Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie indaploves- 4

QUOTE(rasiux @ 2009 06 18, 15:51)
musu irgi BEKO man tai visai super smile.gif

sh paskutinis, pasakysiu po 2 m naudojimo viskas chalturint pradejo cry.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux @ 2009 06 18, 15:51)
musu irgi BEKO man tai visai super smile.gif

sios firmos niekada nepirkciau
patinka AEG firma thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2009 07 09, 14:08)
Šios indaplovės skiriasi tik tuo, kad AEG turi stiklo programą, o Electrolux BIO
Papildyta:
Tai vienas iš retų atvejų, kai indaplovė turi Turbo džiovinimą  thumbup.gif
Už savo kainą tikrai labai geras variantas


Ačiū už nuomonę 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamos ir ne tik,
turiu 2 klausimus:
Ar plaunate krištolą indaplovėje?
Kas geriau plauna atskiros priemonės (milteliai, druska, skalavimo skystis) ar tabletės, kas ekonomiškiau? g.gif 4u.gif
Atsakyti
Mane ir labai domina priemonės indaplovėms, aš naudoju Calgon tabletes kur viskas viename biggrin.gif bet man nepatinka išplautų indų kvapas, na toks specifinis būna, šiaip mano uoslė labai jautri ir mane tenkina tada, kai indai neskleidžia jokio kvapo tongue.gif Tai nusipirkau kvėpiklį, tai man tas chemikalų kvapas baisus, dabar užuodžiu jį doh.gif Aš nenaudojo skalautojo, sakau gal tas padėtų g.gif Ir dar ar yra kokių ekologinių priemonių indaplovėms g.gif nes ta Calgonų chemija mane žudo...
Atsakyti
davija,
yra visa tema sm "ekologiskas gyv.budas". is ten suzinojau apie ekologiskas buitines priemones. po calgonitu indai pabale budavo, blogai plove. nusipirkau Alma win tabletes ir skalavimo skysti, tai pasaka, indai blizga, jokio kvapo.. thumbup.gif

tik musu electrolux indalpove tokia pacia probl turi, kaip jau rase, blogai dziovina, lieka vandens ant apverstu puodeliu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mildama: 20 liepos 2009 - 21:50
Ačiū, teks ieškot šitos temos ir priemonių kur yra pirkt mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki. gal kas ką žino apie indaplovę Electrolux ESF 65010? Ir apskritai, kiek Electrolux patikima firma?
Atsakyti
QUOTE(Rianka @ 2009 07 08, 08:57)
Kokie atsiliepimai apie šitą Electrolux ESL 46010?
Renkuosi tik iš 45cm pločio, nes didenė netelpa.

Jei dar ne velu parasysiu apie Electrolux ESI 46010, ju programos kaip ir vienodos, tik isore skirtinga. Tuoj bus metai laiko, kaip naudojames, labai patenkinta. Isplovimo kokybe priklauso labai nuo sudejimo - buve, kad stalciukas uzspaustas ir milteliai neisbyra ar lekstes viena kita uzspaudzia, bet siaip - daiktas puikus thumbup.gif Ir isdziusta tikrai gerai thumbup.gif

QUOTE(Rianka @ 2009 07 20, 14:27)
turiu 2 klausimus:
Ar plaunate krištolą indaplovėje?
Kas geriau plauna atskiros priemonės (milteliai, druska, skalavimo skystis) ar tabletės, kas ekonomiškiau? 

Ne daznai, bet teke plauti. Net nenaudojant stiklo programos, o paprasta Auto programa. Kol kas isplauna gerai.
Druskos vistiek reiketu pilti, man rodos tos tabletes nesuminkstina vandens viso plovimo metu. Ekomiskiau gal ir milteliai g.gif Bet cia reiktu tiksliai paskaiciuoti g.gif

QUOTE(dimaLT @ 2009 07 21, 09:24)
Sveiki. gal kas ką žino apie indaplovę Electrolux ESF 65010? Ir apskritai, kiek Electrolux patikima firma?

Naudojuosi esi 46010 - man rodos labai panasi i 65010, tik siauresne, esu patenkinta thumbup.gif atlieka savo darba puikiai thumbup.gif Apie Electrolux teko skaityti - kad vienas is optimaliausiu kainos ir kokybes santykiu. Indaplove, orkaite, kaitlente mano virtuveje Electrolux - metai laiko nesigailiu
Atsakyti
O žinojot, kad yra indaplovių, kurios nepritaikytos plauti su tabletėmis? padėjau išsirinkti indaplovę ir tik po to sužinojau-man tai buvo nemalonus siurprizas. Tai gi turėjau ir blauknecht 9kažkaip panašiai vadinasi) ir Boch ir dabar AEG. Dvi anos buvo jau padėbėtos ir džiovino nepalyginai geriau už naują AEG. Iš pradžių be galo parinausi (visgi nauja, mokėti nemaži pinigai ir jos nei apkeisti, nei priduoti galimybių nėra, nes techniškai viskas ok). Visi, kas perka AEG-džiaugiasi, tik viena aš ne:))) matyt, greičiausiai dėl to, kad turėjau su kuo palyginti.
Atsakyti
QUOTE(dimaLT @ 2009 07 21, 09:24)
Sveiki. gal kas ką žino apie indaplovę Electrolux ESF 65010? Ir apskritai, kiek Electrolux patikima firma?

Tai pastatoma, nemontuojama 60 cm plocio indaplove. Turi 5 programas ir 4 temperaturas. Visos trys A klases( energijos/plovimo/dziovinimo). Neturi atskiros programos stiklui, aktyvus dziovinimas (idealu kai yra turbo dziovinimas)... Normali indaplove, Electrolux kaip firma kokybiska ir patikima thumbup.gif
Atsakyti
Aciu uz atsiliepimus. Matyt sia indaplove ir pirksiu, nes kaina jos visai prieinama. Apskritai pastebejau, kad laisvai pastatomu 60 cm indaploviu labai mazas pasirinkimas. Uz ta pacia kaina galima su didesniais navarotais montuojama nusipirkti...
Atsakyti