Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie indaploves- 4

QUOTE(nataliuncik @ 2009 12 20, 15:50)
Va tame ir reikalas, noriu geriau brangiau sumokėt, bet gerą daiktą turėt, negu sukišt pinigus ir š...gaut


Nemanau kad bus s... nusipirkus Siemens, Bosch, AEG ar Electrolux.

Vienos is geriausiu indaploviu yra Miele, Neff ir dar kitu mazai girdetu firmu Lietuvoje.
Jeigu reiktu jums rinktis skalbykle, sakyciau rinkites Miele.
Kai kalba eina apie indaplove, dauguma visdelto pasirenka ne Miele, nes kaina Miele indaploves tikrai didele, o kokybe nera tiek geresne. Todel perka Siemens, Bosch, AEG ar Electrolux.
Atsakyti
QUOTE(kettis @ 2009 12 19, 10:07)
iki 1800 lt. pasirinkimas didžiulis. beveik visos normalių firmų (Electrolux, AEG, Bosch, Siemens) gamintojų indaplovės bus ekonomiškos. Kainos-kokybės santykiu nieko geresnio rinkoje nei Electrolux ar AEG-Electrolux nėra, čia neginčyjamas faktas. Renkantis:
- optimalus variantas Electrolux ESL66010
- geresnis variantas AEG F65010VI (gana retas. bet geras modelis) arba F65011VI
- geriausias AEG F88020VI, tačiau gali šiek tiek viršyti 1800 lt. (nedaug)

sėkmės wink.gif


aciu labai 4u.gif mes kaip tik buvome vienoje parduotuveje, tai labai rekomendavo F65011VI 4u.gif
Atsakyti
sveiki, labai neturiu kada viisas temeles perskaityti. gal galit parasyti ar vertos demesio mazytes stacionarios indaploves, mes ziurinejames va tokia ELECTROLUX ESF 2450 W . ar butu is tokios bent kiek naudos ax.gif
Atsakyti
Sveiki.

Esu visai žalia. Nusipirkom indaplovę AEG F65410VI

Jau paskaičiau, kad būna 3 in 1 ploviklių, kad kažkokių druskų, miltelių, skalavimo skysčių ir kvapiklių. Parduotuvėj pasirinkimo irgi visokio.

Paaiškinkit man, visai žaliai, kokie yra skalbimo variantai. Kur reik tas tabletes įdėt? Kur reik pilt tuos ploviklius?
Tai jei naudoji tik 3 in 1 tai reikia dar papildomai druską pilt?
Arba reikia naudoti druską, miltelius ir skalavimo skystį? Taip?

o kur kiekvieną daiktą pilt?

O kas bus, jei įpilsi visko, arba nieko?

Kiek kokio daikto maždaug užtenka? Na kad 3 in 1 užtenka vienam kartui, tai aišku, o kiek ten to skalavimo skysčio pilt ir kiek plovimų jo užtenka?
Gal esate kuri įsidėmėjusios kainas, kiek kas kainuoja? Pvz db maximoj yra akcija, tai calgon 3in1 1tablteė gaunasi 38ct. Kaip suprantu, čia pigu? Arba skalavimo skystis 5lt už 0,5litro kažkoks.. kokios yra normalios kainos, kad neapsipirkt?

Ir dar norėjau paklausti, jei pvz lėkštes panaudojus sudėsiu į indaplovę ir iš karto neskalbsiu (sakykim dėl 2 lėkščių juk nejungsi), tai kiek laiko galima ilgiausiai jas kaupti? Ir ar bekaupiant gali pridžiūti ir neišsiskalbti?


būsiu labai dėkinga už išsamius atsakymus. 4u.gif

Žinau, kad tos, kurios jau naudojatės indaplovėm, dabar skaitydamos šypsotės dėl mano kvailų klausimų, niu bet esu toooookia žalia.. blush2.gif

p.s. manau tokį apibendrinimą galima būtų net į pirmą psl įdėt, nes tik pradėjus naudot kyla būtent tokie pirmieji klausimai..
Atsakyti
Labas mamytes. Gal kas turit tokia?
http://ciapigiau.lt/...e-beko-dfn-6837

Nes man ji pasirode visai nieko wub.gif , o gal turi kokiu trukumu? Gal skubiai reik keist sprendima g.gif , nes ta jau beveik perkam.
Atsakyti
QUOTE(agnieska 02 @ 2010 01 07, 10:53)
Labas mamytes.  Gal kas turit tokia?
http://ciapigiau.lt/...e-beko-dfn-6837

Nes man ji pasirode visai nieko wub.gif , o gal turi kokiu trukumu? Gal skubiai reik keist sprendima  g.gif , nes ta jau beveik perkam.


