Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie indaploves- 4

[quote=kettis,2010 01 30, 12:15]
Yra tokia priemonė, "Indaplovių nuriebalintojas" (obezžyrevatel, degreaser), taip ir vadinas. Aš žinau Electrolux'o, gal yra ir kitų gamintojų - maximose vargu ar rasit, bet Topocentruose, Avitelose turėtų tikrai būti. Super priemonė thumbup.gif Nes indai juk būna riebaluoti, ir dalis tų riebalų juk nusėda indaplovės "viduriuose", todėl tas nuriebalintojas padeda pravalyti sistemą. Calgonito tas mėlynas skystis už 20 lt irgi kaip vienas iš variantų, turėtų kažkiek padėt nuriebalint, nors ten sunku suprast iš aprašymo, kokia jo paskirtis - nukalkint ar nuriebalint, ar ir tą ir aną daro smile.gif
Ačiū labai 4u.gif . Ieškosiu nuriebalintojo
Atsakyti
4u.gif radau tikslesnę temą savo klausimui 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Livai: 30 sausio 2010 - 14:30
QUOTE(pelytė @ 2010 01 30, 11:21)
sveikos
Gal pasakysit kas gali buti mano indaplovei,kai sudedu indus ir ijungiu padirba 5 minutes ir pradeda cypti kad uzsiblokavo virsutiniai purkstukai,ir taip kas 5 min.galvojau jau kad mano lekstes per dideles isemiau ,bet vistiek tas pats,nesuprantu kame reikalas. schmoll.gif

Panašu, kad už kažko kliūna purkštukas.
Ar Jūsų indaplovė su trečiu purkštuku virš viršutinio krepšelio?
Atsakyti
ka manot apie si varianta http://pigu.lt/buiti...ductDescription
Atsakyti
QUOTE(Malvinacka @ 2010 02 03, 07:51)



Sakyciau kad geras, jei jums nesvarbu kad vandens sanaudos 18l.. As pries gera menesiuka nusipirkau stai si modeliuka ir labai patenkinta, thumbup.gif veikia puikiai ir vandens tik 12l naudoja. nu truputi brangesne uz jusu nuziureta. biggrin.gif
http://derekis.lt/st...oduct/esf66720x

Dar galvojau apie si bet norejom ne balta, o jos tik tokios buna cia beveik 1:1 su ta kur turiu. thumbup.gif

http://derekis.lt/st...roduct/esf66710


Man atrodo kad tas butu 1:1 su jusu pasirinkta, tik balta ir vandens sanaudos 13l. Apsirikau biski. ta tik 3 tep lygius turi. o ne 4

http://derekis.lt/st...oduct/esf65040w

Vat sitam puslapiuke paskaitykit ir visa info bus aiskiausia, jei Elektroliuxo norit. Nes kiek ieskojau eparduotuvese visos po truputi paraso ir jokiu konkretesniu duomenu daugiau. Dar prie kaikuriu ir naudojimo instrukcijas atsisiust paskaityt yra. Gero pasirinkimo. 4u.gif

http://www.electrolu...categoryid=8440
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnieska 02: 03 vasario 2010 - 16:02
QUOTE(agnieska 02 @ 2010 02 03, 16:55)
Sakyciau kad geras, jei jums nesvarbu kad vandens sanaudos 18l.. As pries gera menesiuka nusipirkau stai si modeliuka ir labai patenkinta,  thumbup.gif  veikia puikiai ir vandens tik 12l naudoja. nu truputi brangesne uz jusu nuziureta.  biggrin.gif
http://derekis.lt/st...oduct/esf66720x




Klausimas: paskaičiuokite, ar verta mokėti brangiau už taupesnę?

1 kubas šalto vandens = 1000 ltr = 4 lt (apytiksliai).

Jei vandens sunaudojimas skiriasi 6 litrais (taupesnė naudoja 12, o netaupi 18), tai vadinasi 1m3 vandens sutaupysite per 167 plovimus. Tai yra maždaug per metus, jei indaplovė jungiama kas antrą dieną.

