Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie indaploves- 4

Man vis dar neduoda ramybes stiklo programa. Sesuo sake, kad kai ji isplauna taures, tai kai isdziovina jas, ant stiklo vis tiek matosi isdziuvusiu vandens laseliu g.gif tai jeigu is tiesu taip buna, tai tuomet nuspresciau, kad pirksiu indaplove be stiklo programos schmoll.gif
O kazin kaip buna , kai perki is internetines parduotuves? siaip kaina tai internetinej tikrai mazesne. Buvom vakar aviteloj paklaust kokia pas juos butu kaina AEG F88020Vi, tai sake kad 3000Lt blink.gif O internete kainos apie 2050lt. O kai pasakiau uz kiek as radau, tai kaina tuoj nuleido iki 2300lt ir tipo jus pasiziurekit kaip ten jums bus su garantijom, neaisku kas gamina ir taip toliau... Bet kazkaip jau labai greitai jie patys sumazino kaina net 700lt
Atsakyti
QUOTE(SandruzeG @ 2009 10 09, 12:39)
Man vis dar neduoda ramybes stiklo programa. Sesuo sake, kad kai ji isplauna taures, tai kai isdziovina jas, ant stiklo vis tiek matosi isdziuvusiu vandens laseliu g.gif  tai jeigu is tiesu taip buna, tai tuomet nuspresciau, kad pirksiu indaplove be stiklo programos schmoll.gif 
O kazin kaip buna , kai perki is internetines parduotuves? siaip kaina tai internetinej tikrai mazesne. Buvom vakar aviteloj paklaust kokia pas juos butu kaina AEG F88020Vi, tai sake kad 3000Lt blink.gif  O internete kainos apie 2050lt. O kai pasakiau uz kiek as radau, tai kaina tuoj nuleido iki 2300lt ir tipo jus pasiziurekit kaip ten jums bus su garantijom, neaisku kas gamina ir taip toliau... Bet kazkaip jau labai greitai jie patys sumazino kaina net 700lt

Israso tas garantijas. Bet as vistiek pirkau is parduotuves, kadangi anie padare pigiau nei kur buvau rades pigiausia internete. Irgi kazkur nuo pradines numete 700-800... Daug deretis nereikejo. Tiesiog pasakiau, kad va suradau tokia ir tokia kaina ir dar atvezimas nemokamas. Tai jie man 30LT pigiau nei internete nuleido, aisku pasiimti paciam reikejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SandruzeG @ 2009 10 09, 11:39)
Man vis dar neduoda ramybes stiklo programa. Sesuo sake, kad kai ji isplauna taures, tai kai isdziovina jas, ant stiklo vis tiek matosi isdziuvusiu vandens laseliu g.gif  tai jeigu is tiesu taip buna, tai tuomet nuspresciau, kad pirksiu indaplove be stiklo programos schmoll.gif 
O kazin kaip buna , kai perki is internetines parduotuves? siaip kaina tai internetinej tikrai mazesne. Buvom vakar aviteloj paklaust kokia pas juos butu kaina AEG F88020Vi, tai sake kad 3000Lt blink.gif  O internete kainos apie 2050lt. O kai pasakiau uz kiek as radau, tai kaina tuoj nuleido iki 2300lt ir tipo jus pasiziurekit kaip ten jums bus su garantijom, neaisku kas gamina ir taip toliau... Bet kazkaip jau labai greitai jie patys sumazino kaina net 700lt

is kur pati esi? jei is kauno parasyk i az patarsiu kur nueiti ir kur gera nuolaida gauti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kasnis @ 2009 10 09, 13:40)
Israso tas garantijas. Bet as vistiek pirkau is parduotuves, kadangi anie padare pigiau nei kur buvau rades pigiausia internete.  Irgi kazkur nuo pradines numete 700-800... Daug deretis nereikejo. Tiesiog pasakiau, kad va suradau tokia ir tokia kaina ir dar atvezimas nemokamas. Tai jie man 30LT pigiau nei internete nuleido, aisku pasiimti paciam reikejo smile.gif