O kodel ne sita
http://ciapigiau.lt/...rolux-esf-65010 ?
Siaip Electrolux tikrai geriau uz Beko.
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas @ 2010 01 07, 13:50)
O kodel ne sita
http://ciapigiau.lt/...rolux-esf-65010 ?
Siaip Electrolux tikrai geriau uz Beko.



Todel kad vandens sanaudos 16l. Mes renkames atsizvelgiant i :

1. Vandens sanaudos 12-13l ir energijos 0.8 - 1.05 (kW/ciklui)
2. Efektyvumo klas kad butu visos trys A
3. triuksmo lygis kuo mazesnis, tai yra max 48dB
4. Programos: AUTO, trumpoji, vaiku indams ir trapiems sakyciau butna, o kitos beveik visose ir taip buna.
5. pusinis ikrovimas, naktinis plovimas, TURBO dziovinimas, apsauga nuo vaiku, nuo vandens issiliejimo bent 1 kad butu.
6. Reguliuojamos lentyneles.
7. Ne ka maziau svarbi ne kosmine kaina. IKI 1300Lt max.

Tai va kiek internetiniu perduotuviu apziurejau, tai kainos ziauriai nevienodos. unsure.gif butent tas modeliukas kainuoja nuo 1010Lt iki 1400Lt doh.gif Dar uz pristatyma + 20-50Lt, o kitur net 50-80Lt.

Kadangi jau 6 metai saldytuvas ir virykle tarnauja puikiai, gal tik siurblys nelabai, nors siurbia gerai, bet filtras lotuliukas.gif tai nutariau pratest toliau.
I Wirpool ir AEG niekaip nei siulysit. biggrin.gif Tevai turejo tai jau atsikando, ir as rupesciu nenoriu. smile.gif

Aisku programu skaicius svyruoja nuo 5 iki 9, bet man svarbu butu tos isvardintos ir dar kelios plius. Nu Isvada gaunas tokia kad ta kuri venkina mane tech duomenimis ir dar aisku daugiau "navarotu" turi tai apie 1800Lt kainuoja. verysad.gif Atleiskit uz zargona. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnieska 02: 07 sausio 2010 - 15:17
QUOTE(mylima2007 @ 2010 01 07, 00:00)
Jau paskaičiau, kad būna 3 in 1 ploviklių, kad kažkokių druskų, miltelių, skalavimo skysčių ir kvapiklių. Parduotuvėj pasirinkimo irgi visokio.

Paaiškinkit man, visai žaliai, kokie yra skalbimo variantai. Kur reik tas tabletes įdėt? Kur reik pilt tuos ploviklius?
Tai jei naudoji tik 3 in 1 tai reikia dar papildomai druską pilt?
Arba reikia naudoti druską, miltelius ir skalavimo skystį? Taip?

o kur kiekvieną daiktą pilt?

O kas bus, jei įpilsi visko, arba nieko?

Kiek kokio daikto maždaug užtenka? Na kad 3 in 1 užtenka vienam kartui, tai aišku, o kiek ten to skalavimo skysčio pilt ir kiek plovimų jo užtenka?
Gal esate kuri įsidėmėjusios kainas, kiek kas kainuoja? Pvz db maximoj yra akcija, tai calgon 3in1 1tablteė gaunasi 38ct. Kaip suprantu, čia pigu? Arba skalavimo skystis 5lt už 0,5litro kažkoks.. kokios yra normalios kainos, kad neapsipirkt?

