Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie indaploves- 4

Vienoje parduotuveje siulo issirinkti tarp dvieju Siemens indaploviu SE24E263 (1500LT) ir SE24M263 (2000LT). Deja, nerandu ju aprasymo anglu ar lietuviu kalbomis, o vokiskai jau primirsus ir nelabai ka suprantu. Gal galite padet? Noreciau trumpos info apie tas indaploves. Zinau, kad abi laisvai pastatomos, 60cm plocio, baltos. Paveiksliukus radau. Bet kaip su programomis, laikikliais, galimybe plauti su druska, garsumu?

Dekoju is anksto 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
norejau paklausti, gal kas turite indaplove AEG F 65011 VI. Gal ji turi kokiu minusu? g.gif , nes mes planuojame ja pirkti.
Ir dar tas valdymas ant briaunos, patogu ar nelabai?


Aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo martulia: 16 rugsėjo 2009 - 13:44
QUOTE(Dviveide @ 2009 09 16, 12:31)
Vienoje parduotuveje siulo issirinkti tarp dvieju Siemens indaploviu SE24E263 (1500LT) ir SE24M263 (2000LT). Deja, nerandu ju aprasymo anglu ar lietuviu kalbomis, o vokiskai jau primirsus ir nelabai ka suprantu. Gal galite padet? Noreciau trumpos info apie tas indaploves. Zinau, kad abi laisvai pastatomos, 60cm plocio, baltos. Paveiksliukus radau. Bet kaip su programomis, laikikliais, galimybe plauti su druska, garsumu?


O tai turbūt jos ne Lietuvos rinkai skirtos, kad nėra aprašymų? Jei jau pardavėjas siūlė, tai galėjo ir aprašymus pateikt, juk vis tiek privalo būti lietuviška instrukcija, tai turi turėt. Gaila, aišku, kad Siemens visai nusispjaut ant Lietuvos rinkos ir nesiteikia ko nors pateikt savo saite.


QUOTE(martulia @ 2009 09 16, 13:43)
Sveikos,
norejau paklausti, gal kas turite indaplove AEG F 65011 VI. Gal ji turi kokiu minusu? g.gif , nes mes planuojame ja pirkti.
Ir dar tas valdymas ant briaunos, patogu ar nelabai?
Aciu 4u.gif


Žinok nepatogu ant briaunos, nes nežinai kiek laiko liko ir norėdama sužinot, atidarai ir nutrauki trumpam programą (įtariu ir elektros daugiau išsinaudoja vėl ją pradedant). Bet jei reiktų labai daugiau mokėti už valdymą skydelyje, tai vis tiek rinkčiaus su valdymu ant briaunos...
Atsakyti
O kam atidarinėti? g.gif Turiu dvi indaploves, abi valdomos "ant briaunos", jokių nepatogumų nėra. Senesnė kai baigia signalizuoja, naujesnio modelio turi šviečiančią raudoną lemputę kaip lazerį, kuris šviečia į grindis ir dar papildomai signalizuoja baigiantis programai.

Nei karto per tiek metų kiek turiu nesu atidariusi per anksti. Be to visos indaplovės (spėju) turi apsauginę pauzės funkciją ir atidarius dureles automatiškai sustoja. Uždarius tęsia programą.
Atsakyti
QUOTE(martulia @ 2009 09 16, 13:43)
Sveikos,
norejau paklausti, gal kas turite indaplove AEG F 65011 VI. Gal ji turi kokiu minusu? g.gif , nes mes planuojame ja pirkti.
Ir dar tas valdymas ant briaunos, patogu ar nelabai?
Aciu 4u.gif

mes sita indaplove turim, kaip pirkom baldininkai sake, kad jei butume nusipirke su valdymy priekyje butu jiems sunkiau graziai apipavidalinti, man valdymas patogus, bent zinau, kad sunenas nenueis ir neprispaudines man ten nieko, kaip sugeba tai padaryt ant skalbenkes blush2.gif

QUOTE(Junda @ 2009 09 16, 14:06)
O tai turbūt jos ne Lietuvos rinkai skirtos, kad nėra aprašymų? Jei jau pardavėjas siūlė, tai galėjo ir aprašymus pateikt, juk vis tiek privalo būti lietuviška instrukcija, tai turi turėt. Gaila, aišku, kad Siemens visai nusispjaut ant Lietuvos rinkos ir nesiteikia ko nors pateikt savo saite.
Žinok nepatogu ant briaunos, nes nežinai kiek laiko liko ir norėdama sužinot, atidarai ir nutrauki trumpam programą (įtariu ir elektros daugiau išsinaudoja vėl ją pradedant). Bet jei reiktų labai daugiau mokėti už valdymą skydelyje, tai vis tiek rinkčiaus su valdymu ant briaunos...

