Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie indaploves- 4

sveiki,

mes irgi dairomes indaploves. Paskaiciusi sia tema padariau isvada, kad Elektroliuks firmos geriau nepirkti. Tad ziuresime kaska kitka g.gif
Atsakyti
Aš jau visai pasimečiau tarp tų indaplovių ir jų modelių doh.gif Buvau apsisprendus Siemens SN65T050, bet internete benaršydama radau kitą modelį SN66T050. Kainos tokios pat, aprašymai (bent jau man) irgi vienodi doh.gif Ar yra tarp jų kokių skirtumų? Ar čia tą patį daiktą skirtingi pardavėjai skirtingais vardais vadina??
Ir dar -jei kas nusimanot palyginkit šį Siemens modelį su Bosch SMV55T00EU. Nes kainos ir funkcijos labai jau panašios nenusimanančiam atrodo...
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2009 05 25, 14:47)
Tas tiesa, naujuose EAG/Electrolux modeliuose nebeliko "Turbo džiovinimo", liko tik "aktyvusis"... gaila, bet rezultatas nukenčia  doh.gif


Na, kodėl mes turime naują modelį AEG F 88020 VI ir jame yra turbo džiovinimas, nors pastebėjau, kad kai kur rašo, jog jis aktyvus su rekondensacija. Bet kokiu atveju, džiovinimu esu visai patenkinta, indai visai sausi, net jei palieki visai dienai po plovimo (nes bute negyvenam, tik atvažiuojam užstatom ir kitą dieną atvažiuojam išimam). Kol kas esu labai patenkinta šiuo modeliu, pirkom už 1970 Lt. Iš tikro norėjau AEG F86010Vi, bet jo jau nebuvo prekyboj, tai pirkom jį pakeitusį modelį.

QUOTE(Bijuna @ 2009 05 27, 15:06)
Jo, maniskis irgi kreivai i tuos "girgzdancius"indud ziureti pradejo  g.gif Vaikai kartais pasako, kad jie smirdi. Kuo jus plaunate, kokias tabletes naudojate?


Aš naudoju ekologiškas Almawin ir Sonnet tabletes, neturiu kuo skųstis, net nesmirda (gal pradės po pusės metų naudojimo pati indaplovė smirdėt, nežinau). Bet skaičiau mamyčių atsiliepimus, kad pigiau naudot atskirai miltelius, skystį, druską.

QUOTE(Bijuna @ 2009 06 22, 10:06)
Ir dar problema, gazkaip tokiame "kibernetikos ir aukstu pasiekimu" amziuje nera geru ekologisku priemoniu indaplovems. 4u.gif


Tai kad yra mūsų rinkoj lyg 4 skirtingų firmų eko priemonės.

QUOTE(kasnis @ 2009 07 08, 13:04)
Ant puoduku dugno buna labai daug vandens, bet cia maza problema, svarbiausia kartais ten lieka tokio kaip smeliuko...


Tai kad puodukus reik apverst plaunant, tai neliks jokio vandens...


QUOTE(Rianka @ 2009 07 20, 13:27)
Ar plaunate krištolą indaplovėje?


Plaunu ir viskas gerai, bet galvoju kodėl rašo instrukcijoj, kad negalima, ar dėl to, kad blogai išplauna (tuos raižinius), ar dėl to, kad kažkaip gadinasi krištolas... Gal kas žino? Dar turiu daug indų su perlamutrine danga, tai bijau juos plaut. Ar kas bandėt?

Atsakyti
QUOTE(Junda @ 2009 07 28, 12:47)
Tai kad puodukus reik apverst plaunant, tai neliks jokio vandens...


man atrodo kad ne tai norėta pasakyti ax.gif jeigu dugnas gaubtasm lieka vandens kaip suprantu. pas mus irgi puodukų "duobutėse" lieka vandens, tai dedam juos ne ant tų pagaliukų, o tiesiog remiam ir tiek, kad kreivai būtų, tada lieka tik keli lašai arba visai nelieka.
Atsakyti
nusiziurejom AEG elektroliux F60010VI integruojama,naujesni modeli,kainos tai gana skirtingos visur kiek teko ziureti, gal kas vezetes is Lenkijos gal ten dar pigiau?
Atsakyti
QUOTE(questa @ 2009 07 31, 19:36)
nusiziurejom AEG elektroliux F60010VI integruojama,naujesni modeli,kainos tai gana skirtingos visur kiek teko ziureti, gal kas vezetes is Lenkijos gal ten dar pigiau?


Kiek perskaičiau temų, tai daug kas skundžias, kad ši indaplovė blogai džiovina, gal pasiklausinėkite, kas turi, daugiau apie tai? Nes būtent dėl šios priežasties jos nesvarsčiau pirkti. Be to, tai gana senas modelis, jau seniai apie jį mamytės diskutuoja. Pataisykit, jei klystu, bet naujesni prasideda skaičiuku 8...

Lenkijoj dabar zlotas vėl pakilo, na ir su garantijom gali ant ledo likti. Ar nevertėtų labiau pasidomėti, kur Lietuvoj nusipirkti pigiau, bet su visom garantijom?
Atsakyti
QUOTE(questa @ 2009 07 31, 20:36)
nusiziurejom AEG elektroliux F60010VI integruojama,naujesni modeli,kainos tai gana skirtingos visur kiek teko ziureti, gal kas vezetes is Lenkijos gal ten dar pigiau?



Maniškė būtent tokia. Iš tikrųjų, ant puodelių dugno įdubimų lieka truputis vandens. Bet manęs tai kažkaip neužknisa mastau.gif , visais kitais aspektais esu šia indaplove patenkinta. Juolab ir kaina jos tikrai nedidelė.
Atsakyti
kainos ju tai 1300-2300, priklauso nuo parduotuves wink.gif
Atsakyti
QUOTE(questa @ 2009 08 02, 16:18)
kainos ju tai 1300-2300, priklauso nuo parduotuves wink.gif


Aš apie 1250 lt mokėjau.





Atsakyti
kur pirkot?
Atsakyti
QUOTE(questa @ 2009 08 02, 16:43)
kur pirkot?


Eurobuityje. Bet dabar, pažiūrėjau, ten jau brangesnė ta indaplovė mastau.gif
Atsakyti
niu pabandysim susisiekti su jais, gal nusideresim smile.gif
Atsakyti