Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie indaploves- 4

QUOTE(Twitter @ 2010 01 22, 20:01)
Sveikos merginos, gal padėsit man ir patarsit, ką darau ne taip, kad indaplovė palieka "pieno" dėmes ant indų? Naudoju "3 in 1" tabletes. Maniškė yra Electrolux, štai šis modelis:
http://www.technikan...orit-f-65410-vi

Jau liūdna darosi, kad indai nuolat purvini būna. unsure.gif  Paskaičiau, kad čia kažkas patarė išjungti Multitab funkciją, tai bandysiu ir aš, gal padės.


Baltos demes ne purvas. pas mane buvo baltos demes, nes vanduo minkstas, druska buvo nustatyta 5 is 10 lygyje. tai padariau ant 2 ir liuks gavos. pas mus yra ant ivado filtrai, ten pilam druska. tai pagal mane, pas mane buvo perminkstas vanduo smile.gif ir dar tiesa nustaciau 3 is 6 skalavimo skyscio padala (buvo ant 1)
vat taip, naudoji daikta kelerisu metus, biski pakeiki, o pasirodo - reik instrukcija vel paskaitinet doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mylima2007 @ 2010 01 21, 22:07)
čia gal juokingai nuskambės..
prisiskaičiau, kad naudojat tabletes, bet išjungiat multitab funkciją, kad geriau išskalbtų..
tai galvoju ir aš taip padarysiu. įdėjau tabletę į tą skyrelį, uždariau, išjungiau multitab.
ir ką jūs galvojat..po plovimo iš to skyrelio atidariau ir ištraukiau sveiką tabletę, neikiek neaptirpusią.

Tai jūs ją gal tiesiog į vidų metat? ar kaip???


o gal kokia nors didesnė lėkštė ar koks įrankis neleido atsidaryti durelėms? ar durelės pagedo?
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2010 01 22, 19:39)
o gal kokia nors didesnė lėkštė ar koks įrankis neleido atsidaryti durelėms? ar durelės pagedo?


maniškis pirmasis atidarė.. tai sakė, kad dėžutė buvo atsidariusi, bet tabletė neiškritusi.
ir tik vienas jos šoniukas biški aptirpęs, per 2mm, bet ji visa neištirpus..

o kas būtų, jei išvis įmesčiau tarp lėkščių? nebandėt niekas?
Atsakyti
QUOTE(mylima2007 @ 2010 01 22, 22:57)
maniškis pirmasis atidarė.. tai sakė, kad dėžutė buvo atsidariusi, bet tabletė neiškritusi.
ir tik vienas jos šoniukas biški aptirpęs, per 2mm, bet ji visa neištirpus..

o kas būtų, jei išvis įmesčiau tarp lėkščių? nebandėt niekas?



jei programa su praplovimu pries rimta plovima, tai turetu tau neiplaut indu, nes ji istirp kai skalaus indus... nu as cia taip logiskai pamasciau, gal as ir klystu, nes niekad nebuvo man taip nutike ir nebandziau mest tablete i vidu blush2.gif
Atsakyti
na taip nes tablete ismeta i vidu veliau ir tuo geriau issiplaun aindai, o kai iskart idesite tai gali prasciau issiplauti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bondis @ 2010 01 22, 19:34)
Baltos demes ne purvas. pas mane buvo baltos demes, nes vanduo minkstas, druska buvo nustatyta 5 is 10 lygyje. tai padariau ant 2 ir liuks gavos. pas mus yra ant ivado filtrai, ten pilam druska. tai pagal mane, pas mane buvo perminkstas vanduo smile.gif ir dar tiesa nustaciau 3 is 6 skalavimo skyscio padala (buvo ant 1)
vat taip, naudoji daikta kelerisu metus, biski pakeiki, o pasirodo - reik instrukcija vel paskaitinet  doh.gif


Aha, suprantu, kad ne purvas, man atrodo, kad ten nenuplauti chemikalai? doh.gif O Jūs iš Vilniaus? Bandžiau ieškoti koks Vilniuje vandens kietumas internete, bet neradau. g.gif Nusprendžiau, kad kietas prieš naudojima viską nustačiau pagal instrukciją. Gal tame ir yra šuo pakastas?Kaip sužinoti vandens kietumą?
Atsakyti
QUOTE(bondis @ 2010 01 22, 12:59)
nu yra  ax.gif
maximoj somat firmos smile.gif kaina apie 20 lt Raso kad akcija, bet anksciau tikrai nebuvo  mirksiukas.gif  o gal yra kas susigunde ir isbande?



