Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie indaploves- 4

o gal netelpa kitokia nei 40, visvien pirkciau geriau gal nei nieko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Orchidėja @ 2009 11 11, 15:46)
Pakonsultuokite ir mane  g.gif Kas yra tos indaplovių valymo tabletės? Su jomis negalima plauti kiek suprantu. Ar būtina jas pirkti?

Kai indaplovė pradės prastai plauti ir džiovinti, reikės indaplovės valymo priemonės. Indai tada nededami.
Atsakyti
QUOTE(questa @ 2009 11 11, 16:26)
o gal netelpa kitokia nei 40, visvien pirkciau geriau gal nei nieko smile.gif


Tikrai geriau nei jokios, tik dažniau naudosit.
Mes kartais net po kelis kartus per dieną pleidžiam ax.gif bet užtat indai nepridžiūna ir geriau išplauna thumbup.gif
Atsakyti
Donatai ir Monika,

patarkit prasau kuom skiriasi F65010 VI nuo F65011 VI ir kuria geriau pasirinkti

Didelis aciu
Atsakyti
Nu, va tuoj vyras pajungs indaplovę smile.gif Šiandien pirkau Maximoje Calgonit 10in1 tabletes, gavosi pigiai - 50 ct už tabletę, sakykit, ar jos geros?
Atsakyti
Sveikos, gal galit pakomentuoti ar verta dėmesio šį indaplovę WHIRLPOOL ADP 4108 WH arba WHIRLPOOL ADP 4109 WH? Pas mus didelė šeimyna, indu daug išeina, o dar kai yra mažylė, tai dairaus su antibakterinė programa. Bučiau labai dėkinga už atsakymus
Atsakyti
QUOTE(Keiti @ 2009 11 18, 19:54)
... Šiandien pirkau Maximoje Calgonit 10in1 tabletes, gavosi pigiai - 50 ct už tabletę, sakykit, ar jos geros?

Taigi pati pabandysi ir sužinosi mirksiukas.gif

Man tai geros visos kasdieniams indams, jei dažnai tektų plauti taures, gal ir pasijustų skirtumas, bet kiek bandžiau, tai galvoju, kad akinantis spindesys - tai tik reklaminis triukas.
Atsakyti
na nevisai reklaminis triukumas , nuo daug priklauso kad jos butu kaip reklamoi wink.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 11 18, 20:32)
Sveikos, gal galit pakomentuoti ar verta dėmesio šį indaplovę WHIRLPOOL ADP 4108 WH arba WHIRLPOOL ADP 4109 WH? Pas mus didelė šeimyna, indu daug išeina, o dar kai yra mažylė, tai dairaus su antibakterinė programa. Bučiau labai dėkinga už atsakymus

O kiek pinigu galit skirti? Būtinai reikia nemontuojamos? Šiaip Whirlpool indaplovės schmoll.gif taip pat kaip Beko, Blomberg. Rekomenduočiau paieškoti AEG, Electrolux, Bosch arba Siemens ko nors tinkančio.
Atsakyti
QUOTE(kettis @ 2009 11 19, 09:43)
O kiek pinigu galit skirti? Būtinai reikia nemontuojamos? Šiaip Whirlpool indaplovės  schmoll.gif taip pat kaip Beko, Blomberg. Rekomenduočiau paieškoti AEG, Electrolux, Bosch arba Siemens ko nors tinkančio.

Nėra skirtumo, galima ir įmontuojama, bet jos gi brangesnes? Galvojom tilpt iki1200Lt maždaug, net nežinau. O ką galėtum pasiūlyt ne iš brangesniu AEG, Electrolux, Bosch arba Siemens blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 11 19, 15:29)
Nėra skirtumo, galima ir įmontuojama, bet jos gi brangesnes? Galvojom tilpt iki1200Lt maždaug, net nežinau. O ką galėtum pasiūlyt ne iš brangesniu AEG, Electrolux, Bosch arba Siemens blush2.gif

Mano AEG-nesu patenkinta išdžiovinimu. Pradžioj buvau šoke, nes prieš tai turėjau BOSCH, dabar jau kažkaip geriau išdžiovina arba aš pripratau:)
Atsakyti
gal tiesiog ismokai naudotis, nes man tas pats buvo o daba jau tikrai gerai ir esu patenkinta
Atsakyti