Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie indaploves- 4

QUOTE(agnieska 02 @ 2010 01 07, 21:07)
Jokios reklamos niekas nekiso. neradusi parduotuvese jokio pasirinkimo, pati internete ieskojau ir man sis variantas atrodo tinkamiausias. Bet jei galit kuom tiksliai pagrys savo siulymu privalumus, ar patart kokios programos tikrai butinos tai buciau dekinga. Nes susigaudyt tikrai nera lengva. juolab kad kiekvienas pardavejas vis kitaip info pateikia. buvo viena BOCH nebloga, tik kad jokios info apie funksijas neparasyta. Tad rasykit is savo patirties. Dar savaitele paieskoms yra.  doh.gif  O tada reiks sprendima konkretu priimt.


Nueik į kokį nors PC ir pačiupinėk skirtingų firmų indaploves realiai. Nepatingėk atidaryti, pastumdyti krepšius. Pamatysi, kad vieni sunkiai „vaikšto“, kiti lengvai. Durelės kartais net ekspozicijoje kliba, o kas bus po kelių metų?

Vandens ir elektros sąnaudos kiekvienam modeliui (net ir tos pačios firmos gamintojų) dažnai truputėlį skiriasi ir konkretūs duomenys aprašomi servizo knygelėje. Beje, kiekviena plovimo programa sunaudoja skirtingą kiekį vandens, o reklamose nurodoma trumpiausios plovimo programos sąnaudos. Tuo įsitikinau pati, kai studijavau indaplovių kainas ir galimybes.

Beje, mano bendradarbė turi parsisiuntus kručiausią Elektrolux su visais pribumbasais, o mano eilinukė Elektrolux , tai pasišnekam, kad esmė ta pati, skalbia vienodai. Ir man ir jai naudojant tabletes daug prasčiau išplauna nei su milteliais. Jos daug brangesnė, nes prifarširuota elektronikos, nuo kurios išplovimo kokybė nesikeičia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alvara: 07 sausio 2010 - 21:16
QUOTE(žemuogienė @ 2010 01 07, 17:15)
pabandysiu iš eilės atsakyti smile.gif
tabletės dedasi ten pat, kur ir pilasi milteliai - mūsų kitokia indaplovė nei jūsų, bet manau turėtų būt panašiai. dedasi į mažytes dureles ant indaplovės durų. blizgiklis pilasi šalia - atsidaro tokios mažesnės durelės, ir pilasi, kol pradeda varyt per viršų. druska pilasi apačioje - reikia apatinį stalčių ištraukti lauk, atsukti tokį dangtelį ir pas mus yra tokia "leika", per ją susipila druska. pirmą kartą reikia pripilti vandens, tada pilti druską. sekančius kartus jau ten vandens būna pilna, ir pilant druska nusėda, o vanduo lipa lauk.
toliau. šiuo metu mes naudojam tabletes. bet. tuo pačiu naudoju ir druską, ir blizgiklį. vanduo pas mus kietas, be druskos visai be šansų, o blizgiklis duoda labiau spindėjimo. jeigu neįpilsi kurio nors daikto, nieko tragiško, nors svarbiausia turbūt kad visada būtų druskos. o ją supili, ir pamiršti keliems mėnesiams, užtenka tikrai ilgai. kvapikliai skirti užmušti užsistovėjusių indų kvapą - mes tai naudojam, tai ne - jei yra, kas nuperka biggrin.gif
Dėl kainų. man atrodo, kad tabletė jei gaunasi 38 centai, yra tikrai nebrangu. plauti su atskirom priemonėm sako, kad pigiau. bet atvirai pasakius neskaičiavau, nes tos priemonės ir taip visos nusiperka ganėtinai ilgam laikui, nereikia lakstyti kas kelias savaites. druska susipila keliems mėnesiams, nors pas mus nustatyta ant beveik didžiausio, blizgiklio buteliuko užtenka irgi keletui mėnesių. na, tabletė aišku vienam kartui.
tarkim aš neperku brangaus skalavimo skysčio - man tinka ir tas po 5-7 lt, puikiai blizgina.
Indus kaupiam įvairiai. šiaip dedam kas antrą ar net kas trečią dieną. vieną kartą pamiršom ir palikom savaitgaliui, tai indai paskui  išsiplovė, bet prieš tai kai pradariau, galvojau numirsiu nuo kvapo biggrin.gif paprasčiausia laikui bėgant pamatysit - kokių indų susikaupia, kaip kas išsiplauna.
ai dar. yra toks plovimo variantas kai plauni su tablete - reikia įjungti funkciją 3 in 1 - pas mus taip vadinasi. bet nepatinka jinai man - plaunu įprastai - nes kai įjungi tą funkciją, man rodos neima nei druskos, nei blizgiklio. tai va smile.gif tikiuosi nieko nepamelavau ir labai akmenim niekas neužmėtys smile.gif