išrašo tai išrašo, bet svarbu kokias išrašo garantijas. viena yra oficiali (ne kopijuota/skenuota/perspausdinta) gamintojo garantija, visai kas kita to internetinio uab'o ar kiosko garantija ("turim čia savo meistrus, viską remontuojam") - o kai prireiks pagalbos, gal nei to kiosko, nei to interneto puslapio nebėra, ir gaudyk vėją laukuose.
Atsakyti
sakykit, o kai plaunat su tabletem dedat druskos? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rootha: 10 spalio 2009 - 18:05
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2009 08 24, 20:32)
AEG F 88420 VI tikrai verta dėmesio, Blomberg  Turkų kocerno Arcelik produktas
Dar siūlau pasižiūrėti ir ESL 47020



vyriškis nupirko dovanų blombeg, galvoju ar gera ši firma ar tik šiaip? Nes kaina tikrai nemaža buvo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2009 10 10, 19:04)
sakykit, o kai plaunat su tabletem dedat druskos? g.gif


druska pilu kas keli menesiai. Plaunu pagrinde tabletemis, druska savaime po truputi naudojasi is tos talpos bigsmile.gif

QUOTE(dovesa @ 2009 10 11, 18:57)
vyriškis nupirko dovanų blombeg, galvoju ar gera ši firma ar tik šiaip? Nes kaina tikrai nemaža buvo.  g.gif

Jau ne karta buvo rasyta, jog tos pacios dalys kaip Beko, tose paciose gamyklose gaminama, tiek, kad nusipirko turkai varda ir gamina. Na ir kaina atitinkamai aukstesne nei kad Beko.
Atsakyti
Labas vakaras smile.gif

Man reikia įmontuojamos 45 m pločio indaplovės. Patarkit kokią būtų geriausia rinktis smile.gif
Gal kas gali paskyti pliusus/minusus šių indaplovių AEG F65410VI bei (Siemens)SF 64T353EU ax.gif
Iš anksto dėkui už patarimus smile.gif
Atsakyti
Merginos prasau patarkyte,nes visai nenusimanau,reikia indaploves 45 sm imantojamos.Kokybiskos,kaip rasot geriausia su 3 purkstukaisir t.t .Galvoju is firmu Whirlpool arba Electrolux ??? kurios firmos geriau ir kuri modeli ??? ax.gif
Atsakyti
rootha, mes tai gyvenam Marijampolej, bet i Kauna irgi kartas nuo karto papuolam, tai jei gali parasyk kur galetume pigiau rasti indapolove.
Merginos ,gal galit parasyti, ar isplovus taures su stiklo programa lieka isdziuvusiu vandens laseliu zymes ar ne, tomet jau tikrai apsispresiu kuri varianta pirkti, ar AEG F65011Vi ar AEG F 88020Vi
Atsakyti
QUOTE(Ingutevi @ 2009 10 11, 20:32)
druska pilu kas keli menesiai. Plaunu pagrinde tabletemis, druska savaime po truputi naudojasi is tos talpos  bigsmile.gif

as ipyliau tik viena karta (pati pirma) ir visad plaunu su tabletem, kazkada knietejo paziuret ar ta druska naudojas, pasirodo ten tuscia, todel ir idomu, tai reiskias plaunant su tabletemis reikalinga ir druska blush2.gif

QUOTE(SandruzeG @ 2009 10 12, 09:26)
rootha, mes tai gyvenam Marijampolej, bet i Kauna irgi kartas nuo karto papuolam, tai jei gali parasyk kur galetume pigiau rasti indapolove.

parasiau i a.z. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ikeja @ 2009 10 11, 23:12)
ech, kur nuolaidos lietuviskom pedkelnem ? smile.gif

as ir pirma kart kai ypyliau tai ir yra ji ten, druska manau reikalinga ji minkstina vandeni mirksiukas.gif nebent pas jus vanduo ir taip minkstas
Atsakyti