Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie indaploves- 4

QUOTE(Mazas angelas @ 2009 11 01, 19:29)
labukas, isigijome indaplove db reikteut kokias priemones susipirkti, sakykit kuris geriau somat ar calgonit?

Man asmeniškai Calgonit geresnės smile.gif . Nelieka jokių taškelių, dryželių smile.gif Aš perku atskirai miltelius, skalavimo skystį, druską - ne tabletes dedu.
Atsakyti
QUOTE(virgutej @ 2009 10 29, 18:05)
Turiu klausima aktyvusis džiovinimas-2 ir turbo tas pats?

Bet kokio indų džiovinimo esmė yra drėgmės nuo indų pašalinimas. Tam paskutinio skalavimo vanduo pakaitinamas iki 60-70 laipsnių. Indai tampa karštesni ir ant jų likusi drėgmė garuoja.
Paprasto (kondensacinio) džiovinimo atveju drėgmė nusėda ant santykinai vėsių indaplovės sienelių ir nubėga žemyn.
Aktyvaus džiovinimo atveju naturaliai cirkuliuojantis karštas drėgnas oras patenka į ertmę, kur yra speciali talpa užpildyta šaltu vandeniu. Ore esnti drėgmė efektyviau nusėda ant šaltesnės talpos sienelių.
Turbo džiovinimo atveju, ventiliatorius priverstinai nukreipia šilto oro srautą ir dar greičiau bei geriau džiovina indus.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2009 11 05, 19:44)
Bet kokio indų džiovinimo esmė yra drėgmės nuo indų pašalinimas. Tam paskutinio skalavimo vanduo pakaitinamas iki 60-70 laipsnių. Indai tampa karštesni ir ant jų likusi drėgmė garuoja.
Paprasto (kondensacinio) džiovinimo atveju drėgmė nusėda ant santykinai vėsių indaplovės sienelių ir nubėga žemyn.
Aktyvaus džiovinimo atveju naturaliai cirkuliuojantis karštas drėgnas oras patenka į ertmę, kur yra speciali talpa užpildyta šaltu vandeniu. Ore esnti drėgmė efektyviau nusėda ant šaltesnės talpos sienelių.
Turbo džiovinimo atveju, ventiliatorius priverstinai nukreipia šilto oro srautą ir dar greičiau bei geriau džiovina indus.

ogo koks issamus atsakymas, thumbup.gif jauciu butu gerai sia zinute, kitos tomos primoje zinuteje idet, nes ne visi sitaip gerai zino apie tuos dziovinimus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazas angelas @ 2009 11 01, 19:29)
labukas, isigijome indaplove db reikteut kokias priemones susipirkti, sakykit kuris geriau somat ar calgonit?

Nemanau kad tarp ju gali buti esminis skirtumas. Naudoju ir tuos ir tuos. Man tinka. Jokiu tasku, demiu ar panasiu bedu nepasitaike. Perku tabletes "viskas viename" ir neturiu jokiu nusiskundimu. Su BOCH indaplove plauna puikiai. Tabletes perku tik kai didesne nuolaida ir ne viena dezute. Tada plovimas atsieina pigiai.
Atsakyti
kazin 4 asmenui seimai (vasarom ir per atostogas bunam visi 5), ar uztektu 45cm indaploves? g.gif ar vistik rinktis 60cm g.gif
Atsakyti
Mes šeima 4 asmenų ir mums indaplovės 45 cm per akis bigsmile.gif Tikrai didesnės man nereiktų schmoll.gif Tada reiktų indus ten kaupt kelias dienas, o tas reikštų, kad turi turėt nemažai lėkščių ir kt. įrankių...
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2009 11 10, 00:16)
kazin 4 asmenui seimai (vasarom ir per atostogas bunam visi 5), ar uztektu 45cm indaploves? g.gif  ar vistik rinktis 60cm g.gif

visada geriau turėti didelę indaplovę. Taip, į 45 cm indaplovę dažniausiai sutilps 4 asmenų šeima, bet 60 cm indaplovė iš esmės patogiau ir geriau - visada viską pavyks sutalpinti, ir skardas iš orkaitės, ir didelius puodus, ir gartraukio filtrus - kas dažnai netelpa į mažą indaplovę. 45 ir 60 cm pločio indaplovių sąnaudos skiriasi minimaliai (2-3 litrai vandens ir 0,2 kWh energijos), ir net įdėjus kelias lėkštes plovimas vistiek bus taupesnis nei plaunant rankomis. Jei tik yra vietos, kur įtalpinti, visada rinkitės 60 cm indaplovę, mano nuomone.
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2009 11 10, 00:16)
kazin 4 asmenui seimai (vasarom ir per atostogas bunam visi 5), ar uztektu 45cm indaploves? g.gif  ar vistik rinktis 60cm g.gif

Mūsų trijų asmenų šeimai vos vos 60 cm indaplovės užtenka, kaip teisingai buv pastebėta, nesupykčiau, jei indaplovė būtų ir 80 cm. Veikia kiekvieną dieną su retomis išimtimis. Kaip reikėtų sutilpti į 45 cm... ir tai dar tikrai nemažai indų plaunam tiesiog plautuvėj.
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2009 11 10, 00:16)
kazin 4 asmenui seimai (vasarom ir per atostogas bunam visi 5), ar uztektu 45cm indaploves? g.gif  ar vistik rinktis 60cm g.gif


Mums 4 asmenu šeimai 80 cm indaplovė pats tas. Kelias dienas per savaitę liekame 3 , tada naudojam praplovimo fukciją ir kaupiam kitai dienai, arba naudoju 0,5 tabletės , jei nesukaupiam pilnos. O kur savaitgaliai, kai daugiau maisto gamini ar didesni puodai doh.gif .Pas mane į virtuvę sunkai tilpo 80 cm , tad sumažinau spintelę (iki 40 cm, labai maža gavosi), bet niekada nepasigailėjau
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2009 11 09, 23:16)
kazin 4 asmenui seimai (vasarom ir per atostogas bunam visi 5), ar uztektu 45cm indaploves? g.gif  ar vistik rinktis 60cm g.gif

mes 2asmenys, indaplove paleidziu kas antra diena, visada pilna, jau nesnekant apie tai, kad jei kazkoks baliukais, tai net per vakara du reisus darau blush2.gif
Atsakyti
Pakonsultuokite ir mane g.gif Kas yra tos indaplovių valymo tabletės? Su jomis negalima plauti kiek suprantu. Ar būtina jas pirkti?
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2009 11 09, 23:16)
kazin 4 asmenui seimai (vasarom ir per atostogas bunam visi 5), ar uztektu 45cm indaploves? g.gif  ar vistik rinktis 60cm g.gif


tik 60 smile.gif puodai, skardos, dujinės viryklės grotelės telpa smile.gif mažesnės net negalvočiau imti smile.gif
Atsakyti