Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie indaploves- 4

Sveikos,

Ar galėtumėte man kas nors patarti, kokią indaplovę pirkti iš šių?
ESF-63020X
ESF-66030X
ESF-66720X

Atsakyti
QUOTE(Zilvinas @ 2009 10 18, 20:54)
Kurios rinktos Vokietijoje kokybe tikrai gera.
Jeigu rinkta Ispanijoje, gal tada geriau rinktis AEG arba Electrolux, nes pigesnes.

patarkite kokia gera imontuojama 45cm indaplove uz normalia kaina? 4u.gif
Atsakyti
SVEIKOS,

ZINAU KAD KLAIPEDOJE BAZESE ATSIDARO SKYRIUS KURIAME GALIMA ISISGYTI IVAIRIAUSIU NAUJU PREKIU NEDIDELEMIS KAINOMIS TEN BUNA IR INDAPLOVIU IR DAUG VISOKIU REIKALINGU DALYKELIU NAMAMS ( IS VOKIETIJOS, ANGLIJOS) LABAI FAINOS NES BUVAU KAUNE KUR YRA TOKS PATS SANDELYS ...MAN PATIKO UZSUKITE PASIZIURETI. PAVADINTA KAZKAIP IVAIRIOS PREKES AR PANASIAI mirksiukas.gif
Atsakyti
o kur kaune yra?
kam tos didziosios raides? blush2.gif
Atsakyti
nemoku nupasakoti nes as kauno nepazistu o ten mane nuveze, kai suzinosiu parasysiu
Atsakyti
QUOTE(DOMKARINA @ 2009 10 20, 10:18)
SVEIKOS,

ZINAU KAD  KLAIPEDOJE BAZESE ATSIDARO  SKYRIUS KURIAME GALIMA ISISGYTI IVAIRIAUSIU NAUJU PREKIU NEDIDELEMIS KAINOMIS  TEN BUNA IR INDAPLOVIU IR DAUG VISOKIU REIKALINGU DALYKELIU NAMAMS ( IS VOKIETIJOS, ANGLIJOS) LABAI FAINOS NES BUVAU KAUNE KUR YRA TOKS PATS SANDELYS ...MAN PATIKO UZSUKITE PASIZIURETI. PAVADINTA KAZKAIP IVAIRIOS PREKES AR PANASIAI mirksiukas.gif

kur tos bazes klp?
Atsakyti
QUOTE(gussste23 @ 2009 10 20, 18:37)
kur tos bazes klp?

Silutes pl.,tarp duonos kombinato ir to naujo PC yra vienas is ivaziavimu
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2009 10 19, 15:51)
Laba, gal galit pasakyt iki kokios temp galima plauti stikla? Na,kad nesugadinti tauriu? Kur ziuriu modeliukus, spec stiklui programos neturi , o 45C greta programa, nebutu per karsta?

stiklui ne mažiau nei temperatūra svarbu ir tai, kad nebūtų temperatūrinio šoko - t.y. po plovimo šiltu vandeniu nebūtų užpilamas šaltu vandeniu ir neatsirastų mikroįtrūkimai, t.y. stiklas netaptų "balzganas". Stiklo programa būtent tai ir užtikrina, dėl greitos programos 45 laipsniu nebūčiau garantuotas, nes dažniausiai tam programos "greičiui" užtikrinti skalaujant yra pilamas šaltas vanduo, kad negaišti papildomų minučių jį šildant.
Atsakyti
na as manau kiekvienoi indaplovei turetu buti stiklo programa,as pagrinde ja ir naudojuos ir kiti indai blizga thumbup.gif
Atsakyti
Mamos, sakykit, o kodėl ant stiklinių indų lieka baltų taškelių? g.gif
Atsakyti
QUOTE(gussste23 @ 2009 10 19, 17:14)
patarkite kokia gera imontuojama 45cm indaplove uz normalia kaina? 4u.gif

As pirkau BOSCH. Jau dirba 5 metus. Labai patenkinta. Jokiu gedimu , jokiu problemu. Pirkau nebrangiai is tu vadinamu su smulkiais defektais. Senukuose tuo metu kaina buvo 2200, o mes mokejime 1100.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo donnabona: 21 spalio 2009 - 13:46
QUOTE(Rianka @ 2009 10 21, 14:39)
Mamos, sakykit, o kodėl ant stiklinių indų lieka baltų taškelių?  g.gif

pabandykit pareguliuoti skalavimo skyscio kieki g.gif
Atsakyti