Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie indaploves- 4

QUOTE(Afrodite69 @ 2009 10 22, 14:38)
Sveikutes 4u.gif 
Matau cia yra nemazai nusimananciu apie indaploves,o kiek skaiciau internete toks jausmas kad visos superines,tik pirk.Tad nebezinau kokia pirkti blush2.gif reiktu patarimo kokia rekomenduotumet 4u.gif Mes zadame pirkti 60cm plocio, pilnai integruojama,kaina apie 2500-3000Lt. ax.gif  Gal galite ka patarti? Mano vyras kaip js sako;sirdele labiau prie SIEMENS linksta,tad gal kazkas galit patarti ar kazkoki kita varianta blush2.gif
abai labai Jums aciu 4u.gif

Siemens yra gerai, bet tikrai nematau prasmės mokėti 2500-3000 už Siemens, kai galima gauti tokio pat lygio AEG už <2000 lt., pvz. modeliai F65011VI ar F88020VI wink.gif
Papildyta:
QUOTE(Dovis @ 2009 10 22, 13:50)
Dabar pavarysiu kaip blondine biggrin.gif Tai jei perku tabletes 3in 1 ar dar kazkokias sudetines, tai kitokiu priemoniu nebereikia? Taip turbut patogiau, nei atskirai pilstyti skirtingas priemones? Kokio gamintojo priemones patartumet rinktis? Kaip praktiskiau, kokybiskiau?

jokios tabletės neišplauna geriau, nei trys atskiros priemonės (druska, skalavimo skystis ir milteliai), bent iš mano patirties. O iš priemonių man asmeniškai geriausios calgonit, somat ir dar kažkokias bandėm, bet nelabai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2009 10 22, 19:18)
o butent ka bandet? druska, tabletes ar skysti? o tai net geriau nei calgonit?  g.gif

tabletes bandziau, daba laukiu kol sunaudosiu ir pirksiu miltelius
Atsakyti


QUOTE(kettis @ 2009 10 23, 09:15)
trys atskiros priemonės (druska, skalavimo skystis ir milteliai)


Sveikos,

Pagaliau išsirinkau indaplovę, ketvirtadienį atveža smile.gif Dabar lieka apsispręsti, kokias priemones naudosiu plovimui. Daug kas taip sako, kad atskiros jos geresnės, o kur jūs jas perkat? Kur pigiau? Kokios geriausios?
Atsakyti
Man meistras rekomendavo naudot vienos firmos, kad būtų ir druska ir tabletės ir skalavimo skystis ax.gif aš visą laiką naudojau Calgonitą, bet dabar pereinu prie ekologinių priemonių, kuriomis be galo džiaugiuosi....
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 10 23, 12:58)
Man meistras rekomendavo naudot vienos firmos, kad būtų ir druska ir tabletės ir skalavimo skystis ax.gif aš visą laiką naudojau Calgonitą, bet dabar pereinu prie ekologinių priemonių, kuriomis be galo džiaugiuosi....

manau po keliu men vel pereisit prie calgonito, blush2.gif ekologisku kvapas gal ir geresnis, bet plovimo atzvilgiu daug kas nusivyle, ypac pasimato ant stiklo blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rootha: 23 spalio 2009 - 13:05
QUOTE(davija @ 2009 10 22, 07:39)
O aš pradėjau plaut visus indus su "taurių" programa, rezultatas fantastinis thumbup.gif Indai išsiplauna žymiai greičiau nei su eco programa. Pas mane nenormaliai ilgai trunka viena sesija pvz. eco programa plauna ir džiovina 3 valandas doh.gif o su taurių progrma - max 1 val. Pas mane integruota Fagor indaplovė. Sakykit kiek laiko pas jus trunka indų plovimas  g.gif

Prieš tai naudojau Calgonitą, tai jis mane žudė, tas kvapas chemikalų tragiškas schmoll.gif

Mano taip:
ECO- 155min
Stiklo - 66min
INTENSIV CARE 70 - 144min
AUTO - 112min
dusas- 12min

O Calginito kvapas ir mane zudo doh.gif
Atsakyti
o dusa naudojate?
Atsakyti
Aha, nauduoju kartais, dazniausiai popietu su dusu pravarau, o nakciai jau kokia programa paleidziu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2009 10 23, 14:04)
manau po keliu men vel pereisit prie calgonito, blush2.gif ekologisku kvapas gal ir geresnis, bet plovimo atzvilgiu daug kas nusivyle, ypac pasimato ant stiklo  blush2.gif

sakai taip gali būt, kad iš pradžių super ir stiklą plauna, po kurio tai laiko kažkas pablogės g.gif Aš pirmą kart naudoju ekologinį ploviklį, druska dar tebėra Calgonito ir dar nenusipirkau jokio skalavimo skysčio, bet rezultatas thumbup.gif Ir svarbiausia indaplovė pati be jokio kvapo....Man atrodo jei blogai plautų, tai iškart blogai plautų g.gif Bet, kad naudodama ekologines priemones, kartą per mėnesį naudosiu tą Calgonito priemonę kur visą sistemą pravalo nuo riebalų tai tikrai. Ar naudojat tokią, instrukcijoj rašo, kad reikia kartą per mėnesį su ja praplaut indaplove tuščia eiga, vat ten tai įsivaizduoju koks tručas....

QUOTE(Desert @ 2009 10 23, 16:20)
Mano taip:
ECO- 155min
Stiklo - 66min
INTENSIV CARE 70 - 144min
AUTO - 112min
dusas- 12min

O Calginito kvapas ir mane zudo  doh.gif


o aš iš šių programų atpažįstu tik eco ir stiklo blush2.gif doh.gif Kažkaip ką naudoju tą ir žinau, o daugiau pritingiu po instrukciją duotis....
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 10 24, 09:18)

o aš iš šių programų atpažįstu tik eco ir stiklo blush2.gif  doh.gif Kažkaip ką naudoju tą ir žinau, o daugiau pritingiu po instrukciją duotis....

drinks_cheers.gif sios dvi pacios einamiausios
Atsakyti
O AS TURIU BOCH TAI VISADA TIK PACIA TRUMPIAUSIA PROGRAMA NAUDOJU TEN APIE 40MIN.ISPLAUNA thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos gavau pasiulyma pirkti Siemens SE24M851GB indaplove, kaip manot ar "vertas grieko" daiktas biggrin.gif
Atsakyti