Per metus - ekonomija 4 litai! Jei taupi brangesnė bent 50 lt, tai ir per 10 metų neatsipirks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(axa @ 2010 02 04, 09:31)
Klausimas: paskaičiuokite, ar verta mokėti brangiau už taupesnę?

1 kubas šalto vandens = 1000 ltr = 4 lt (apytiksliai).

Jei vandens sunaudojimas skiriasi 6 litrais (taupesnė naudoja 12, o netaupi 18), tai vadinasi 1m3 vandens sutaupysite per 167 plovimus. Tai yra maždaug per metus, jei indaplovė jungiama kas antrą dieną.

Per metus - ekonomija 4 litai! Jei taupi brangesnė bent 50 lt, tai ir per 10 metų neatsipirks smile.gif



Nu jei kas antra diena su indaplove tik plaunama tai gal ir pirkt nelabai verta. g.gif Nu bet cia kiekvieno reikalas kiek daznai naudotis. Pvz. pazystama turi ir tik po didesniu baliu indus su ja plauna. Klausiu ko tada pirkai jei nelabai reikia. Tai kad kazkas pagyre kad reikalingas daiktas tai ir pirko. O pas mus 5 asmenu seimynai tikrai praverte, nes indu vien po mazosios valgymo kartais nemazai prisikaupia. Tai kartais ir 2 plovimu neuztenka. O vandens kieikis man svarbus rodiklis, nes ir siaip daug sunaudojam, dar nuoteku siurbimas, nes nuosavam gyvenam, ir islaidos nemazos (beveik 100Lt per menesi), + 40-70 uz vandeni. doh.gif Nu taip ir prisideda prie mokescio nemaza suma. Beje dar tik menuo praejo, o vandens ir elektros jau truputi susitaupe. Tad pinigeliai irgi. thumbup.gif Tai kas kaip nori taip ir renkasi. As tik patart norejau. smile.gif O per kiek atsipirks neskaiciuoju, nes kokie bus mokesciai ateity neaisku, o man svarbu kad dabar butu mazesnes sanaudos. biggrin.gif
Atleiskt uz mano kvaila nuomone. blush2.gif 4u.gif

Bet as ir toliau rinksiuos technika kuri nors kazkiek taupo elektra, vandeni ar dar ka ir kada atsipirks galvos nesuksiu. O jus kaip norit taip skaiciuokit. smile.gif Kiekvienas pagal save. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnieska 02: 04 vasario 2010 - 10:50
QUOTE(axa @ 2010 02 04, 09:31)
Klausimas: paskaičiuokite, ar verta mokėti brangiau už taupesnę?

1 kubas šalto vandens = 1000 ltr = 4 lt (apytiksliai).

Jei vandens sunaudojimas skiriasi 6 litrais (taupesnė naudoja 12, o netaupi 18), tai vadinasi 1m3 vandens sutaupysite per 167 plovimus. Tai yra maždaug per metus, jei indaplovė jungiama kas antrą dieną.

Per metus - ekonomija 4 litai! Jei taupi brangesnė bent 50 lt, tai ir per 10 metų neatsipirks smile.gif


Jeigu indaplove sunaudoja maziau vandens, beveik visada sunaudos maziau ir elektros energijos, nes reikes trumpiau sildyti vandeni.
Bet reiketu atkreipti demesi, kuria jus programa naudosite dazniausia ir kiek butent ta programa sunaudoja vandens, elektros energijos.
Taciau tokie duomenys buna tik instrukcijose ir tai ne visose.
Atsakyti
QUOTE(agnieska 02 @ 2010 02 04, 11:46)
O per kiek atsipirks neskaiciuoju, nes kokie bus mokesciai ateity neaisku, o man svarbu kad dabar butu mazesnes sanaudos.  biggrin.gif
Atleiskt uz mano kvaila nuomone.  blush2.gif  4u.gif

