Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie indaploves- 4

geras išradimas indaplovė, tikrai nerealiai patogu... man regis, mūsų kaip DonatoirMonikos, bet mums 45 cm visiškai pakanka, nes tik mudu abudu, tai pora kartų per savaitę paleidžiam, o kai svečių užeina, tai visko pasitaiko... ir kartą, ir du per dieną, bet retai jai toks darbymetis pasitaiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2009 05 11, 15:21)
mes turim AEG electroliux, as labai nepatenkinta. Tai milteliu nepasiima (dangtelis net neatsidare buna),


mūsų Electroluxas pagedo - pastebėjom kad būna likę miltelių, kol supratom kad durelės iki galo neatsidaro. tai pasirodo kažkokia spyruoklytė iškritus, tik neaišku, kur dingusi, nes filtre neradau. dabar laukiam kol atkeliaus, nes meistras būtent tokios neturėjo doh.gif gal ir pas jus kažkas negerai, kad dangtelis neatsidaro?
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2009 05 11, 22:14)
geras išradimas indaplovė, tikrai nerealiai patogu... man regis, mūsų kaip DonatoirMonikos, bet mums 45 cm visiškai pakanka, nes tik mudu abudu, tai pora kartų per savaitę paleidžiam, o kai svečių užeina, tai visko pasitaiko... ir kartą, ir du per dieną, bet retai jai toks darbymetis pasitaiko smile.gif


O mes 2+2, tai mūsų dvigubai daugiau lotuliukas.gif
O tie du, tai dar kaip +2... nors dar ir maži biggrin.gif
Kas bus kai paaugs blink.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2009 05 11, 22:14)
geras išradimas indaplovė, tikrai nerealiai patogu... man regis, mūsų kaip DonatoirMonikos, bet mums 45 cm visiškai pakanka, nes tik mudu abudu, tai pora kartų per savaitę paleidžiam, o kai svečių užeina, tai visko pasitaiko... ir kartą, ir du per dieną, bet retai jai toks darbymetis pasitaiko smile.gif

Nepasitenkinimas dažniausiai prasideda ten, kur būna per dideli lūkesčiai. Kad ir prisižiūrėjus reklamos. g.gif
Atsakyti
Sveiki. Permečiau visas 4 temas apie indaploves ir susisuko galva g.gif

Suma kuria galime skirt iki 1500LT.

Dabar apsistojau ties Beko DIN5832 ir AEG F60010VI. Beko modelis daugiau visokiu "navarotu" ir aukstesnes klases, bet kaži kaip ten su kokybe? AEG nors ir paprastesne, bet rimtesnė firma truputi.. Bet skaiciau nusiskundimu kad AEG neisdziovina, kartais prastai nuplauna, o apie Beko nieko blogo neradau.
Dar senukuose mačiau Bosch SGV53E23EU akcija 1499Lt. Bet ta Bosch pagaminta kinijoje... irgi matyt ne kas schmoll.gif

Padekit apsisprest, reik jau sia savaite nusipirkt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kasnis @ 2009 05 19, 18:15)
Sveiki. Permečiau visas 4 temas apie indaploves ir susisuko galva g.gif

Suma kuria galime skirt iki 1500LT.

Dabar apsistojau ties Beko DIN5832 ir AEG F60010VI. Beko modelis daugiau visokiu "navarotu" ir aukstesnes klases, bet kaži kaip ten su kokybe? AEG nors ir paprastesne, bet rimtesnė firma truputi.. Bet skaiciau nusiskundimu kad AEG neisdziovina, kartais prastai nuplauna, o apie Beko nieko blogo neradau.
Dar senukuose mačiau Bosch SGV53E23EU akcija 1499Lt. Bet ta Bosch pagaminta kinijoje... irgi matyt ne kas schmoll.gif

