Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie indaploves- 4

QUOTE(janna @ 2009 09 09, 15:19)
labai aciu.  4u.gif uz issamu atsakyma.

na, ir kodel gi pas mus viskas daroma "belekaip" - cia toks retorinis klausymas  smile.gif

gal galima butu linka imest, galima ir i az.

www.aeg-electrolux.de thumbup.gif prasom - o jei dar reikia pagalbos- klauskit - pabandysiu padeti.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rrasulyte @ 2009 09 09, 15:25)
www.aeg-electrolux.de  thumbup.gif  prasom - o jei dar reikia pagalbos- klauskit - pabandysiu padeti.. ax.gif


ar tik del indaploviu ar ir del kitokios? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2009 09 09, 15:38)
ar tik del indaploviu ar ir del kitokios? ax.gif

ne tik del indaploviu mirksiukas.gif , bet ir del kitokios
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2009 09 09, 12:15)
ir dar vienas klausymas. aprasyme daznai tik konstatuojamas programu skaicius, bet konkreciai jos neisvardinamos. gal kartais zinot kur galima butu sia info surasti?


Aš tik popieriniam kataloge visas programas mačiau.

QUOTE(rrasulyte @ 2009 09 09, 13:44)
blush2.gif domiuosi tais dalykais ir kazka ismanau....  ax.gif beje, oficiale vokieciu aeg puslapyje yra beveik visa informacija... o lietuviai patingejo surasyti...


Ne, nepatingėjo, tiesiog pataupė pinigų vertimams. Na, bet vistiek AEG puslapis turi daugiau informacijos lietuviškai nei Bosch, kuriame išvis apie nė vieną skalbyklę ar indaplovę nė žodžio lietuviškai.
Atsakyti
gal kas galite padeti:
parekomenduokit koki meistra indaploviu
Mano zanussi po 7 metu sustreikavo...

va dabar galiu ivertinti ka reiskia kai indaploves nera sad.gif


Atsakyti
renkamės indaplovę, oi kaip sunku. turim rinktis iš 45cm, nes nėr vietos. ką patartumet?

esam išsirinkę:

AEG F 65410 VI kaina 1429.00 Lt
AEG F 88420 VI kaina 1649.00 Lt
čia jų palyginimas http://www.aeg-elect...cts=25703,25708
kaip suprantu tarp šių skirtumai, tik programų kiekyje, vandens minkštinime g.gif ir temparatūrų pasirinkimo kiekyję.

ir taip pat dar žiūriu į išgirtą siemens:

SF 64T356EU kaina 1599 Lt (http://www.eurobuitis.lt/index.php?id=221&pid=3387)
o šios kaina, labai panaši. bet vietoj 13l naudoja 11l (ar čia didelis skirtumas). nelabai suprantu, koks čia tas džiovinimas. ir kaip žinoti tų purkštukų skaičių. kaip suprantu, kuo jų daugiau, tuo geriau. blush2.gif
Atsakyti
sveikutes, sakykit ar pas jus yra LT aprasymas? nusipirkom ir nerandu LT aprasymo nzn nei kaip ten kas veikia doh.gif
Atsakyti
Kaip jums Somat tablečių kokybė? Man tai nekokia, gal tiesiog nepasisekė schmoll.gif Nusipirkau, nes akcija buvo, bet labai blogai plauna, lieka kažkoks sluoksnis ant indų. Vis tik grįžtu prie gerojo Calgonit'o.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 09 15, 11:20)
Kaip jums Somat tablečių kokybė? Man tai nekokia, gal tiesiog nepasisekė schmoll.gif Nusipirkau, nes akcija buvo, bet labai blogai plauna, lieka kažkoks sluoksnis ant indų. Vis tik grįžtu prie gerojo Calgonit'o.

Daug kas skundžiasi dėl Somat'o. Bet yra ir tokių, kuriems viskas gerai, nesuprasi biggrin.gif
Aš naudoju Ecover (neva ekologiškos) ir viskas liuks. Puikiai išplauna ir svarbiausia, kad yra bekvapės.
Atsakyti
Sveikutes, ka manote apie indaplove ELECTROLUX ESL 46010 ? Gal girdejote kokiu atsiliepimu?
Atsakyti
QUOTE(questa @ 2009 09 09, 10:34)
o baldziai keikiasi kai buna imontuojama indaplove su skydeliu priekyje, tipo neiseina taip graziai imontuoti kaip su pasleptu skydeliu ?

Man kazkaip nieko nesake g.gif imontavo pridailino ir thumbup.gif

QUOTE(Dviveide @ 2009 09 15, 20:02)
Sveikutes, ka manote apie indaplove ELECTROLUX ESL 46010 ? Gal girdejote kokiu atsiliepimu?

naudoju ESI 46010, kai pirkau labai siule ta ESL 46010, sake visi duomenys vienodi, tik valdymas briaunoje, bet man norejosi matomo priekinio skydelio, man tiesiog grazu blush2.gif . Naudoju antri metai - ivertinimas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(questa @ 2009 09 15, 10:17)
sveikutes, sakykit ar pas jus yra LT aprasymas? nusipirkom ir nerandu LT aprasymo nzn nei kaip ten kas veikia  doh.gif


Jis privalo būti, jei nebuvo, reikalaukite iš pardavėjo.


QUOTE(Subjektyvi @ 2009 09 15, 10:20)
Kaip jums Somat tablečių kokybė? Man tai nekokia, gal tiesiog nepasisekė schmoll.gif Nusipirkau, nes akcija buvo, bet labai blogai plauna, lieka kažkoks sluoksnis ant indų. Vis tik grįžtu prie gerojo Calgonit'o.


Somat tai išvis košmaras. Calgonit tai man visa chemija kažkaip lieka ant indų. Naudoju Almawin ir Sonnet tabletes, viskas super.
Papildyta:
QUOTE(fsss~ @ 2009 09 15, 09:11)
AEG  F 65410 VI kaina 1429.00 Lt
AEG  F 88420 VI kaina 1649.00 Lt
čia jų palyginimas http://www.aeg-elect...cts=25703,25708
kaip suprantu tarp šių skirtumai, tik programų kiekyje, vandens minkštinime  g.gif  ir temparatūrų pasirinkimo kiekyję.

ir taip pat dar žiūriu į išgirtą siemens:

SF 64T356EU kaina 1599 Lt  (http://www.eurobuitis.lt/index.php?id=221&pid=3387) 
o šios kaina, labai panaši. bet vietoj 13l naudoja 11l (ar čia didelis skirtumas). nelabai suprantu, koks čia tas džiovinimas. ir kaip žinoti tų purkštukų skaičių. kaip suprantu, kuo jų daugiau, tuo geriau.  blush2.gif


Aš tai palyginime dar matau, kad pirmoji neturi vidaus apšvietimo, neįsivaizduoju ar taip gali būti, bet jei tai ne klaida, tai tikrai be apšvietimo neimčiau. Ir šiaip naujesni modeliai dažnai būna patobulinti senesni, tai aš tik už naujesni (nebent jau žinoma, kad su juo kas nors negerai).

Aš irgi į šitą Siemens labai dairiaus, bet išmanantys žmonės sakė, kad labai nepataria, kad blogai išplauna... o dar ir brangesnė Siemens indaplovė, tai nepirkau. O blogai išplauna tai būtent dėl to, kad naudoja per mažai vandens tam reikalui, todėl nesižaviu ypač mažai vandens naudojančiom indaplovėm.
Atsakyti