Bet as ir toliau rinksiuos technika kuri nors kazkiek taupo elektra, vandeni ar dar ka ir kada atsipirks galvos nesuksiu. O jus kaip norit taip skaiciuokit.  smile.gif  Kiekvienas pagal save.  mirksiukas.gif


tai aš irgi patarti norėjau - kad tas taupumas nesigautų netaupumu smile.gif
Jei taupi kainuoja 300 lt daugiau, tai ji per visą savo tarnavimo amželį tiek nesutaupys, net jei kasdien po 2x plausite smile.gif O jei neskaičiuojate kada atsipirks, nesusimąstydami plojate brangiai už taupius prietaisus - tai ne sutaupymas gaunasi, o švaistymas smile.gif

Pvz vienareikšmiškai apsimoka pirkti taupų šaldytuvą - tarp taupaus ir netaupaus gali būti ir 30lt/mėn skirtumas! Taigi per metus - iki 400 lt! Su indaplovės vandens sąnaudomis ta taisyklė negalioja... Žinoma jūsų atvejis nestandartinis - priskaičiavus kanalizacijos išvežimą, kubas vandens jums kainuoja ne 4 lt, o maždaug 20 lt. Tai truputį keičia skaičiavimus.
Papildyta:
QUOTE(Zilvinas @ 2010 02 04, 12:03)
Bet reiketu atkreipti demesi, kuria jus programa naudosite dazniausia ir kiek butent ta programa sunaudoja vandens, elektros energijos.
Taciau tokie duomenys buna tik instrukcijose ir tai ne visose.


tas tiesa.
nors trumpą laiką naudojausi idaplove kai ji buvo nepajungta į kanalizaciją - bėgo į kubilą, kurį reikėjo išpilti. Tai aiškiai matėsi, kiek sunaudoja vandens - apie 20 ltr. Deklaruojama buvo 15. Bet prie kokios programos tas 15 ?Who knows. Gal kokios ekonominės? Aš visada naudoju automatinę programą
Atsakyti
QUOTE(axa @ 2010 02 04, 11:20)
tai aš irgi patarti norėjau - kad tas taupumas nesigautų netaupumu smile.gif
Jei taupi kainuoja 300 lt daugiau, tai ji per visą savo tarnavimo amželį tiek nesutaupys, net jei kasdien po 2x plausite smile.gif O jei neskaičiuojate kada atsipirks, nesusimąstydami plojate brangiai už taupius prietaisus  - tai ne sutaupymas gaunasi, o švaistymas smile.gif

Pvz vienareikšmiškai apsimoka pirkti taupų šaldytuvą - tarp taupaus ir netaupaus gali būti ir 30lt/mėn skirtumas! Taigi per metus - iki  400 lt!  Su indaplovės vandens sąnaudomis ta taisyklė negalioja...  Žinoma jūsų atvejis nestandartinis - priskaičiavus kanalizacijos išvežimą, kubas vandens jums kainuoja ne 4 lt, o maždaug 20 lt. Tai truputį keičia skaičiavimus.
Papildyta:
tas tiesa.
nors trumpą laiką naudojausi idaplove kai ji buvo nepajungta į kanalizaciją - bėgo į kubilą, kurį reikėjo išpilti. Tai aiškiai matėsi, kiek sunaudoja vandens - apie 20 ltr. Deklaruojama buvo 15. Bet prie kokios programos tas 15 ?Who knows. Gal kokios ekonominės?  Aš visada naudoju automatinę programą