Ir dar norėjau paklausti, jei pvz lėkštes panaudojus sudėsiu į indaplovę ir iš karto neskalbsiu (sakykim dėl 2 lėkščių juk nejungsi), tai kiek laiko galima ilgiausiai jas kaupti? Ir ar bekaupiant gali pridžiūti ir neišsiskalbti?
būsiu labai dėkinga už išsamius atsakymus.  4u.gif

Žinau, kad tos, kurios jau naudojatės indaplovėm, dabar skaitydamos šypsotės dėl mano kvailų klausimų, niu bet esu toooookia žalia..  blush2.gif


pabandysiu iš eilės atsakyti smile.gif
tabletės dedasi ten pat, kur ir pilasi milteliai - mūsų kitokia indaplovė nei jūsų, bet manau turėtų būt panašiai. dedasi į mažytes dureles ant indaplovės durų. blizgiklis pilasi šalia - atsidaro tokios mažesnės durelės, ir pilasi, kol pradeda varyt per viršų. druska pilasi apačioje - reikia apatinį stalčių ištraukti lauk, atsukti tokį dangtelį ir pas mus yra tokia "leika", per ją susipila druska. pirmą kartą reikia pripilti vandens, tada pilti druską. sekančius kartus jau ten vandens būna pilna, ir pilant druska nusėda, o vanduo lipa lauk.
toliau. šiuo metu mes naudojam tabletes. bet. tuo pačiu naudoju ir druską, ir blizgiklį. vanduo pas mus kietas, be druskos visai be šansų, o blizgiklis duoda labiau spindėjimo. jeigu neįpilsi kurio nors daikto, nieko tragiško, nors svarbiausia turbūt kad visada būtų druskos. o ją supili, ir pamiršti keliems mėnesiams, užtenka tikrai ilgai. kvapikliai skirti užmušti užsistovėjusių indų kvapą - mes tai naudojam, tai ne - jei yra, kas nuperka biggrin.gif
Dėl kainų. man atrodo, kad tabletė jei gaunasi 38 centai, yra tikrai nebrangu. plauti su atskirom priemonėm sako, kad pigiau. bet atvirai pasakius neskaičiavau, nes tos priemonės ir taip visos nusiperka ganėtinai ilgam laikui, nereikia lakstyti kas kelias savaites. druska susipila keliems mėnesiams, nors pas mus nustatyta ant beveik didžiausio, blizgiklio buteliuko užtenka irgi keletui mėnesių. na, tabletė aišku vienam kartui.
tarkim aš neperku brangaus skalavimo skysčio - man tinka ir tas po 5-7 lt, puikiai blizgina.
Indus kaupiam įvairiai. šiaip dedam kas antrą ar net kas trečią dieną. vieną kartą pamiršom ir palikom savaitgaliui, tai indai paskui išsiplovė, bet prieš tai kai pradariau, galvojau numirsiu nuo kvapo biggrin.gif paprasčiausia laikui bėgant pamatysit - kokių indų susikaupia, kaip kas išsiplauna.
ai dar. yra toks plovimo variantas kai plauni su tablete - reikia įjungti funkciją 3 in 1 - pas mus taip vadinasi. bet nepatinka jinai man - plaunu įprastai - nes kai įjungi tą funkciją, man rodos neima nei druskos, nei blizgiklio. tai va smile.gif tikiuosi nieko nepamelavau ir labai akmenim niekas neužmėtys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2010 01 07, 17:15)
pabandysiu iš eilės atsakyti smile.gif
tabletės dedasi ten pat, kur ir pilasi milteliai - mūsų kitokia indaplovė nei jūsų, bet manau turėtų būt panašiai. dedasi į mažytes dureles ant indaplovės durų. blizgiklis pilasi šalia - atsidaro tokios mažesnės durelės, ir pilasi, kol pradeda varyt per viršų. druska pilasi apačioje - reikia apatinį stalčių ištraukti lauk, atsukti tokį dangtelį ir pas mus yra tokia "leika", per ją susipila druska. pirmą kartą reikia pripilti vandens, tada pilti druską. sekančius kartus jau ten vandens būna pilna, ir pilant druska nusėda, o vanduo lipa lauk.
toliau. šiuo metu mes naudojam tabletes. bet. tuo pačiu naudoju ir druską, ir blizgiklį. vanduo pas mus kietas, be druskos visai be šansų, o blizgiklis duoda labiau spindėjimo. jeigu neįpilsi kurio nors daikto, nieko tragiško, nors svarbiausia turbūt kad visada būtų druskos. o ją supili, ir pamiršti keliems mėnesiams, užtenka tikrai ilgai. kvapikliai skirti užmušti užsistovėjusių indų kvapą - mes tai naudojam, tai ne - jei yra, kas nuperka biggrin.gif
Dėl kainų. man atrodo, kad tabletė jei gaunasi 38 centai, yra tikrai nebrangu. plauti su atskirom priemonėm sako, kad pigiau. bet atvirai pasakius neskaičiavau, nes tos priemonės ir taip visos nusiperka ganėtinai ilgam laikui, nereikia lakstyti kas kelias savaites. druska susipila keliems mėnesiams, nors pas mus nustatyta ant beveik didžiausio, blizgiklio buteliuko užtenka irgi keletui mėnesių. na, tabletė aišku vienam kartui.
tarkim aš neperku brangaus skalavimo skysčio - man tinka ir tas po 5-7 lt, puikiai blizgina.
Indus kaupiam įvairiai. šiaip dedam kas antrą ar net kas trečią dieną. vieną kartą pamiršom ir palikom savaitgaliui, tai indai paskui  išsiplovė, bet prieš tai kai pradariau, galvojau numirsiu nuo kvapo biggrin.gif paprasčiausia laikui bėgant pamatysit - kokių indų susikaupia, kaip kas išsiplauna.
ai dar. yra toks plovimo variantas kai plauni su tablete - reikia įjungti funkciją 3 in 1 - pas mus taip vadinasi. bet nepatinka jinai man - plaunu įprastai - nes kai įjungi tą funkciją, man rodos neima nei druskos, nei blizgiklio. tai va smile.gif tikiuosi nieko nepamelavau ir labai akmenim niekas neužmėtys smile.gif