Padekit apsisprest, reik jau sia savaite nusipirkt 4u.gif

Jau geriau su mazesniais "navarotais" AEG, nei Beko (turkai). Apie Beko nelabai radot, nes nelabai kas ir perka ax.gif Normaliai plauna ir dziovina sis AEG modelis, reikia pirmiausia instrukcija iki galo perskaityti, o po to naudotis....
aeg
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2009 05 09, 01:18)
indaploviu reitingavimas

stai cia daug idomios ir naudingos info

Acius virsutine nuorodele su virusu doh.gif doh.gif
Papildyta:
Pas mane BEKO tokia mazuliuke,tiksliai modelio neziau metai laiko senumo o jau neatsidaro tas dangtelis kur poasiimt milteliu doh.gif
Tai metu tiesiai,po pirmo nuplovimo,nors sako labai negerai jas darinet rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rrasulyte @ 2009 05 19, 20:01)
Jau geriau su mazesniais "navarotais" AEG, nei Beko (turkai). Apie Beko nelabai radot, nes nelabai kas ir perka  ax.gif  Normaliai plauna ir dziovina sis AEG modelis, reikia pirmiausia instrukcija iki galo perskaityti, o po to naudotis....
aeg


Kazkaip man tas AEG irgi labiau patinka, bent vizualiai ir paciupinejus, tai AEG daug rimtesne kokybe nei BEKO.
Bet del pirkimo, kiek teko dometis tai BEKO viena populiariausiu Lietuvoje.
Atsakyti
QUOTE(kasnis @ 2009 05 19, 20:59)
Kazkaip man tas AEG irgi labiau patinka, bent vizualiai ir paciupinejus, tai AEG daug rimtesne kokybe nei BEKO.
Bet del pirkimo, kiek teko dometis tai BEKO viena populiariausiu Lietuvoje.

Del perkamumo - cia tokia ispusta reklama, kad o jojoj... doh.gif gaila, kad nera reklamos- Beko viena gendamiausiu Lietuvoje....
Atsakyti
QUOTE(kasnis @ 2009 05 19, 18:15)
Dabar apsistojau ties Beko DIN5832 ir AEG F60010VI. Beko modelis daugiau visokiu "navarotu" ir aukstesnes klases, bet kaži kaip ten su kokybe? AEG nors ir paprastesne, bet rimtesnė firma truputi.. Bet skaiciau nusiskundimu kad AEG neisdziovina, kartais prastai nuplauna, o apie Beko nieko blogo neradau.


kodėl Electrolux ESL66010 nenorit? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kasnis @ 2009 05 19, 17:15)
Sveiki. Permečiau visas 4 temas apie indaploves ir susisuko galva g.gif

Suma kuria galime skirt iki 1500LT.

Dabar apsistojau ties Beko DIN5832 ir AEG F60010VI. Beko modelis daugiau visokiu "navarotu" ir aukstesnes klases, bet kaži kaip ten su kokybe? AEG nors ir paprastesne, bet rimtesnė firma truputi.. Bet skaiciau nusiskundimu kad AEG neisdziovina, kartais prastai nuplauna, o apie Beko nieko blogo neradau.
Dar senukuose mačiau Bosch SGV53E23EU akcija 1499Lt. Bet ta Bosch pagaminta kinijoje... irgi matyt ne kas schmoll.gif

Padekit apsisprest, reik jau sia savaite nusipirkt 4u.gif

Jus gal labai prabangiose parduotuvese ieskot? Paziurekit kokiam nros kad ir www.eurobuitis.lt kainos zymiai mazesnes. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2009 05 19, 23:10)
kodėl Electrolux ESL66010 nenorit?  rolleyes.gif


Kaip suprantu Electrolux ESL66010 ir AEG F60010VI yra visiskai indetiskos, tai is esmes nera skirtumo smile.gif

Buvau keliose parduotuvese ir sakau man indaploves reik iki 1500LT, tai beveik visi siule rinktis tarp siu dvieju modeliu(Beko ir AEG), nors jos gerokai pigesnes nei 1500 smile.gif Ir visi aiskina kad BEKO geriau, nes tipo trys purkstukai, daugiau funkciju ir t.t. Tik vienoj krautuvej pasake, kad geriau AEG su maziau funkciju.
Del kainu tai apytiksliai visur vienodos Beko 1199-1300, AEG 1299-1399.

Man dar tas Bosch knieti, nes skirtumas akivaizdus kokybes nuo AEG ir tuo labiau BEKO. Visai kitas jausmas kai tas lentyneles paklibini, duris padarineji... Bet pagaminta pas kinus verysad.gif
Atsakyti