esu labai dėkinga už atsakymus. jau kaip ir aiškiau darosi.
tai žodžiu geriausia skalbt su druska, blizgikliu ir tablete ania?

o kai vanduo lipa lauk tai, kiek pilt? kol per viršų bėgs, ar jau bėgantį per viršų jį paskui susivalyt?

o tai jei dedat indus ir plaunat tik po dviejų dienų, tai nepridžiūna? Nes kai į kriauklę sudedi indus ir jei vandeniu neužpili, tai paskui koks padažas tiek prilimpa, kad neatgrandysi.
Atsakyti
QUOTE(alvara @ 2010 01 07, 21:07)
Nueik į kokį nors PC ir pačiupinėk skirtingų firmų indaploves realiai. Nepatingėk atidaryti, pastumdyti krepšius. Pamatysi, kad vieni sunkiai „vaikšto“, kiti lengvai. Durelės kartais net ekspozicijoje kliba, o kas bus po kelių metų?

Vandens ir elektros sąnaudos kiekvienam modeliui (net ir tos pačios firmos gamintojų) dažnai truputėlį skiriasi ir konkretūs duomenys aprašomi servizo knygelėje. Beje, kiekviena plovimo programa sunaudoja skirtingą kiekį vandens, o reklamose nurodoma trumpiausios plovimo programos sąnaudos. Tuo įsitikinau pati, kai studijavau indaplovių kainas ir galimybes.

Beje, mano bendradarbė turi parsisiuntus kručiausią Elektrolux su visais pribumbasais, o mano eilinukė Elektrolux , tai pasišnekam, kad esmė ta pati, skalbia vienodai. Ir man ir jai naudojant tabletes daug prasčiau išplauna nei su milteliais. Jos daug brangesnė, nes prifarširuota elektronikos, nuo kurios išplovimo kokybė nesikeičia.



Nu pasimeciau visai. Daba vel per visur einu ir sarasa sudarineju kas dar tiktu. Is ELEKTROLIUX tai gal ESF68030W nieko tik kaina biski kanda, o dar issimoketinai zadam pirkt tai + palukanos bankui.
O kaip sita tai ARDO DW60AEL? g.gif Gavau pasiulyma jai tik kad ta ARDO firma man itartina ir reta atrodo. Gyvai ner ka ciupinet. Siauliu parduotuvese po 3-2 modeliukus padeta ir dar pora imontuojamu ir viskas. Visas pardes jau po kelius sykius aplaksciau. Tai jau nutariau internete pirkt. Dar bisk pigiau gaunas. smile.gif
Atsakyti
mylima 2007
Maisto likučius reikia pašalinti prieš dedant į indaplovę, elementariai perliet vandeniu. Jei paliksi didesnius kasnius lėkštėse, tai labai greit reiks meistrą kviest biggrin.gif Išplauna indu paliktus ir dviem dienom, pati taip darau.

Nesuprantu apie kokį tu čia vandens pylimą kalbi. Ar apie vandenį į druską?
Atsakyti
QUOTE(alvara @ 2010 01 07, 22:34)
mylima 2007
Maisto likučius reikia pašalinti prieš dedant į indaplovę, elementariai perliet vandeniu. Jei paliksi didesnius kasnius lėkštėse, tai labai greit reiks meistrą kviest biggrin.gif Išplauna indu paliktus ir dviem dienom, pati taip darau.

Nesuprantu apie kokį tu čia vandens pylimą kalbi. Ar apie vandenį į druską?


