Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie indaploves- 4

QUOTE(questa @ 2009 11 19, 15:55)
gal tiesiog ismokai naudotis, nes man tas pats buvo o daba jau tikrai gerai ir esu patenkinta

na bet nieko ypatingo kitaip nedarau, o naudotis jau kaip ir mokėjau, visgi trečia mano indaplovėsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 11 19, 15:29)
Nėra skirtumo, galima ir įmontuojama, bet jos gi brangesnes? Galvojom tilpt iki1200Lt maždaug, net nežinau. O ką galėtum pasiūlyt ne iš brangesniu AEG, Electrolux, Bosch arba Siemens blush2.gif

na, kaip bebūtų keista, bet montuojami modeliai pigesni - matyt dėl to, kad stipriai populiaresni. Jei iš pigesnių modelių, tai rekomenduočiau pažiūrėt Electrolux ESL66010 arba AEG F60010VI modelius, o optimalus manau būtų AEG F65011VI.
Atsakyti
QUOTE(Jolyte @ 2009 11 19, 16:23)
na bet nieko ypatingo kitaip nedarau, o naudotis jau kaip ir mokėjau, visgi trečia mano indaplovėsmile.gif

bet modeliai skirtingi, cia man atrodo kaip ir prie skalbiankes turi priprasti isivaziuoti kokius rubus deti kokiai programai, tai cia labai pan viskas
Atsakyti
QUOTE(edinka @ 2009 11 18, 21:33)
Taigi pati pabandysi ir sužinosi  mirksiukas.gif

Man tai geros visos kasdieniams indams, jei dažnai tektų plauti taures, gal ir pasijustų skirtumas, bet kiek bandžiau, tai galvoju, kad akinantis spindesys - tai tik reklaminis triukas.

Na, šiaip indus išplovė gerai, tik išdžiovino negerai, bet galvoju, kad pirmą kartą gal nemokėjau gerai sudėti jų. Beje, specialiai įdėjau vieną seną indą tokį nelabai naudojamą, tai jis buvo kalkėm apaugęs biggrin.gif Ir neišplovė tongue.gif Ar aš čia jau per gerai noriu? biggrin.gif
Atsakyti
Ponai ir ponios, prašome labai argumentuotai man paaiškinti - reikalinga ta stiklo programa, ar tik papildomas nelabai praktiškas pribambasas? Neapsisprendžiu. blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveiki,sakykit ar yra tokia indaplove be dziovinimo programos? g.gif
Atsakyti
ar daznai naudojate ta stikla siaip buityje? mes pvz daznai nes vietoi puodeliu mes turim stiklines , valgyt gaminu daznai salotines stiklinese ir t..t.
Atsakyti
O aš atėjau pasikeikt ant savo indaplovės, užkniso ji mane juodai,,, Suprantu , akd tai senas modelis, bet nesuprantu kas negerai yra... ant puodu lieka balti taskai visada baisiai atrodo, net ne visada indus gerai isplauna, nežinau nuo ko priklauso, sakau gal vanduo kietas, o pačioj indaplovėj tik 2 padalos kietumui vandens nustatyti sad.gif druską pilu, skystį skalavimo irgi... ir naudoju calgonit miltelius, sakiau jau reiks su tabletem pabandyti...
nu va išsikeikiau.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2009 11 23, 18:32)
O aš atėjau pasikeikt ant savo indaplovės, užkniso ji mane juodai,,, Suprantu , akd tai senas modelis, bet nesuprantu kas negerai yra... ant puodu lieka balti taskai visada baisiai atrodo, net ne visada indus gerai isplauna, nežinau nuo ko priklauso, sakau gal vanduo kietas, o pačioj indaplovėj tik 2 padalos kietumui vandens nustatyti sad.gif druską pilu, skystį skalavimo irgi... ir naudoju calgonit miltelius, sakiau jau reiks su tabletem pabandyti...
nu va išsikeikiau.. blush2.gif


ne jus viena vargstat, pas mane tas pats turiu beko 6 metai jau, nu nebeplauna ji man, nebesuprantu nieko, ir skysti pilu, ir tabletes calgonit naudoju, ir druska patikrinau, bet lieka nuosedos ir puodeliuose neisskalauti milteliai ar kazkas ten doh.gif unsure.gif
Atsakyti
o bandet reguliuoti skyscio kieki? pabandykit sumazinti kita kart padidinti gal atrasit viduriuka, gal cia nuo skalavimo skyscio wink.gif
Atsakyti
QUOTE(zirzekle @ 2009 11 23, 17:20)
Sveiki,sakykit ar yra tokia indaplove be dziovinimo programos? g.gif

Nėra tokio dalyko kaip "džiovinimo programa". Džiovinimas yra galutinė plovimo programos fazė. Yra tik skirtingos džiovinimo sistemos - turbo džiovinimas, aktyvusis džiovinimas, yra ir taip vadinamas "likusios šilumos" džiovinimas, kas reiškia po plovimo reikia tiesiog atidaryti dureles ir išleisti garus ir drėgmę.

QUOTE(Saulėgrąža @ 2009 11 23, 18:32)
O aš atėjau pasikeikt ant savo indaplovės, užkniso ji mane juodai,,, Suprantu , akd tai senas modelis, bet nesuprantu kas negerai yra... ant puodu lieka balti taskai visada baisiai atrodo, net ne visada indus gerai isplauna, nežinau nuo ko priklauso, sakau gal vanduo kietas, o pačioj indaplovėj tik 2 padalos kietumui vandens nustatyti sad.gif druską pilu, skystį skalavimo irgi... ir naudoju calgonit miltelius, sakiau jau reiks su tabletem pabandyti...
nu va išsikeikiau.. blush2.gif

Kartais būna indaplovėj dvi padalos, bet jos reiškia ne dvi minkštinimo pakopas, o mikštinimo "įjungimas/išjungimas", o tada minkštinimo lygį nustatyti reikia su programų valdymo mygtukais, vadovaujantis instrukcija. Pasitikrinkit instrukcijoj, kaip ten viskas iš tikro wink.gif gal pakaks tik daugiau pamikštint vandenį ir problemos išsispręs - tabletės nemanau kad pagelbės.

QUOTE(neramuole @ 2009 11 23, 21:18)
ne jus viena vargstat, pas mane tas pats turiu beko 6 metai jau, nu nebeplauna ji man, nebesuprantu nieko, ir skysti pilu, ir tabletes  calgonit naudoju, ir druska patikrinau, bet lieka nuosedos ir puodeliuose neisskalauti milteliai ar kazkas ten  doh.gif  unsure.gif

O indaplovę bent kartą nukalkinot? Nuriebalinot? Yra specialios indaplovių nuriebalinimo priemonės, nes nuo indų riebalai kaupias indaplovės viduje, ir gali būt dėl to susilpnėja vandens cirkuliacija. Patikrinkit tai pat ar purkštukai neužsikimšę nešvarumais. Jei nenaudojot nukalkinimo priemonių, dėl kaitinimo elemento užkalkėjimo neužkaista pakankamai vanduo, ir su šaltu vandeniu labai prastai plauna.
Atsakyti
man tiesiog buvo per didelis kiekis skalavimo skyscio nustatyta kai pasiregulaivau daba super viskas , sito ir nepmirskit blush2.gif
Atsakyti