Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie indaploves- 4

Sveiki,

Gal atsirastu kas galetu pakomentuoti si modeliuka:
BEKO DIN1400XN, energijos klase A, 4programos, ilgosios programos vandens sanaudos 15l, elektros 1,05kw, indu ikrova 12komplektu.

Zinokit niekada gyvenime neturejau indaploves, todel absoliuciai apie jas nenusimanau, i ka reiktu atkreipti demesi. Man nereikia prabangios, tiesiog, kad gerai isplautu indus, visokiu stikliniu, tauriu naudoju mazai, todel ju "blizginimas" neaktualus.

Dekoju is anksto 4u.gif
Atsakyti
as ir taip maniau kad man stiklo programos praktiskai nereik, bet daba kai turiu be jos atrodo neimanoma biggrin.gif puodu dankciai su stiklu, ir siaip is stikliniu daznai geriam ir t.t. ir kiti indai blizga taip kad pagalvokit kai renkates
Atsakyti
O aš pradėjau plaut visus indus su "taurių" programa, rezultatas fantastinis thumbup.gif Indai išsiplauna žymiai greičiau nei su eco programa. Pas mane nenormaliai ilgai trunka viena sesija pvz. eco programa plauna ir džiovina 3 valandas doh.gif o su taurių progrma - max 1 val. Pas mane integruota Fagor indaplovė. Sakykit kiek laiko pas jus trunka indų plovimas g.gif
ir dar, be galo džiaugiuosi atradusi šias puikias, ekologines priemones indaplovėms:

http://www.draugiska....lt/?page_id=72

Prieš tai naudojau Calgonitą, tai jis mane žudė, tas kvapas chemikalų tragiškas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(indregu @ 2009 10 21, 16:11)
Sveiki,

Gal atsirastu kas galetu pakomentuoti si modeliuka:
BEKO DIN1400XN, energijos klase A, 4programos, ilgosios programos vandens sanaudos 15l, elektros 1,05kw, indu ikrova 12komplektu.

Zinokit niekada gyvenime neturejau indaploves, todel absoliuciai apie jas nenusimanau, i ka reiktu atkreipti demesi. Man nereikia prabangios, tiesiog, kad gerai isplautu indus, visokiu stikliniu, tauriu naudoju mazai, todel ju "blizginimas" neaktualus.

Dekoju is anksto  4u.gif

O kokia kaina? g.gif šiaip turkiškaisiais beko ir blomberg nepasitikėčiau, geriau rinktis ką nors iš electrolux, aeg, bosch arba siemens modelių, tuo labiau kad dabar rinkoje pilna electrolux ir aeg už labai geras kainas. Iš esmės klausimas, kiek galit skirti pinigų?

QUOTE(davija @ 2009 10 22, 07:39)
O aš pradėjau plaut visus indus su "taurių" programa, rezultatas fantastinis thumbup.gif Indai išsiplauna žymiai greičiau nei su eco programa. Pas mane nenormaliai ilgai trunka viena sesija pvz. eco programa plauna ir džiovina 3 valandas doh.gif o su taurių progrma - max 1 val. Pas mane integruota Fagor indaplovė. Sakykit kiek laiko pas jus trunka indų plovimas  g.gif

pas mane electrolux, plauna 1:40 val. su automatine programa. Eco retai naudoju, bet ten laika rodo 2 val.
Atsakyti
Mes nusipirkom si Siemens varianta SN65T050EU. Stiklo programos tokios kaip ir isskirtos nera. g.gif Dar neimontuota, tai negaliu ivertinti.
Atsakyti
Dabar pavarysiu kaip blondine biggrin.gif Tai jei perku tabletes 3in 1 ar dar kazkokias sudetines, tai kitokiu priemoniu nebereikia? Taip turbut patogiau, nei atskirai pilstyti skirtingas priemones? Kokio gamintojo priemones patartumet rinktis? Kaip praktiskiau, kokybiskiau?
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2009 10 22, 12:50)
Dabar pavarysiu kaip blondine biggrin.gif Tai jei perku tabletes 3in 1 ar dar kazkokias sudetines, tai kitokiu priemoniu nebereikia? Taip turbut patogiau, nei atskirai pilstyti skirtingas priemones? Kokio gamintojo priemones patartumet rinktis? Kaip praktiskiau, kokybiskiau?

