Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie indaploves- 4

QUOTE(questa @ 2009 10 05, 20:57)
naudojant ne tabletes o miltelius ir geriau ijungti sia funkcija?

Ne, jos tada jungti nereikia, nes tuomet indapovė gali nedaudoti visų reikiamų priedų, nes tabletes naudojant nereikia pilti nei druskos, nei blizgiklio, viskas būna tabletėje.
Atsakyti
Na as tai dar labiau susimaisiau, pradejau galvoti ir apie AEG F88020VI indaplove, bet truputi jau gaila pinigeliu(kaina apie 2100lt).
O kai indapove isplauna taures su stiklo programa taip, kad po to jau blizginti nereikia? Nes niekaip neapsisprendziu, ar reikia man tos stiklo programos ar ne
Atsakyti
Sveikos, gal galit pakomentuoti ar verta demesio si indaplove AEG F60010 VI ? http://www.eurobuiti...id=122&pid=2305
Atsakyti
QUOTE(SandruzeG @ 2009 10 06, 07:53)
  O kai indapove isplauna taures su stiklo programa taip, kad po to jau blizginti nereikia? Nes niekaip neapsisprendziu, ar reikia man tos stiklo programos ar ne


pas mus nėra stiklo programos, bet taurių tikrai nebereikia blizginti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(SandruzeG @ 2009 10 06, 07:53)
O kai indapove isplauna taures su stiklo programa taip, kad po to jau blizginti nereikia? Nes niekaip neapsisprendziu, ar reikia man tos stiklo programos ar ne

stiklo programos pagrindinis privalumas yra tai, kad plovimo metu yra vandens temperatūra reguliuojama taip, kad stiklas negautų temperatūrinio šoko (po plovimo karštu vandeniu nuskalaujama šaltu, pvz.) ir todėl ant stiklo neatsiranda mikro-įtrukimai, stiklas netampa balkšvas.Taip, jis blizgės po 1, 2 plovimų, bet po 10-20 plovimų turėtų pasimatyti temperatūrinio šoko daroma žala.
Atsakyti
QUOTE(FINUSHKA @ 2009 10 06, 10:46)
Sveikos, gal galit pakomentuoti ar verta demesio si indaplove AEG F60010 VI ? http://www.eurobuiti...id=122&pid=2305


Tai ekonominio lygio imdaplovė, tai normali indaplovė kuri turi maždaug viską ko reikia, svarbiausia, kad tokią pasirinkus nepranoktų lukesčių... nes duri tik porą purkštukų ir džiovina atitinkamai prasčiau
Bet už savo kainą — geras pasirinkimas
Atsakyti
Sveiki iondaploviu savininkai 4u.gif
Atejau cia su jumis pasikonsultuoti: kazkur skaiciau, kad pirma karta naudojant indaplove reiketu ja paleisti be indu tik su kazkokia plovimo priemone? Ar as cia susapnavau? blush2.gif Patarkite, prasom, nes instrukcijoje tokios veiksmu nuorodos neradau g.gif
Atsakyti
g.gif nieko apie tai negirdejau, pima karta bandziau su indais ax.gif
kazin kaip istikruju?.. unsure.gif
Atsakyti
as ir pirma pravariau be indu, nors instrukcijoje taip neradau kad butu parasyta, bet ir buvau girdejus kad geriau taip
Atsakyti
QUOTE(Pasaulisgrazus @ 2009 10 07, 20:04)
Sveiki iondaploviu savininkai 4u.gif
Atejau cia su jumis pasikonsultuoti: kazkur skaiciau, kad pirma karta naudojant indaplove reiketu ja paleisti be indu tik su kazkokia plovimo priemone? Ar as cia susapnavau? blush2.gif Patarkite, prasom, nes instrukcijoje tokios veiksmu nuorodos neradau g.gif



QUOTE(questa @ 2009 10 08, 09:29)
as ir pirma pravariau be indu, nors instrukcijoje taip neradau kad butu parasyta, bet ir buvau girdejus kad geriau taip


as irgi pirma karta pravariau be indu idejau tik viena puoda, siaip del idomumo, ant greitos programos, kazkas man ir sake kad reik pirma be indu, MB tai sake, kad isprotejau, bet as vistiek padariau savo, ka tai dave nzn blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2009 10 07, 14:42)
Tai ekonominio lygio imdaplovė, tai normali indaplovė kuri turi maždaug viską ko reikia, svarbiausia, kad tokią pasirinkus nepranoktų lukesčių... nes duri tik porą purkštukų ir džiovina atitinkamai prasčiau
Bet už savo kainą — geras pasirinkimas

Aciu uz kometara 4u.gif Bet va negalime jos pirkti, mums reikia neimontuojamos, o nuejus i parduotuve pamaciau tikra vaizdeli doh.gif Internete labai jau graziai ju priekis atrodo biggrin.gif doh.gif Galvojau, taip ir isistatysiu ja blush2.gif
Gal kas turit nemontuojama, laisvai pastatoma 60cm indaplove, rekomenduokit merginos, parduotuvese beveik visos montuojamos unsure.gif Kainyte gerai butu iki kokiu 1300lt. Busiu dekinga 4u.gif
Atsakyti
Merginos is siu 2, kuri yra geresne? as galvoju apie pirmaji varianta ADP 4739 SI g.gif Kainytes galvoju paderins man, jei gaus is sandelio ax.gif
http://www.whirlpool...d/4/subcatid/14
Atsakyti