Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie indaploves- 4

QUOTE(bondis @ 2010 01 20, 10:01)
vis dar laukiu atsiliepimu kas turi indaplove su trim stalciais ir atsiliepimu ar patogu irankius kraut i stalciu, ar gerai isplauna ir pan  ax.gif

ir priminkit, kaip atskirti kur siemens pagamintas (Italijoj ar Vokietijoj)?

aciu


pas mane du stalčiai, bet yra tokia dėžutė įrankiams. man nepatogu, ji užima duag vietos. tai aš įrankius ant puodelių lentynėlių dedu.. visai gerai gaunas.
Atsakyti
QUOTE(bondis @ 2010 01 20, 11:01)
vis dar laukiu atsiliepimu kas turi indaplove su trim stalciais ir atsiliepimu ar patogu irankius kraut i stalciu, ar gerai isplauna ir pan  ax.gif

ir priminkit, kaip atskirti kur siemens pagamintas (Italijoj ar Vokietijoj)?

aciu

dėl trijų stalčių čia kaip kam - vieniem patogu, kitiem ne. Išplauti turėtų gerai, virš to stalčiaus juk yra trečiasis purkštukas.

Siemens jei gamintas vokietijoj bus užrašyta "Made in Germany", jei Ispanijoj (ne Italijoj - ten Electrolux ir AEG gamina), tai bus tiesiog "Made in EU" smile.gif
Atsakyti
Laba diena, gal ka nors galite pasakyti apie CANDY firmos indaploves? Ju kainytes nesikandzioja, o Vektronoj mums ja kaip ir gyre jas. Mes renkames imontuojama indaplove. Ta kuria mums rode turi pusinio plovimo funkcija. Kaip manot ar ji reikalinga?
Dekoju uz atsakymus.
Atsakyti
Nu va galiu pasidziaugt ir padekot uz patarimus. 4u.gif Jau atkeliavo musu indaplove. Ir visdelto paklausiau patarimu ir vietoj Beko 6837 modeliuko nusipirkom Elektrolix ESF66720x Nu tikrai viduj uz Beko patvariau ir patikimiau atrodo, tik kelis simtelius pridet reikejo. doh.gif Nu bet geras ir kaina turi. biggrin.gif Radom siaip netaim Siauliuos jas abi gyvai paciupinet tai apsisprendziau greitai ir esu patenkinta. thumbup.gif Tik naudojimosi suptilybes perprast reit. biggrin.gif Gal kas turik, ar gera? biggrin.gif

vat tokia:

http://www.technikat...id=2754&lang=lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnieska 02: 21 sausio 2010 - 14:41
QUOTE(bondis @ 2010 01 18, 18:37)
Buna milteliai, maciau dabar ir skystis yra.



Na kiek man zinoma tai skystis - yra blizgiklis.
arba naudojama tabletes 5in, 7in1 ar kokiu ju buna.
arba naudojama pacios paprasciausios tabletes+blizgiklis+druska.
o kad butu taip sakant vietoj tableciu skystis- neteko matyti. g.gif
Atsakyti
čia gal juokingai nuskambės..
prisiskaičiau, kad naudojat tabletes, bet išjungiat multitab funkciją, kad geriau išskalbtų..
tai galvoju ir aš taip padarysiu. įdėjau tabletę į tą skyrelį, uždariau, išjungiau multitab.
ir ką jūs galvojat..po plovimo iš to skyrelio atidariau ir ištraukiau sveiką tabletę, neikiek neaptirpusią.

Tai jūs ją gal tiesiog į vidų metat? ar kaip???
Atsakyti
QUOTE(Xanaka @ 2010 01 21, 21:56)
Na kiek man zinoma tai skystis - yra blizgiklis.
arba naudojama tabletes 5in, 7in1 ar kokiu ju buna.
arba naudojama pacios paprasciausios tabletes+blizgiklis+druska.
o kad butu taip sakant vietoj tableciu skystis- neteko matyti. g.gif


nu yra ax.gif
maximoj somat firmos smile.gif kaina apie 20 lt Raso kad akcija, bet anksciau tikrai nebuvo mirksiukas.gif o gal yra kas susigunde ir isbande?
Atsakyti
aha cia naujiena ta somat vietoi tableciu, as nusipirkau bet dar nenaudojau nes dar tableciu turiu
o kodel jum neistirpo tab isjungus ta programa tai net nzn gal bus kas atsakys protingai g.gif
Atsakyti
QUOTE(alira @ 2010 01 21, 12:32)
Laba diena, gal ka nors galite pasakyti apie CANDY firmos indaploves? Ju kainytes nesikandzioja, o Vektronoj mums ja kaip ir gyre jas. Mes renkames imontuojama indaplove. Ta kuria mums rode turi pusinio plovimo funkcija. Kaip manot ar ji reikalinga?
Dekoju uz atsakymus.

nejaugi niekas negalite nieko pasakyti apie CANDY indapoves? 4u.gif ax.gif
Atsakyti
[quote=alira,2010 01 22, 16:21]
nejaugi niekas negalite nieko pasakyti apie CANDY indapoves? 4u.gif ax.gif
[/quo

nu kad pas mane elextrolucsas smile.gif bet mano nuomone tokia, kad uz kokybe reik susimoket blush2.gif as asmeniskai i tokias firmas net neziuriu ax.gif Gal ir blogai, bet cia kaip ir su masinom, visos vaziuoja, bet del skonio nesigincijama blush2.gif


Atsakyti
nu man ir geriau siektiek daugiau sumoket bet tikrai zinai kad turi gera daikta thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, gal padėsit man ir patarsit, ką darau ne taip, kad indaplovė palieka "pieno" dėmes ant indų? Naudoju "3 in 1" tabletes. Maniškė yra Electrolux, štai šis modelis:
http://www.technikan...orit-f-65410-vi

Jau liūdna darosi, kad indai nuolat purvini būna. unsure.gif Paskaičiau, kad čia kažkas patarė išjungti Multitab funkciją, tai bandysiu ir aš, gal padės.
Atsakyti