druskos reik, bent jau as pilu druska, naudoju Calgonit tabletes ir druska, bandziau somat viena tablete (drauge pavaisino) tai realiai beveik tas pats, jokio didelio skirtumo nepamaciau, bet maxej buvo akcija calgonit tabletem tai vistiek jas nusipirkau, tai manau ilgam uzteks, o kita karta sakiau pirksiu somat ilgesniam pabandymui.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Matau cia yra nemazai nusimananciu apie indaploves,o kiek skaiciau internete toks jausmas kad visos superines,tik pirk.Tad nebezinau kokia pirkti blush2.gif reiktu patarimo kokia rekomenduotumet 4u.gif Mes zadame pirkti 60cm plocio, pilnai integruojama,kaina apie 2500-3000Lt. ax.gif Gal galite ka patarti? Mano vyras kaip js sako;sirdele labiau prie SIEMENS linksta,tad gal kazkas galit patarti ar kazkoki kita varianta blush2.gif
abai labai Jums aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2009 10 22, 14:38)
Sveikutes 4u.gif 
Matau cia yra nemazai nusimananciu apie indaploves,o kiek skaiciau internete toks jausmas kad visos superines,tik pirk.Tad nebezinau kokia pirkti blush2.gif reiktu patarimo kokia rekomenduotumet 4u.gif Mes zadame pirkti 60cm plocio, pilnai integruojama,kaina apie 2500-3000Lt. ax.gif  Gal galite ka patarti? Mano vyras kaip js sako;sirdele labiau prie SIEMENS linksta,tad gal kazkas galit patarti ar kazkoki kita varianta blush2.gif
abai labai Jums aciu 4u.gif

Manau, nenusivilsi issirinkusi SIEMENS indaplove. Vienas is variantu galetu buti Siemens SN65T050
Kiek tobulesnis variantas (telpa jau 14 komplektu, yra virsuje papildomas stalcius irankiams) Siemens SN65T090
Atsakyti
QUOTE(rrasulyte @ 2009 10 22, 14:55)
Manau, nenusivilsi issirinkusi SIEMENS indaplove. Vienas is variantu galetu buti Siemens SN65T050
Kiek tobulesnis variantas (telpa jau 14 komplektu, yra virsuje papildomas stalcius irankiams) Siemens SN65T090

Labai aciu tau 4u.gif wub.gif bet kaip supratau nei viename is ju nera tos programos stiklui plauti,o paskaitinejus susidariau ispudi kad ji reikalinga ax.gif
Na,mums kaip ir labiau patiko Siemens SN65T090 tik koks tarp ju skirtumas? tik indu kiekyje? gal gali patarti kuria imtum blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Afrodite69: 22 spalio 2009 - 15:08
QUOTE(rootha @ 2009 10 22, 13:56)
druskos reik, bent jau as pilu druska, naudoju Calgonit tabletes ir druska, bandziau somat viena tablete (drauge pavaisino) tai realiai beveik tas pats, jokio didelio skirtumo nepamaciau, bet maxej buvo akcija calgonit tabletem tai vistiek jas nusipirkau, tai manau ilgam uzteks, o kita karta sakiau pirksiu somat ilgesniam pabandymui.

o nebandet priemoniu VALO, man labai patiko, rimi buvo akcija tai pabandziau , labiau blizga indai nei su somat
Atsakyti
QUOTE(questa @ 2009 10 22, 16:22)
o nebandet priemoniu VALO, man labai patiko, rimi buvo akcija tai pabandziau , labiau blizga indai nei su somat

o butent ka bandet? druska, tabletes ar skysti? o tai net geriau nei calgonit? g.gif
Atsakyti