Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie indaploves- 4

mes turim AEG electroliux, as labai nepatenkinta. Tai milteliu nepasiima (dangtelis net neatsidare buna), tai kazkaip sugeba tas nutekejimo toks indelis iskilt ir uzstrigint ta daikta kur sukasi ir vandeni leidzia. Tai i tuos vandens sparnus prikrenta visokiu maisto likuciu ir jau nebeiznau kaip isvalyt. Jeigu pirkciau dabar, tai ziureciau atidziau.
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2009 05 11, 15:21)
mes turim AEG electroliux, as labai nepatenkinta. Tai milteliu nepasiima (dangtelis net neatsidare buna), tai kazkaip sugeba tas nutekejimo toks indelis iskilt ir uzstrigint ta daikta kur sukasi ir vandeni leidzia. Tai i tuos vandens sparnus prikrenta visokiu maisto likuciu ir jau nebeiznau kaip isvalyt. Jeigu pirkciau dabar, tai ziureciau atidziau.

O koks modelis?
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2009 05 11, 16:21)
mes turim AEG electroliux, as labai nepatenkinta. Tai milteliu nepasiima (dangtelis net neatsidare buna), tai kazkaip sugeba tas nutekejimo toks indelis iskilt ir uzstrigint ta daikta kur sukasi ir vandeni leidzia. Tai i tuos vandens sparnus prikrenta visokiu maisto likuciu ir jau nebeiznau kaip isvalyt. Jeigu pirkciau dabar, tai ziureciau atidziau.

Atsitinka kad plovimo priemonių dangtelis neatsidaro ir pas mus. Dažniausiai dėl to, kad koks nors dangtis ar lėkštė jį užspaudžia, uždarius dureles. Kaip į sparnuotę gali patekti maisto likučių neįsivaizduoju. Gal Jūs prieš kraunant į indaplovę ju nenubraukiate i šiukšlių dėžę ar kriauklę?
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2009 05 11, 15:12)
Ta nuoroda apie reitivima labai nepatiko mano "kasperskiui" ...


o manasis pratyilejo.... g.gif , tai as ramia duse ir imeciau doh.gif

kiba reikia keisti antivirusine g.gif g.gif g.gif

tadum atsiprasau uz sukeltus nepatogumus ir rupesti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kashaya @ 2009 05 11, 15:22)
O koks  modelis?

Gris vyras - paklausiu kur dokumentai, nes ant pacios nematau uzrasyta

QUOTE(speedy @ 2009 05 11, 15:40)
Atsitinka kad plovimo priemonių dangtelis neatsidaro ir pas mus. Dažniausiai dėl to, kad koks nors dangtis ar lėkštė jį užspaudžia, uždarius dureles. Kaip į sparnuotę gali patekti maisto likučių neįsivaizduoju. Gal Jūs prieš kraunant į indaplovę ju nenubraukiate i šiukšlių dėžę ar kriauklę?

isvalau lekstes, bet vistiek kazkiek tai lieka, na tai ir prikrenta.

Ai dar kas mane nervina, tai ta ju nugirta sistema, kur tipo pagal leksciu svaruma, leksciu kieki indaplove pati pasireguliuoja kiek laiko plauti. Na ar as desiu viena lekste ar visa prikrausiu, man trumpiau nei 110min niekada neplauna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2009 05 11, 15:38)
Gris vyras - paklausiu kur dokumentai, nes ant pacios nematau uzrasyta
isvalau lekstes, bet vistiek kazkiek tai lieka, na tai ir prikrenta.

Ai dar kas mane nervina, tai ta ju nugirta sistema, kur tipo pagal leksciu svaruma, leksciu kieki indaplove pati pasireguliuoja kiek laiko plauti. Na ar as desiu viena lekste ar visa prikrausiu, man trumpiau nei 110min niekada neplauna  doh.gif

Aš tai savo AEG Elektrolux 45 cm. visai patenkinta - ir veikia tyliai ir išplauna. O aš galvočiau, kad nuo lėkščių skaičiaus plovimo laikas labai ir nepriklauso. Vis tiek kad ir vieną lėkštę reikia atmirkyti, išplauti, išskalauti, išdžiovinti. Mes jau paskaičiavom, kad mūsų 4 asmenų šeimai yra ekonomiškiau turėti indaplovę, nei indus plauti rankomis.
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2009 05 11, 17:38)
Ai dar kas mane nervina, tai ta ju nugirta sistema, kur tipo pagal leksciu svaruma, leksciu kieki indaplove pati pasireguliuoja kiek laiko plauti. Na ar as desiu viena lekste ar visa prikrausiu, man trumpiau nei 110min niekada neplauna  doh.gif


Na, manau ir logiškai pagalvojus... mažiau, tai nebūtinai trumpiau
Tiesiog mažiau vandens sunaudoja
Plovimo kokybė labai daug priklauso ir nuo indų sudėjimo...
Pačiai nekartą teko palikti kai kuriuos indus perplauti blush2.gif
Manau supeikti galima bet ką, bet visada yra pasirinkimas plauti rankomis...
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2009 05 11, 16:38)
Ai dar kas mane nervina, tai ta ju nugirta sistema, kur tipo pagal leksciu svaruma, leksciu kieki indaplove pati pasireguliuoja kiek laiko plauti. Na ar as desiu viena lekste ar visa prikrausiu, man trumpiau nei 110min niekada neplauna  doh.gif

Energijos sunaudoja maziau. Juk ekonomine programa ECO plauna beveik 3 valandas, taciau elektros sunaudoja maziau nei trumpoji 30 minuciu bigsmile.gif
Turiu elektolux'a 45 cm plocio, labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūržolė @ 2009 05 11, 16:47)
Aš tai savo AEG Elektrolux 45 cm. visai patenkinta - ir veikia tyliai ir išplauna. O aš galvočiau, kad nuo lėkščių skaičiaus plovimo laikas labai ir nepriklauso. Vis tiek kad ir vieną lėkštę reikia atmirkyti, išplauti, išskalauti, išdžiovinti. Mes jau paskaičiavom, kad mūsų 4 asmenų šeimai yra ekonomiškiau turėti indaplovę, nei indus plauti rankomis.

