Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie indaploves- 4

QUOTE(questa @ 2009 10 12, 12:09)
as ir pirma kart kai ypyliau tai ir yra ji ten, druska manau reikalinga ji minkstina vandeni  mirksiukas.gif  nebent pas jus vanduo ir taip minkstas

del vandens nezinau, bet kaip supratau, pas tave ta druska ne taip greit istirpo kaip pas mane? g.gif tai gal pas mane lb kietas vanduo, kad daug druskos pasiima? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2009 10 12, 12:06)
as  ipyliau tik viena karta (pati pirma) ir visad plaunu su tabletem, kazkada knietejo paziuret ar ta druska naudojas, pasirodo ten tuscia, todel ir idomu, tai reiskias plaunant su tabletemis reikalinga ir druska blush2.gif
parasiau i a.z.  mirksiukas.gif

as neziuriu ar istirpo ar ne... Papildau, kai uzsidega lempute, kad jau druska reikia papildyt... Ir plaunu viena karta tabletes, kita karta milteliai, priklausomai nuo programos ilgumo bet druska pastoviai pilu, gal kas kokie 3-4 menesiai g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2009 10 12, 12:06)
as  ipyliau tik viena karta (pati pirma) ir visad plaunu su tabletem, kazkada knietejo paziuret ar ta druska naudojas, pasirodo ten tuscia, todel ir idomu, tai reiskias plaunant su tabletemis reikalinga ir druska blush2.gif
parasiau i a.z.  mirksiukas.gif


man atrodo, kad jeigu įjungsit funkciją 3in1 (bent pas mus taip vadinasi), tada nenaudos nei druskos, nei blizgiklio, o plaus tik su tablete smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2009 10 18, 11:43)
man atrodo, kad jeigu įjungsit funkciją 3in1 (bent pas mus taip vadinasi), tada nenaudos nei druskos, nei blizgiklio, o plaus tik su tablete smile.gif

reiks ir man pabandyt su sita funkcija blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2009 10 18, 13:02)
reiks ir man pabandyt su sita funkcija  blush2.gif


man asmeniškai nepatiko - matyt vanduo per kietas, ir tabletėje per mažai druskos buvo, todėl ant stiklinių liko kalkių. todėl šitos funkcijos nejungiu, net jeigu ir tabletę dedu smile.gif
Atsakyti

sveikutes, norejau paklausti kokia jusu nuomone apie siemens indaploves? issirinkom sia indaplove, t.y patare konsultantas bet norisis isgirsti ir kitu nuomone
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2009 10 18, 14:21)
man asmeniškai nepatiko - matyt vanduo per kietas, ir tabletėje per mažai druskos buvo, todėl ant stiklinių liko kalkių. todėl šitos funkcijos nejungiu, net jeigu ir tabletę dedu smile.gif

blink.gif va cia tai net nepagalvojau kad reiktu pabandyti isjungti sia funkcija, nes pastebejau kad pastoviai lieka ant irankiu plemuku tai bandydavau reguliuoti skalavimo skysti, o daba isjungiau as ta multitab ir super isskalbe thumbup.gif daba ir as be jos skalbsiu mirksiukas.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(atenesiuke @ 2009 10 18, 16:54)
sveikutes, norejau paklausti kokia jusu nuomone apie siemens indaploves? issirinkom sia indaplove, t.y patare konsultantas bet norisis isgirsti ir kitu nuomone


Ko gero geriausios is viso "širpotrebo"... Kitaip sakant, pasirinkimas geras thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(atenesiuke @ 2009 10 18, 15:54)
sveikutes, norejau paklausti kokia jusu nuomone apie siemens indaploves? issirinkom sia indaplove, t.y patare konsultantas bet norisis isgirsti ir kitu nuomone


Kurios rinktos Vokietijoje kokybe tikrai gera.
Jeigu rinkta Ispanijoje, gal tada geriau rinktis AEG arba Electrolux, nes pigesnes.
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2009 10 18, 14:21)
man asmeniškai nepatiko - matyt vanduo per kietas, ir tabletėje per mažai druskos buvo, todėl ant stiklinių liko kalkių. todėl šitos funkcijos nejungiu, net jeigu ir tabletę dedu smile.gif

pritariu thumbup.gif kai įjungiu multi funkciją - išplovimo kokybė suprastėja, o laikas plovimo pailgėja. Nedaug, keletu minučių, bet vistiek ilgėja ax.gif
Atsakyti
Laba, gal galit pasakyt iki kokios temp galima plauti stikla? Na,kad nesugadinti tauriu? Kur ziuriu modeliukus, spec stiklui programos neturi , o 45C greta programa, nebutu per karsta?
Atsakyti
pas mus yra stiklo programa joje parasyta 45laipsniai
Atsakyti