Toksai?:
http://www.somat.de/...at-perfect-gel/ g.gif
Gal kas bandet? idomu butu isgirst atsiliepimus... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieska 02 @ 2010 01 21, 14:39)
Nu va galiu pasidziaugt ir padekot uz patarimus.  4u.gif  Jau atkeliavo musu indaplove. Ir visdelto paklausiau patarimu ir vietoj Beko 6837 modeliuko nusipirkom Elektrolix ESF66720x Nu tikrai viduj uz Beko patvariau ir patikimiau atrodo, tik kelis simtelius pridet reikejo.  doh.gif  Nu bet geras ir kaina turi.  biggrin.gif  Radom siaip netaim Siauliuos jas abi gyvai paciupinet tai apsisprendziau greitai ir esu patenkinta.  thumbup.gif Tik naudojimosi suptilybes perprast reit.  biggrin.gif  Gal kas turik, ar gera? biggrin.gif

vat tokia:

http://www.technikat...id=2754&lang=lt




help.gif labai reikia pagalbos is turintiu si ESF66t20X modeliuka. Nu jau ruosiames pajungt ir isbandyt nauja pirkini, tik paskaicius instrukcija kilo klausimas. g.gif Raso kad galima jungt ir prie karsto (max60C) ir prie salto vandens padavimo. Tai kaip yra is tikro, nes internete prie info pateikta nebuvo, o ir pardavejas nepaminejo tokios galimybes. Tai nezinom ka daryt, kad nesugadintume ko. doh.gif Pasakykit kas tikrai zinot kaip jungiasi. Dekui 4u.gif galit ir i AZ, bus greiciau. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieska 02 @ 2010 01 23, 00:39)
help.gif  labai reikia pagalbos is  turintiu si ESF66t20X modeliuka.  Nu jau ruosiames pajungt ir isbandyt nauja pirkini, tik paskaicius instrukcija kilo klausimas.  g.gif  Raso kad galima jungt ir prie karsto (max60C) ir prie salto vandens padavimo. Tai kaip yra is tikro, nes internete prie info pateikta nebuvo, o ir pardavejas nepaminejo tokios galimybes. Tai nezinom ka daryt, kad nesugadintume ko.  doh.gif Pasakykit kas tikrai zinot kaip jungiasi. Dekui  4u.gif  galit ir i AZ, bus greiciau.  biggrin.gif


nu kad prie salto jungem ir manau tai galioja visoms (nekalbu apie padevetas) doh.gif juk ji pasisildo vandeni doh.gif tik isvedimo slangute tikriausiai junksit prie kriaukles sifono, tai turekit omeny, kad ijungiat indaplove kriaukle turi but atkimsta (cia jei ka nors uzmerki, kartais uzkisi ir prileidi vandens) blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Questa @ 2010 01 22, 22:14)
na taip nes tablete ismeta i vidu veliau ir tuo geriau issiplaun aindai, o kai iskart idesite tai gali prasciau issiplauti  blush2.gif


tai aš db įdėjau tabletę į dėžutę tą, ir išjungiau multitab. ir man atsidarė dėžutė, bet tabletė neištirpo.
o taip norėjau pabandyt kaip ir jūs darot.. kad nenustatyt multitab, bet plaut su tablete.. jaučiu bandysiu dar kartą.
Atsakyti
QUOTE(mylima2007 @ 2010 01 23, 01:14)
tai aš db įdėjau tabletę į dėžutę tą, ir išjungiau multitab. ir man atsidarė dėžutė, bet tabletė neištirpo.
o taip norėjau pabandyt kaip ir jūs darot.. kad nenustatyt multitab, bet plaut su tablete.. jaučiu bandysiu dar kartą.


Jeigu indaploveje yra funkcija 3in1 arba multitab, tai darykite kaip instrukcijoje parasyta, o neisradinekite dviracio.
Plaunant milteliais ir plaunant tabletem indaplove naudoja trputi skirtingas temperaturas ir gero rezultato neisgausite, jei naudosite nepagal instrukcija indaplove.
Atsakyti
Ar niekas negali patarti? blush2.gif Kaip sužinoti vandens kietumą?
Atsakyti