žemuogienė rašė "druska pilasi apačioje - reikia apatinį stalčių ištraukti lauk, atsukti tokį dangtelį ir pas mus yra tokia "leika", per ją susipila druska. pirmą kartą reikia pripilti vandens, tada pilti druską. sekančius kartus jau ten vandens būna pilna, ir pilant druska nusėda, o vanduo lipa lauk."

tai ir įdomu, kur tas vanduo bėga.

dėl likučių, suprantu, kad reik išvalyt, bet juk vistiek lieka kokios grietinės (kai jau viską išdažai), kuri pridžiūna... arba kokios manų košės ant puodo sienelių, ar tai ryžius verdant koks ryšius likęs.. apie tai aš.
Atsakyti
QUOTE(agnieska 02 @ 2010 01 07, 22:30)
Nu pasimeciau visai. Daba vel per visur einu ir sarasa sudarineju kas dar tiktu. Is ELEKTROLIUX tai gal ESF68030W nieko tik kaina biski kanda, o dar issimoketinai zadam pirkt tai + palukanos bankui.
O kaip sita tai ARDO DW60AEL?  g.gif  Gavau pasiulyma jai tik kad ta ARDO firma man itartina ir reta atrodo. Gyvai ner ka ciupinet. Siauliu parduotuvese po 3-2 modeliukus padeta ir dar pora imontuojamu ir viskas. Visas pardes jau po kelius sykius aplaksciau. Tai jau nutariau internete pirkt. Dar bisk pigiau gaunas.  smile.gif


Pažiūrėjau tavo Elekrolux modelį, tai čia dviem plovimo programom daugiau nei pas mane, o viskas taip pat. O vandens sąnaudos tikrai yra pačios ekonomiškiausios programos. Dar pridursiu, kad man patinka, kad Elektroluxe yra galimybė reguliuoti viršutinio krepšio aukštį (yra dvi pozicijos). Draugų senesnis Bosch to neturi.


Čia straipsnių ištraukos :

Turkijos BEKO gamyklose įrangą renka automatai. Tai sutrumpina tarnavimo laiką, bet sumažina savikainą. Visiškai patikimai detales gali pritvirtinti tik žmogus. ASKO ir „Bosh“ gamyklose yra cechų, kur skalbykles baigia rinkti rankomis. Du trečdaliai austriškų „Evronova“ skalbyklių renkama rankomis. Tai neturi įtakos skalbimo kokybei, nes ir gamintojai pripažįsta, kad kokybė nepriklauso nuo surinkimo vietos.
Apie Fuzzy logic
Elektroninės smegenys“
Pastaruoju metu labiausiai išpopuliarėjo elektroninė „Fuzzy Logic“ sistema (kartais vadinama „Fyzzy Control“ arba „Dialogic“). Jei mašinoje yra tokia sistema, skalbimui ji naudos būtent tiek vandens, kiek reikia konkrečiam skalbinių kiekiui. Sistema išmatuos atitekančio vandens temperatūrą ir pagal tai apskaičiuos skalbimo laiką, įskaičiuodama ir laiką, kuris bus sugaištas vandeniui pašildyti. Mašina su „Fuzzy Logic“ sistema kainuoja brangiau, tačiau greitai atsiperka. Šiuo atveju kalbama apie tinklo įtampą, kuri gali kisti. Įtampos šuoliai neigiamai veikia elektroninio programavimo sistemą, gali prasidėti mašinos darbo sutrikimai, ji gali greičiau sugesti. Norint to išvengti, mašiną į tinklą reiktų jungti per sistemos stabilizatorių.

Linkiu gero pasirinkimo. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(mylima2007 @ 2010 01 07, 22:53)
žemuogienė rašė "druska pilasi apačioje - reikia apatinį stalčių ištraukti lauk, atsukti tokį dangtelį ir pas mus yra tokia "leika", per ją susipila druska. pirmą kartą reikia pripilti vandens, tada pilti druską. sekančius kartus jau ten vandens būna pilna, ir pilant druska nusėda, o vanduo lipa lauk."

tai ir įdomu, kur tas vanduo bėga.



