyti
Mes sodinome pernai per maziuku krikstynas azuoliukus rugpjucio viduryje, tai kuo puikiausiai prigijo, siais metais zaliuoja, grazu paziureti. wub.gif
Atsakyti