Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie indaploves- 4

Kettis 4u.gif

Kietuma mn reguliavo vietiniai meistrai, kurie montavo i baldus. Bet reiks vis viena papildomai pasidometi ir pasiziureti.

O nuriebalintojas - tai spec priemone indaplovems?

O nukalkinimui tinka citrinos rugstis kaip ir skalbyklems?
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2010 01 10, 11:35)
Kettis  4u.gif

Kietuma mn reguliavo vietiniai meistrai, kurie montavo i baldus. Bet reiks vis viena papildomai pasidometi ir pasiziureti.

O nuriebalintojas - tai spec priemone indaplovems?

O nukalkinimui tinka citrinos rugstis kaip ir skalbyklems?

meistrai tai būna tokių šposų pridaro, kad ojoj - verčiau patikrint smile.gif
nuriebalintojas - taip, spec. priemonė "Indaplovės nuriebalinimui" ar pan. vadinas, parduotuvėj turėtų žinoti konsultantai.
nukalkinimui aš tai paimu iš kokios norfos arbatinukams kur skirtas nukalkintojas ir nuvarau - manau tinka lygiai taip pat ir citrinos rūgštis smile.gif
Atsakyti
kaip tik turiu arbatinukam thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
sveiki.

pagaliau ir mes išbandėm saviškę.
pirmam kartui kaip ir reiktų vieną pačią ją paleist, bet įmečiau keptuvę.
Dangtį tai neitin išplovė, per briaunelę kur susikaupę riebalų, ne visus išplovė (bet jei sąžiningai, su rankom aš irgi ne visur išplaunu).
O pačią keptuvę.. apačią..dugną iš išorės.. ji buvo tokia apaugus riebalais ir svilėsiais.. vienoje vietoje net atšoko tos nesamonės, tai kilo viltis, kad kadanors atsiplaus smile.gif

dar kažkas rašėte apie varžčiukus.. ir mums vienas iškrito, bet neradom iš kur..
bandžiau forume ieškotis ats, bet nelabai randu, gal galite pakartoti, kur atgal varžčiuką įsisukt reiktų?
Atsakyti
QUOTE(mylima2007 @ 2010 01 10, 23:14)
Dangtį tai neitin išplovė, per briaunelę kur susikaupę riebalų, ne visus išplovė (bet jei sąžiningai, su rankom aš irgi ne visur išplaunu).
O pačią keptuvę.. apačią..dugną iš išorės.. ji buvo tokia apaugus riebalais ir svilėsiais.. vienoje vietoje net atšoko tos nesamonės, tai kilo viltis, kad kadanors atsiplaus smile.gif


žinokit mūsų puodai niekada nebuvo tokie blizgantys, kol neturėjom indaplovės biggrin.gif pamažu atsiplaus ir keptuvė, mes saviškę dabar bandom atskalbti biggrin.gif
Atsakyti
Aš girdėjau, kad teflono plauti negalima, tiesa?
Atsakyti
aš kraunu viską į indaplovę, nes studentavimo laikais Fairy padare savo darbelį ir dabar nuo bet kokio ploviklio mano rankytes tampa šiurkščios...

Gal galėtumėte pakomentuoti ar iš patirties papasakoti ką nors apie Siemens indaploves, kurios turi stalčių įrankiams ax.gif Dairausi naujos indaploves, norėčiau miele, bet kad skaudžiai kaina kanda (nu nebent kažkokiu būdu iš vokietijos vežtis), siemens krenta į akis. konkretaus modelio dar nenusižiūrėjus, bet įdomu ar tas stalčius funkcionalus, ar gerai išplauna įrankius, ir ką daro ta vario speed programa?

Dėkoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Keiti @ 2010 01 11, 20:23)
Aš girdėjau, kad teflono plauti negalima, tiesa?

Manau kad galima. Bent jau mūsų Tefal'ui nieko nenutiko per porą metų laiko biggrin.gif
Atsakyti
la,

tai kaip ir issiaiskinau kas ta variospeed doh.gif

o kaip ten su tuom stalcium irankiams? ar patogu? ar gerai isplauna? dar idomu ar ten irankius gali sumesti paprastai ar reik i kokius remelius sudeti blush2.gif nes tas krepselis irankiu uzima nemazai vietos, beveik puodas telpa ...

kaip supratau perskaicius tema, kad tie brangesni siemens tai rinkti vokietijoj ir yra geri. ar geriau aeg ziuret?

Atsakyti
aha. dėl įrankių dėžutės ir mane domina.. gal visai nebūtina jų ten dėt? nes vietos tai užima..
Atsakyti
Indaplovė - geriausia mano draugė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ka manot apie si modeliuka?

Bosch SMV59T00EU

Atsakyti