Man niekada vanduo nelipo lauk ir nieko nereikėjo valyti:D Jei išimsi filtrą iš skylės, per kurią buvo supilta druska su vandeniu, pamatysi telkšant vandeniuka ir viskas.
Atsakyti
[quote=alvara,2010 01 07, 22:02]
Pažiūrėjau tavo Elekrolux modelį, tai čia dviem plovimo programom daugiau nei pas mane, o viskas taip pat. O vandens sąnaudos tikrai yra pačios ekonomiškiausios programos. Dar pridursiu, kad man patinka, kad Elektroluxe yra galimybė reguliuoti viršutinio krepšio aukštį (yra dvi pozicijos). Draugų senesnis Bosch to neturi.
Čia straipsnių ištraukos :

Turkijos BEKO gamyklose įrangą renka automatai. Tai sutrumpina tarnavimo laiką, bet sumažina savikainą. Visiškai patikimai detales gali pritvirtinti tik žmogus. ASKO ir „Bosh“ gamyklose yra cechų, kur skalbykles baigia rinkti rankomis. Du trečdaliai austriškų „Evronova“ skalbyklių renkama rankomis. Tai neturi įtakos skalbimo kokybei, nes ir gamintojai pripažįsta, kad kokybė nepriklauso nuo surinkimo vietos.
Apie Fuzzy logic
Elektroninės smegenys“
Pastaruoju metu labiausiai išpopuliarėjo elektroninė „Fuzzy Logic“ sistema (kartais vadinama „Fyzzy Control“ arba „Dialogic“). Jei mašinoje yra tokia sistema, skalbimui ji naudos būtent tiek vandens, kiek reikia konkrečiam skalbinių kiekiui. Sistema išmatuos atitekančio vandens temperatūrą ir pagal tai apskaičiuos skalbimo laiką, įskaičiuodama ir laiką, kuris bus sugaištas vandeniui pašildyti. Mašina su „Fuzzy Logic“ sistema kainuoja brangiau, tačiau greitai atsiperka. Šiuo atveju kalbama apie tinklo įtampą, kuri gali kisti. Įtampos šuoliai neigiamai veikia elektroninio programavimo sistemą, gali prasidėti mašinos darbo sutrikimai, ji gali greičiau sugesti. Norint to išvengti, mašiną į tinklą reiktų jungti per sistemos stabilizatorių.

Linkiu gero pasirinkimo. 4u.gif

Dekui. 4u.gif Reiks dar daug pasvarstyt ir dar syki per salonus prasukt viska isciupinet ir ieskot labiausiai patikusio. Matyt teks dar ir kainos kartele pakelt. verysad.gif
Atsakyti
dar noriu paklausti, kur galima nuspirkti druskos?
buvau maximoj, tai tablečių daug, skalavimo skysčio keletas rušių, bet druskos pirkt neradau sad.gif
Atsakyti
O gal dar zinot kurie modeliukai su 3 purkstukais buna. Vat radau keliose pamineta kad turi tik jos bisk brangokos. Tai siaip indaplovese du buna. Aisku kad 3 geriau nei 2, o gal klystu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieska 02 @ 2010 01 07, 20:07)
Jokios reklamos niekas nekiso. neradusi parduotuvese jokio pasirinkimo, pati internete ieskojau ir man sis variantas atrodo tinkamiausias. Bet jei galit kuom tiksliai pagrys savo siulymu privalumus, ar patart kokios programos tikrai butinos tai buciau dekinga. Nes susigaudyt tikrai nera lengva. juolab kad kiekvienas pardavejas vis kitaip info pateikia. buvo viena BOCH nebloga, tik kad jokios info apie funksijas neparasyta. Tad rasykit is savo patirties. Dar savaitele paieskoms yra.  doh.gif  O tada reiks sprendima konkretu priimt.


Jeigu norite objektyvios informacijos, eikite i parduotuves kur prekiauja ivairiomis firmomis.
Kiekvienas pardavejas suinteresuotas parduoti savo preke.
Dar kazkiek informacijos galima gauti is meistru, remontuojanciu buitine technika.
Dauguma ju patvirtins, kad BEKO, ARDO, VIDO vienos is prasciausiu firmu.
Bosch arba Siemens geros indaploves jei surinktos Vokietijoje, taciau ju kainas gali buti virs 2000 Lt. Ispanijoje rinkti Bosch, Siemens mano manymu kokybe prilygsta Electrolux, AEG.
Kiek supratau, jus norite sutaupyti pinigeliu, as jums visdelto siulyciau rinktis ne programu skaiciu, o kokybe, nes praktiskai naudojama 2-3 programos, o indus isplaus ir 2 purkstukai, nebutina 3.
Atsakyti

QUOTE(mylima2007 @ 2010 01 07, 23:19)
dar noriu paklausti, kur galima nuspirkti druskos?
buvau maximoj, tai tablečių daug, skalavimo skysčio keletas rušių, bet druskos pirkt neradau sad.gif

