Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie indaploves- 4

Kalėdu proga linkiu visoms mamoms, kurios neturi indaplovės - įsigykit pačios, arba tegul Kalėdų senelis ją atneša. Nesigailėsit thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mamuke68 @ 2009 12 10, 15:57)
Kalėdu proga linkiu visoms mamoms, kurios neturi indaplovės - įsigykit pačios, arba tegul Kalėdų senelis ją atneša. Nesigailėsit thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Paprašiau, Senis gal ir parneš blush2.gif
Klausimas mūsų protam: kokie atsiliepimai, kuria iš šių geresne? Kalbu apie BOSCH SGS55E92EU ir BOSCH SMU50M02SK
Atsakyti
QUOTE(M-D @ 2009 12 10, 12:46)
Tai kad as net nesitikiu lietuviskos instrukcijos rast, cia jau butu is fantastikos srities biggrin.gif Butu gerai ir angliskai, ir rusiskai, bet va vokieciu tai ne bum-bum blush2.gif
O bet kokios instrukcijos nesinori, nes jos visos nauju modeliu bus, o siuolaikines indaploves gi labai skiriasi nuo senesniu. Tai vat ir klausiau, gal kas turit sena indaplove, kad galima butu kazka pasiaiskinti smile.gif


Kaip sudeti indus, kur ir kada berti druska, pilti skalavimo skysti ir t.t. jus rasite bet kokios kitos indaploves instrukcijoje.
Ir suprasite pagrindinius nuansus.
Parasykite savo Siemens E-Nr. pabandysiu paieskoti kita kalba.
Atsakyti
Sveiki,

Turiu klausimėlį: kokios gali būti problemos, kad ištraukiu indus visus baltus? sad.gif Vis padengti baltu sluoksniu...

Naudoju tas pačias priemones, nieko nekeičiau...

Atsakyti
Sveiki,pagaliau ir mes įsigijome indaplovę.Po ilgo rinkimosi nusprendėm pirkti AEG F65010VI.gavom už superinę kainą thumbup.gif Šiandien manau baigsis pajungimo darbai ir savaitgalį galėsim išbandyti.Tik visai žalia esu priemonių pasirinkime.Gal kas galit rekomenduoti kokias naudojat priemones?
Atsakyti
QUOTE(zirzekle @ 2009 12 11, 14:22)
Sveiki,pagaliau ir mes įsigijome indaplovę.Po ilgo rinkimosi nusprendėm pirkti AEG  F65010VI.gavom už superinę kainą thumbup.gif  Šiandien manau baigsis pajungimo darbai ir savaitgalį galėsim išbandyti.Tik visai žalia esu priemonių pasirinkime.Gal kas galit rekomenduoti kokias naudojat priemones?


Aš naudoju Calgonit, atskirai miltelius, druską ir skalavimo skystį. Man kažkaip milteliai plauna geriau nei tabletės.
Atsakyti
Sveiki,atrodo skaičiau šioje temoje,kad pirmą kartą indaplovę reikia paleisti tuščią?Gal kas tai patvirtins.Gal aš kažką maišau g.gif Instrukcijoje to nerašo g.gif
Atsakyti
QUOTE(zirzekle @ 2009 12 13, 13:16)
Sveiki,atrodo skaičiau šioje temoje,kad pirmą kartą indaplovę reikia paleisti tuščią?Gal kas tai patvirtins.Gal aš kažką maišau g.gif  Instrukcijoje to nerašo g.gif


Paleiskite tuscia, tikrai blogiau nebus ir nesugadinsite.
Kai kurioms indaplovems tai butina.
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas @ 2009 12 13, 19:33)
Paleiskite tuscia, tikrai blogiau nebus ir nesugadinsite.
Kai kurioms indaplovems tai butina.


thumbup.gif jau išbandėm ir tuščią ir pilną.super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rianka @ 2009 12 12, 17:21)
Aš naudoju Calgonit, atskirai miltelius, druską ir skalavimo skystį. Man kažkaip milteliai plauna geriau nei tabletės.

drinks_cheers.gif Man irgi geriausia Calgonit atskirai viskas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mamuke68 @ 2009 12 10, 15:57)
Kalėdu proga linkiu visoms mamoms, kurios neturi indaplovės - įsigykit pačios, arba tegul Kalėdų senelis ją atneša. Nesigailėsit thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

pas mano tevus jau apsilanke kaledu senelis su electrolux indaplove blush2.gif thumbup.gif geras dalykas sventems
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2009 12 14, 12:39)
drinks_cheers.gif  Man irgi geriausia Calgonit atskirai viskas  thumbup.gif


Taip ir turi buti, o tabletes lai naudoja tinginiai.
Atsakyti