Taip ir mum ekonomiskiau, o pas mus dar amzinos karsto vandens problemos. Bet mes kai pirkom tai mum reke jog cia yra toks tai stebuklas, berods vadinasi FuzzyLogic . jus idedat viena lekste, indaplove nulieja vandeniu paziuri kiek nesvarus vanduo ir plauna ja 4min. Nu sorry 4min as niekaip neisgaunu. Cia tas pats kaip wirphool 6 pojutis.

QUOTE(Donatas ir Monika @ 2009 05 11, 17:53)
Na, manau ir logiškai pagalvojus... mažiau, tai nebūtinai trumpiau
Tiesiog mažiau vandens sunaudoja
Plovimo kokybė labai daug priklauso ir nuo indų sudėjimo...
Pačiai nekartą teko palikti kai kuriuos indus perplauti  blush2.gif
Manau supeikti galima bet ką, bet visada yra pasirinkimas plauti rankomis...

Aisku galima supeikti bet ka, bet kodel as nepeikiu savo saldytuvo, dulkiu siurblio. Pas drauge esanti seamens indaplove isplauna viska be milteliu! Ji tiesiog nusireguliavo druska, uzdeda auksta temperatura ir plauna.

Musiske nesamone cia: http://www.buitima.l...-vi.html?lang=2
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2009 05 11, 21:38)
Taip ir mum ekonomiskiau, o pas mus dar amzinos karsto vandens problemos. Bet mes kai pirkom tai mum reke jog cia yra toks tai stebuklas, berods vadinasi FuzzyLogic . jus idedat viena lekste, indaplove nulieja vandeniu paziuri kiek nesvarus vanduo ir plauna ja 4min. Nu sorry 4min as niekaip neisgaunu. Cia tas pats kaip wirphool 6 pojutis.
Aisku galima supeikti bet ka, bet kodel as nepeikiu savo saldytuvo, dulkiu siurblio. Pas drauge esanti seamens indaplove isplauna viska be milteliu! Ji tiesiog nusireguliavo druska, uzdeda auksta temperatura ir plauna.

Musiske nesamone cia: http://www.buitima.l...-vi.html?lang=2


Ši indaplovė yra iš ekonominės klasės, vietoje jos dabar eina F 60010 VI (pigi, bet turinti visus reikalingus dalykus, aišku, tas modelis jau negaminamas ir tokia kaina nereali, už panašią sumą išisna jau ir 8 klasės AEG), jei lyginat su Siemens, tai kodėl nepalyginus analogiškos AEG indaplovės... pvz su trim purkštukais, turbo džiovinimu ar panašiai...
Be to... su savo AEG plaunu be miltelių (tik su druska) visada, jei tik pavagius užkraunam indaplovę... tiksliai išplauna ir ant Auto programos (aišku jei nepridedi puodų)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donatas ir Monika: 11 gegužės 2009 - 19:54
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2009 05 11, 20:53)
Ši indaplovė yra iš ekonominės klasės, vietoje jos dabar eina F 60010 VI (pigi, bet turinti visus reikalingus dalykus, aišku, tas modelis jau negaminamas ir tokia kaina nereali, už panašią sumą išisna jau ir 8 klasės AEG), jei lyginat su Siemens, tai kodėl nepalyginus analogiškos AEG indaplovės... pvz su trim purkštukais, turbo džiovinimu ar panašiai...
Be to... su savo AEG plaunu be miltelių (tik su druska) visada, jei tik pavagius užkraunam indaplovę... tiksliai išplauna ir ant Auto programos (aišku jei nepridedi puodų)

Vienu metu pirkom mes ir pirko draugai. Mes pirkom rinkdamiesi optimalu varianta kainos/kokybes santykis. Tai tikrai tuo metu buvo gera indaplove (gal dabar ji atgyvenus). Draugai tuo metu pirko analoga (tos pacios charakteristikos) bet su pavadinimu SIEMENS. As nelyginu su dabartiniu siemens, nes draugu siemensiuka palyginus su siuolaikiniu tai irgi nebutu ka lygint.

Taip kad tokia mano nuomone, gal kam nors ji pravers. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2009 05 11, 21:57)
Vienu metu pirkom mes ir pirko draugai. Mes pirkom rinkdamiesi optimalu varianta kainos/kokybes santykis. Tai tikrai tuo metu buvo gera indaplove (gal dabar ji atgyvenus). Draugai tuo metu pirko analoga (tos pacios charakteristikos) bet su pavadinimu SIEMENS. As nelyginu su dabartiniu siemens, nes draugu siemensiuka palyginus su siuolaikiniu tai irgi nebutu ka lygint.

Taip kad tokia mano nuomone, gal kam nors ji pravers.  4u.gif


Tai koks Siemens modeliukas buvo? Tiesiog smalsu, labai norėčiau palyginti
Mano AEG jau trečius metus tarnauja irgi ne iš naujų... būna visko... juk ne rankytėm trina smile.gif bet esu patenkinta, vienintelis rimtas trūkumas, kad 45 cm pločio, tai prakaituoja kartais ir du kartus per dieną smile.gif
Atsakyti