Drusko tikrai yra Norfose, bent jau didesnėse tikrai wink.gif

QUOTE(Zilvinas @ 2010 01 08, 00:47)
Jeigu norite objektyvios informacijos, eikite i parduotuves kur prekiauja ivairiomis firmomis.
Kiekvienas pardavejas suinteresuotas parduoti savo preke.
Dar kazkiek informacijos galima gauti is meistru, remontuojanciu buitine technika.
Dauguma ju patvirtins, kad BEKO, ARDO, VIDO vienos is prasciausiu firmu.
Bosch arba Siemens geros indaploves jei surinktos Vokietijoje, taciau ju kainas gali buti virs 2000 Lt. Ispanijoje rinkti Bosch, Siemens mano manymu kokybe prilygsta Electrolux, AEG.
Kiek supratau, jus norite sutaupyti pinigeliu, as jums visdelto siulyciau rinktis ne programu skaiciu, o kokybe, nes praktiskai naudojama 2-3 programos, o indus isplaus ir 2 purkstukai, nebutina 3.

Va čia ir yra problema, kad beveik VISOS Lietuvos parduotuvės, prekiaujančios buitine technika, turi "savo importuojamus" ir proteguojamus brand'us, tai nuėjus į topocentrą girs Beko, Blomberg (turkiškas šlamštas, bet tikrai gerai išreklamuotas, reikia nulenkt galvą prieš topocentro reklamerius) ar Gorenje, Aviteloj bruks Indesit, Senukuose Boschą ar kokį savo importuojamą kinietišką brandą - deja, objektyvumo ten nerasit.. Pats ne kartą esu įsitikinęs, kaip Topocentro pardavėjai visiškai įsitikinę aiškina, kad už tą pačią kainą geriau rinktis turkišką Blomberg orkaitę, o ne vokišką AEG, kas yra totalus absurdas. O AEG ir Electrolux indaplovės Lietuvoje yra populiariausios, tai natūralu, apie jas bus daugiausiai atsiliepimų ir nuomonių - tiek teigiamų, tiek neigiamų. Kiekvieno prietaiso pirkimas yra kaip loterija - gali net to paties Beko ar Ardo prietaisas puikiai tarnauti ir nelūžti 10 metų, arba gali tekti jį vežti į servisą 6 kartus per metus. Pagal firmas skiriasi tik tikimybė ištraukti "laimingą" bilietą - tai linkiu pasirinkti gerą firmą su didesne laimėjimo tikimybe thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas @ 2010 01 07, 23:47)
Jeigu norite objektyvios informacijos, eikite i parduotuves kur prekiauja ivairiomis firmomis.
Kiekvienas pardavejas suinteresuotas parduoti savo preke.
Dar kazkiek informacijos galima gauti is meistru, remontuojanciu buitine technika.
Dauguma ju patvirtins, kad BEKO, ARDO, VIDO vienos is prasciausiu firmu.
Bosch arba Siemens geros indaploves jei surinktos Vokietijoje, taciau ju kainas gali buti virs 2000 Lt. Ispanijoje rinkti Bosch, Siemens mano manymu kokybe prilygsta Electrolux, AEG.
Kiek supratau, jus norite sutaupyti pinigeliu, as jums visdelto siulyciau rinktis ne programu skaiciu, o kokybe, nes praktiskai naudojama 2-3 programos, o indus isplaus ir 2 purkstukai, nebutina 3.



O tai kaip zinot ar tikrai tas ELektroliux vokiskas ar ispaniskas. Nes pardavejai ta pat modeli skirtingai sako. O kainos dydis manau menkas rodiklis salies gamybai nustatyt. Sava politika ten kainas nustatant, nes jei viena Blomberga mums nuo 1700Lt gal su biskiu buvo, tiksliai nepamenu, blush2.gif iki lygiai 1200Lt nuleist garantavo jei iskart imam. Nu sakyciau neitiketina nuolaida, kai kitoj pardej tik 100-200Lt nuleidzia nuo jos. Nu jauciu kad reiks pereit prie Electrolux ESF-65710 arba[COLOR=blue] sios ESL 67050, jei uz 1400-1500 rast iseis, tai teks dadet kelis simtelius. rolleyes.gif
Atsakyti