thumbup.gif as ir nejungiu ne stada prasciau issiskalbia
Atsakyti
QUOTE(questa @ 2010 01 07, 16:22)
thumbup.gif  as ir nejungiu ne stada prasciau issiskalbia


be papildomos druskos pas mus indai kalkėti būna, tai po kelių kartų pamatėm, kad nebankrutuosim dėl papildomos saujos druskos ir kelių ml blizgiklio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieska 02 @ 2010 01 07, 15:12)
Todel kad vandens sanaudos 16l. Mes renkames atsizvelgiant i :

1. Vandens sanaudos 12-13l ir energijos 0.8 - 1.05 (kW/ciklui)
2. Efektyvumo klas kad butu visos trys A
3. triuksmo lygis kuo mazesnis, tai yra max 48dB
4. Programos: AUTO, trumpoji, vaiku indams ir trapiems sakyciau butna, o kitos beveik visose ir taip buna.
5. pusinis ikrovimas, naktinis plovimas, TURBO dziovinimas, apsauga nuo vaiku, nuo vandens issiliejimo bent 1 kad butu.
6. Reguliuojamos lentyneles.
7. Ne ka maziau svarbi ne kosmine kaina. IKI  1300Lt max.

Tai va kiek internetiniu perduotuviu apziurejau, tai kainos ziauriai nevienodos.  unsure.gif butent tas modeliukas kainuoja nuo 1010Lt iki 1400Lt doh.gif  Dar uz pristatyma + 20-50Lt, o kitur net 50-80Lt.

Kadangi jau 6 metai saldytuvas ir virykle tarnauja puikiai, gal tik siurblys nelabai, nors siurbia gerai, bet filtras  lotuliukas.gif tai nutariau pratest toliau.
I Wirpool ir AEG niekaip nei siulysit.  biggrin.gif  Tevai turejo tai jau atsikando, ir as rupesciu nenoriu.  smile.gif

Aisku programu skaicius svyruoja nuo 5 iki 9, bet man svarbu butu tos isvardintos ir dar kelios plius. Nu Isvada gaunas tokia kad ta kuri venkina mane tech duomenimis ir dar aisku daugiau "navarotu" turi tai apie 1800Lt kainuoja. verysad.gif Atleiskit uz zargona.  blush2.gif



Jeigu jums svarbiau reklama, o ne kokybe, pirkite.
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas @ 2010 01 07, 16:34)
Jeigu jums svarbiau reklama, o ne kokybe, pirkite.



Jokios reklamos niekas nekiso. neradusi parduotuvese jokio pasirinkimo, pati internete ieskojau ir man sis variantas atrodo tinkamiausias. Bet jei galit kuom tiksliai pagrys savo siulymu privalumus, ar patart kokios programos tikrai butinos tai buciau dekinga. Nes susigaudyt tikrai nera lengva. juolab kad kiekvienas pardavejas vis kitaip info pateikia. buvo viena BOCH nebloga, tik kad jokios info apie funksijas neparasyta. Tad rasykit is savo patirties. Dar savaitele paieskoms yra. doh.gif O tada reiks sprendima konkretu priimt.
Atsakyti