Tiesa kad pardavimo duomenyse nenurodyta kiek su kiekviena programa naudoja vandens, o parasytas vidurkis pagal maziausius kiekius. As kai ieskojau info apie indaploves, nes pasiuziuret ir realiai paciupinet pas gimines nebuvo, tai visu pirma ieskojau gamintojo psl ir naudojimo instrukciju el formate. Nelabai daug bet kelias rasti pavyko. Tai ir truputi lengvina apsisprendima, nes pardavejai linke gudrauti ir truputi apgauti. Vat praziopsojau info kad 1/2 ikrovos nera, o pardavejai uzgarantavo kad yra. deje apgavo, o gal patys nezinojo. verysad.gif Jei butu buvus tai butu isvis thumbup.gif .
Nu o apie programu naudojima, tai pirmam kartui isbandziau visas po viena, kad zinociau kaip indus isplauna ir koks plovimo priemoniu kiekis reikalingas. Nu dar laukiu ats apie vandens kietuma, kad visiskai tiksliai nustatyt galeciau parametrus. tai manau ir visu plovikliu maziu biski reiks. ax.gif
Mano pagringine dienos metu yra Quick, o po 23 val kai elektra eina naktiniu tarifu, uzstatau programos atidejima ir plaunu su Eko.

Tai vat mano ESF66720X instrukcines sanaudos:

INTENSIVE 1.8-2.0 kWh 23-25 l

AUTO 1.1-1.7 kWh 12-23 l

QUICK 0.9 kWh 9 l

EKO 1.0-1.1 kWh 12-13 l

GLASS 0.8-0.9 kWh 14-15 l
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnieska 02: 04 vasario 2010 - 13:42
Idomumo delei galima pavartyti instrukcijas ir palyginti 2 modelius.

ELECTROLUX ESF 66720 X
http://www.electrolux-ui.com/2008/117/965160LT.pdf
16 psl. surasyta elektros ir vandens sanaudos
Programa Energijos sąnaudos Vandens sąnaudos
Intensive____1,8 - 2,0_____________23 - 25
Auto_________1,1 - 1,7____________12 - 23
Quick__________0,9__________________9
Eco__________1,0 - 1,1_____________12 - 13
Glass________0,8 - 0,9_____________14 - 15

Electrolux ESF 63020 X
http://www.electrolux-ui.com/2007/156/998121RU.pdf
15 psl. surasyta elektros ir vandens sanaudos
Programa Energijos sąnaudos Vandens sąnaudos
A 70°_________1,8 - 2,0____________22 - 25
B 65°_________1,5 - 1,7____________23 - 25
C 60°___________0,9__________________9
D 50°__________1,05_________________16

Is to matosi, kad vandens sanaudos tikrai bus didesnes negu tai, ka deklaruojama.
Bet ELECTROLUX ESF 66720 X tikrai bus ekonomiskesne negu Electrolux ESF 63020 X.
Atsakyti
Nu kas susidomejo siom uzvirusiom diskusijom apie vandens ir elektros sanaudas ir taupyma, tai vat atkapsciau keles Elektroliuxo instrukcijas. Kad info butu greiciau pasiekiama. biggrin.gif

ESF 65040W modeliukas LT nuo 41 psl.
http://www.electrolu...56/986510LT.pdf

ESF68030W 7psl. apie sanaudas
http://www.electrolu...17/956390LT.pdf

ESF65710 jei gerai pamenu sis modeliukas pagal programas labai panasus i ESF66710W ir ESF 65010. O as ta 66710W buvau nuziurejus kaip galima pirkini. nors istikro tai parduotuvej pamacius wub.gif 68030W tik kaina smarkiai kando. biggrin.gif
http://www.electrolu...17/961580LT.pdf

ESF66720X Vat cia apie maniske . ax.gif LT nuo 43 psl prasideda.
http://www.electrolu...17/953590LT.pdf

O modeliuku ESF63020, ESF63020X, ESF65010, ESF65010 instrukcijos siustis neduoda kazkodel. g.gif Gaila kad taip ant staigiuju nebepamenu kur apie juos info buvau skaicius. Nu bandykit paziuret prie internetiniu parduotuviu siulanciu jas. Kiti duoda instruksija atsisiust.
Info buvo is gamintojo puslapio. Gal kam padesiu, nes as cia paskaitinejus gavau siokiu tokiu patarimu ir visiskai kita gamintoja nusipirkom nei mums parduotuvese buvo beveik isiule. biggrin.gif Sekmes visiem kas renkasi. mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnieska 02: 04 vasario 2010 - 15:25