Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie indaploves- 4

QUOTE(questa @ 2009 08 29, 12:42)
o kuom jus suzavejo ta 30min programa?

cia manes turbut klauset, o suzavejo tuo, kad greitai isplaus, manau ir sanaudos bus mazesnes blush2.gif

QUOTE(questa @ 2009 08 30, 18:36)
buvo anksciau kalbama kad 30min tai nereiskia kad ekonomiskiau nei daleiskim 2val plaunant

na laiko poziuriu 2 val man butu didziausia nesamone zulinti indus, jei jie nera pridziuve blush2.gif draugai turejo indaplove su 30min, kai persikrauste i kitus namus, pirkosi kita indaplove, kurioje nera sios programos ir dabar labai galisi, nes sake plauna indus vienodai, ar kaip 30 min turejo, ar kaip daba ant 90min. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(questa @ 2009 08 31, 21:52)
na kad kap tik ijungia turbo ir pravaro zymiai greiciau , as nesiginciju gal but jus ir teisi  mirksiukas.gif


Ne turbo įjungia lotuliukas.gif o tiesiog nėra mirkymo, tarpinių skalavimų ir džiovinimo, todėl viskas vyksta greitai ir ekonomiškai. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2009 08 31, 13:25)
bent pas mus lygtai 30 min programa yra be džiovinimo, tai man iš jos jokios naudos ax.gif

Rimtai? doh.gif Pas jus, kiek pamenu, Electroluxas 66010?
Pas mane irgi tokia, plaunu visad su trumpa 36min. programa, indai nu tikrai ne šlapi g.gif Bet ir ne visai sausi biggrin.gif Pabandysiu su ilga programa, pažiūrėsiu, kas gausis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kashaya @ 2009 09 01, 13:19)
Rimtai? doh.gif Pas jus, kiek pamenu, Electroluxas 66010?
Pas mane irgi tokia, plaunu visad su trumpa 36min. programa, indai nu tikrai ne šlapi g.gif Bet ir ne visai sausi biggrin.gif Pabandysiu su ilga programa, pažiūrėsiu, kas gausis biggrin.gif


taip, 66010 smile.gif dar pažiūrėjau instrukciją - nėra džiovinimo trumpoj programoj. nėra tie indai visai šlapi, bet man patinka kai šilti ir gurgžda, tai niekada su trumpa neplaunu smile.gif

dabar pasakykit man protingi žmonės, kas čia mums iškrito? biggrin.gif vieną kartą - vienas, paskui - kitas smile.gif radom apačioj po plovimo smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žemuogienė: 01 rugsėjo 2009 - 20:20
QUOTE(žemuogienė @ 2009 09 01, 20:19)

dabar pasakykit man protingi žmonės, kas čia mums iškrito? biggrin.gif vieną kartą - vienas, paskui - kitas smile.gif radom apačioj po plovimo smile.gif

user posted image


Ar ne apsauginės gumytės nuo stalčiukų kraštų, kad uždarant nesitrankytų durelės į stalčius?
Atsakyti
QUOTE(Varpelis @ 2009 09 02, 09:30)
Ar ne apsauginės gumytės nuo stalčiukų kraštų, kad uždarant nesitrankytų durelės į stalčius?


aaaa, tai vadinasi nieko tragiško biggrin.gif įtariu, kad taip ir yra smile.gif ačiū 4u.gif
Atsakyti
o gal kas turit pazistamu, kurie galetu padaryti indaplove pigiau?
Atsakyti
tai kad tie pazystami neka i rgali numusti kaina, pati tiek pat nusiderejau parduotuvei ka ir draugai siule mirksiukas.gif tiesiog eini ir deriesi
Atsakyti
QUOTE(questa @ 2009 09 02, 12:06)
tai kad tie pazystami neka i rgali numusti kaina, pati tiek pat nusiderejau parduotuvei ka ir draugai siule  mirksiukas.gif  tiesiog eini ir deriesi

kur cia sitaip? jei nepaslaptis?
aj mumis viena parduotuve ziauriai isdure, pavadinimo neminesiu, nes dar gali ir taip buti, kad jei nerasiu kitur, tai is jos ir pirkti reiks... o buvo taip ana savaite issirinkau nuvaziavau, pasake man kaina bet netikslia, tipo ner boso reik sneketis ar tikrai parduos ta kaina, tipo kai suzinos pranes, pranese penktadieni, kad reiks laukti 3-4 sav, o kiti tiekejai tipo tik 1dieni atsakyma duos, pirmadieni tiekejai nedave atsakymo, o antradieni dave atsakyma, kad visos prekes pabrango ir mano indaplove pabrango visu 100lt tai galvojau nusisausiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2009 09 02, 12:46)
o gal kas turit pazistamu, kurie galetu padaryti indaplove pigiau?

O internetu nenorit pirkti?
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2009 09 02, 13:42)
kur cia sitaip? jei nepaslaptis?
aj mumis viena parduotuve ziauriai isdure, pavadinimo neminesiu, nes dar gali ir taip buti, kad jei nerasiu kitur, tai is jos ir pirkti reiks... o buvo taip ana savaite issirinkau nuvaziavau, pasake man kaina bet netikslia, tipo ner boso reik sneketis ar tikrai parduos ta kaina, tipo kai suzinos pranes, pranese penktadieni, kad reiks laukti 3-4 sav, o kiti tiekejai tipo tik 1dieni atsakyma duos, pirmadieni tiekejai nedave atsakymo, o antradieni dave atsakyma, kad visos prekes pabrango ir mano indaplove pabrango visu 100lt tai galvojau nusisausiu  verysad.gif


kokio modelio ieskot?
QUOTE(Kashaya @ 2009 09 02, 14:17)
O internetu nenorit pirkti?

taip susiraskit parduotuves internetu ir siuntinekit laiskus derekites
Atsakyti
QUOTE(Kashaya @ 2009 09 02, 13:17)
O internetu nenorit pirkti?


QUOTE(questa @ 2009 09 02, 13:19)
taip susiraskit parduotuves internetu ir siuntinekit laiskus derekites

Kad internetinese parduotuvese visur kokia kaina parasyta tokia ir yra, nusideret neimanoma, bandziau su keliomis bendrauti, niekas nenori nuleisti, o beto ir kainos aukstesnes....

QUOTE(questa @ 2009 09 02, 13:19)
kokio modelio ieskot?

as ieskau AEG F65011VI
tai jus gal parasysit kur pirkot savajaja buitine technika?
Atsakyti