Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie indaploves- 4

QUOTE(Donatas ir Monika @ 2009 08 26, 15:35)

Arba dar galima rinktis F 65011 VI — truputuką brangiau, bet jau su 3 purkštukais

dekui uz atsakyma, issirinkom sita, galutini sprendima padare greita programa 30 min, ja turbut dazniausiai naudosimes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2009 08 24, 21:52)
Nuo kalkėto vandens prastėja išplovimo kokybė, bei džiovinimas, bet manau visoje Lietuvoje kalkėtas vanduo, tereikia kas kokius 3 mėn. prakplauti su imdaplovių nukalkintoju ir nuriebintoju jei taip galimaišsireikšti  ax.gif

bet as niekaip nesuprantu kur ta nukalkintoja ar nuriebalintoja pilti , gal as ko nors dar nerandu?
Atsakyti
QUOTE(ing13 @ 2009 08 28, 11:39)
bet as niekaip nesuprantu kur ta nukalkintoja ar nuriebalintoja pilti , gal as ko nors dar nerandu?

o kokia pas jus indaplove?
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2009 08 28, 12:26)
dekui uz atsakyma, issirinkom sita, galutini sprendima padare greita programa  30 min, ja turbut dazniausiai naudosimes  thumbup.gif

o kuom jus suzavejo ta 30min programa?
Atsakyti
QUOTE(questa @ 2009 08 29, 13:42)
o kuom jus suzavejo ta 30min programa?


Ne manęs klausėt, bet aš įsiterpsiu, nes irgi dažniausiai naudoju 30min. programą, todėl, kad plauna labai greitai, gerai ir ekonomiškai. biggrin.gif
Atsakyti
buvo anksciau kalbama kad 30min tai nereiskia kad ekonomiskiau nei daleiskim 2val plaunant
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2009 08 24, 23:48)
Gal kam teko ka nors girdet ar konkreciai susidurt su gamintoju DE DIETRICH?

man teko - turiu orkaite. Tai prancuzu gamintojas ir aukstesnes klases nei whirpool, aeg-electrolux (bent man taip sake). Del indaploves ju, deja, nieko pasakyt negaliu. Bet orkaite esame labai patenkinti, nes turi grili ir iesma, ko su ziburiu nerasi kitur, tai issiaiskinau, kad pagrinde prancuzu gamintojai tokias funkcijas deda. Maisto gamyboje prancuzai asai, idomu kaip indu plovime g.gif Bet greiciausiai pirkciau ir ju indaplove. De dietrichais Dalios salonas prekiauja.

Atsakyti
QUOTE(Piranij@ @ 2009 08 30, 21:58)
man teko -  turiu orkaite. Tai prancuzu gamintojas ir aukstesnes klases nei whirpool, aeg-electrolux (bent man taip sake). Del indaploves ju, deja, nieko pasakyt negaliu. Bet orkaite esame labai patenkinti, nes turi grili ir iesma, ko su ziburiu nerasi kitur, tai issiaiskinau, kad pagrinde prancuzu gamintojai tokias funkcijas deda. Maisto gamyboje prancuzai asai, idomu kaip indu plovime  g.gif Bet greiciausiai pirkciau ir ju indaplove. De dietrichais Dalios salonas prekiauja.


labai aciu 4u.gif
siulydami man sios firmos gaminius pardavejai teige jog pagal savo klase ji priskiriama vokiskai Miele`i.
Atsakyti
QUOTE(Piranij@ @ 2009 08 30, 21:58)
man teko -  turiu orkaite. Tai prancuzu gamintojas ir aukstesnes klases nei whirpool, aeg-electrolux (bent man taip sake). Del indaploves ju, deja, nieko pasakyt negaliu. Bet orkaite esame labai patenkinti, nes turi grili ir iesma, ko su ziburiu nerasi kitur, tai issiaiskinau, kad pagrinde prancuzu gamintojai tokias funkcijas deda. Maisto gamyboje prancuzai asai, idomu kaip indu plovime  g.gif Bet greiciausiai pirkciau ir ju indaplove. De dietrichais Dalios salonas prekiauja.


gal galetumet i AZ imesti orkaites modeliuko pavadinima?

aciu.
Atsakyti
bent pas mus lygtai 30 min programa yra be džiovinimo, tai man iš jos jokios naudos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(questa @ 2009 08 30, 19:36)
buvo anksciau kalbama kad 30min tai nereiskia kad ekonomiskiau nei daleiskim 2val plaunant


Visiškai nesutinku, nes pagal gamintojo aprašymą, trumpoji programa sunaudoja mažiausiai elektros energijos ir vandens thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(žemuogienė @ 2009 08 31, 13:25)
bent pas mus lygtai 30 min programa yra be džiovinimo, tai man iš jos jokios naudos ax.gif


Pas mane irgi be džiovinimo, bet išsiimu indus sausus 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
na kad kap tik ijungia turbo ir pravaro zymiai greiciau , as nesiginciju gal but jus ir teisi mirksiukas.gif
Atsakyti