Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie indaploves- 4

merginos, o jusu indplovese kiek telpa indu komplektu?
Visgi as galvoju, kad reikia pirkti talpnesne, jog tilptu 10 - 12 komplektu.
ir dar klausimelis: kas girdeti apie beko indaploves, pvz sita, Wirpool sita. Apie Wirpool technika isvis jokiu atgarsiu nezinau g.gif g.gif O kaip Boch? pvz. sita, sclioser??? indaplove. Ir galiausiai siemens. Va sis modelis man patiko indaplove
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
kokia jusu nuomone apie sias indaploves.
Indaplovė Blomberg GVS 9220
AEG F 88420 VI
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aristokrate: 23 rugpjūčio 2009 - 18:23
bendrai iamnt indaploves, jei vanduo kalketas labai uzsikemsa vamzdukai?
Atsakyti
QUOTE(aristokrate @ 2009 08 23, 20:14)
kokia jusu nuomone apie sias indaploves.
Indaplovė Blomberg GVS 9220
AEG F 88420 VI


AEG F 88420 VI tikrai verta dėmesio, Blomberg Turkų kocerno Arcelik produktas
Dar siūlau pasižiūrėti ir ESL 47020
Atsakyti
QUOTE(Lapelyte @ 2009 08 24, 18:36)
bendrai iamnt indaploves, jei vanduo kalketas labai uzsikemsa vamzdukai?


Nuo kalkėto vandens prastėja išplovimo kokybė, bei džiovinimas, bet manau visoje Lietuvoje kalkėtas vanduo, tereikia kas kokius 3 mėn. prakplauti su imdaplovių nukalkintoju ir nuriebintoju jei taip galimaišsireikšti ax.gif
Atsakyti
Gal kam teko ka nors girdet ar konkreciai susidurt su gamintoju DE DIETRICH?
Atsakyti
o gal kas gali pasakyt kuri geriau AEG F60010 VI ar Electrolux ESL66010?
arba gal ka rekomenduoti imontuojamo su pasleptu valdymo skydeliu 60 cm plocio ir kad kainyte butu iki 1500lt? blush2.gif
Atsakyti
mes ir issirinke esam AEG thumbup.gif man kazkodel nelimpa tas elektroliux blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(questa @ 2009 08 26, 12:41)
mes ir issirinke esam AEG  thumbup.gif  man kazkodel nelimpa tas elektroliux  blush2.gif

bet va as perskaiciau kelias temeles(aisku ne visas) tai AEG'U daug kas skundziasi kad prastai isdziovina, o man noretusi, kad is indaploves isimti indai butu sausi ir tiesiai keliautu i indauja, o ne dar kiekviena pervalinet, kad butu sausi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2009 08 24, 20:52)
Nuo kalkėto vandens prastėja išplovimo kokybė, bei džiovinimas, bet manau visoje Lietuvoje kalkėtas vanduo, tereikia kas kokius 3 mėn. prakplauti su imdaplovių nukalkintoju ir nuriebintoju jei taip galimaišsireikšti  ax.gif

aciu
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2009 08 26, 14:25)
o gal kas gali pasakyt kuri geriau AEG F60010 VI ar Electrolux ESL66010?
arba gal ka rekomenduoti imontuojamo su pasleptu valdymo skydeliu 60 cm plocio ir kad kainyte butu iki 1500lt?  blush2.gif

F60010 VI — su stiklo programa (jautraus stiklo, bet tada reikia visą ir užkrauti stiklu, nes kiti dėl žemos temperatūros ir neišsiplaus)
ESL66010 — su bio programa (ekonimine)
Tad man labiau prie širdies Electrolux
Arba dar galima rinktis F 65011 VI — truputuką brangiau, bet jau su 3 purkštukais
Atsakyti