as tai nesuprantu kam ten darinet? blink.gif juk cia ne orkaite, kad tikrintum, ar mesa kraujuoja? as pagrinde uztatau indus ir po gero laiko tik prisimenu kad jie pas mane jau seniai isplauti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2009 09 16, 20:10)
mes sita indaplove turim, kaip pirkom baldininkai sake, kad jei butume nusipirke su valdymy priekyje butu jiems sunkiau graziai apipavidalinti, man valdymas patogus, bent zinau, kad sunenas nenueis ir neprispaudines man ten nieko, kaip sugeba tai padaryt ant skalbenkes  blush2.gif



cia tai teisybe, o as turiu maza suneli, tai matyt reikia ta valdyma slepti cool.gif O Jus ja patenkinta?
Atsakyti
QUOTE(martulia @ 2009 09 16, 21:58)
cia tai teisybe, o as turiu maza suneli, tai matyt reikia ta valdyma slepti cool.gif  O Jus ja patenkinta?

as ja dar mazai turiu, tai kolkas esu patenkinta, kas keisciausia, minejo merginos kad gali blogai dziovinti, na ji man tikrai gerai dziovina, net nematau lasiuku (kaip kazkas minejo, kad uzsilieka kartais) dazniausiai naudoju trumpa programa, labai dziaugiuosi turedama indaplove, neisivaizduoju dabar be jos kaip reiktu issiverst ir kiek laiko susigaistu plaunant indus.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 09 16, 17:30)
O kam atidarinėti? g.gif Turiu dvi indaploves, abi valdomos "ant briaunos", jokių nepatogumų nėra. Senesnė kai baigia signalizuoja, naujesnio modelio turi šviečiančią raudoną lemputę kaip lazerį, kuris šviečia į grindis ir dar papildomai signalizuoja baigiantis programai.

Nei karto per tiek metų kiek turiu nesu atidariusi per anksti. Be to visos indaplovės (spėju) turi apsauginę pauzės funkciją ir atidarius dureles automatiškai sustoja. Uždarius tęsia programą.


Visų pirma atidarinėja mažas vaikas. Taip pat ir aš pati, kai reikia išeiti ir noriu sužinoti kiek laiko liko, kad palikčiau pravirą (kad nesikauptų drėgmė), bei tada, kai noriu įdėti papildomų indų. Pauzės funkcija, žinoma, yra.
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2009 09 17, 11:37)
as ja dar mazai turiu, tai kolkas esu patenkinta, kas keisciausia, minejo merginos kad gali blogai dziovinti, na ji man tikrai gerai dziovina, net nematau lasiuku (kaip kazkas minejo, kad uzsilieka kartais) dazniausiai naudoju trumpa programa, labai dziaugiuosi turedama indaplove, neisivaizduoju dabar be jos kaip reiktu issiverst ir kiek laiko susigaistu plaunant indus.... blush2.gif


aha, skaiciau ir as tai, na nuraminote Jus mane. Dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Junda @ 2009 09 16, 15:06)
Žinok nepatogu ant briaunos, nes nežinai kiek laiko liko ir norėdama sužinot, atidarai ir nutrauki trumpam programą (įtariu ir elektros daugiau išsinaudoja vėl ją pradedant). Bet jei reiktų labai daugiau mokėti už valdymą skydelyje, tai vis tiek rinkčiaus su valdymu ant briaunos...


o man labai patogu ant briaunos. aš pasilenkus matau kiek laiko liko ir nereikia atidarinėt rolleyes.gif atidarau nebent jei lėkštę kokią nešvarią dar randu ant stalo.
Atsakyti
sveikutes, nu vnz nedave mum LT instrukcijos doh.gif kazkokia nesamone tipo jie gauna taip , o kas man , musu net neperspejo dave elektroliukso 4610 instrukcija, bet tai kad josskiriasi kaip gali buti atseit tapati instrukcija, gal kuri turit ir Kaune ir galeciau atsisviesti ?arba nuskanuoti ir atsiusti el pastu kas galit ,nes per google nerandu niekur
Atsakyti
QUOTE(questa @ 2009 09 17, 16:05)
sveikutes, nu vnz nedave mum LT instrukcijos  doh.gif  kazkokia nesamone tipo jie gauna taip , o kas man , musu net neperspejo dave elektroliukso 4610 instrukcija, bet tai kad josskiriasi kaip gali buti atseit tapati instrukcija, gal kuri turit ir Kaune ir galeciau atsisviesti ?arba nuskanuoti ir atsiusti el pastu kas galit ,nes per google nerandu niekur


Neturi teisės neduot. Man kai keli nedavė, tai pagrasinus vartotojų teisėm, atšvietė arba iš kompo atspausdino ir patys į namus atvežė. Gal jūs pirkote iš rankų?
Atsakyti