Įkraunama...
Įkraunama...

Lėliuko kraitelis

Leliui neapsimoka pirkti mazesniu negu 56 cm drabuziu 4u.gif
Tai nuo 56 cm ir perku viska ir tai mazai 56 cm drabuzeliu jamu, daugiau 62 cm 4u.gif
Atsakyti
Pirkau 53-56 dydzio.Dukryte gime 51cm(nors manau mazesne, nes po menesio buvo tas pats - 51cm), tai visi buvo per dideli, gerai kad pasitaike tas 53 dydis, daugiau niekur nemaciau.Dabar pirkau 56-62,nes pasirinkimas mazu dydziu irgi mazas...Dar ir nuo firmos ir medziagos priklauso, viena net 50dydi paemiau, nes tik 1cm skirtumas tarp 56, o tokio jau nebebuvo doh.gif Manau ir antras vaikutis nebus didelis ax.gif
Atsakyti
man jau 18 avaite tai gal jau ir pradeti upintis kraiteliu tik gal galit kokia nuoroda ko reikia i ligonine ir ka turet namie... blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simse22 @ 2010 09 09, 09:04)
man jau 18 avaite tai gal jau ir pradeti upintis kraiteliu tik gal galit kokia nuoroda ko reikia i ligonine ir ka turet namie... blush2.gif  4u.gif

Čia paskaitykite http://www.supermama...howtopic=537924
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2010 09 09, 21:22)


Nuoroda saraso gera,bet mano akimis ziurint,ten daug ka galiam nusipirkti paprastesni,arba isvis nepirktu,truputi lb brangus sarasiukas,yra diaktu be kuriu tikrai imanoma pasieiti,nes ju tokio kiekio nereikia. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Apache @ 2010 09 10, 13:34)
Nuoroda saraso gera,bet mano akimis ziurint,ten daug ka galiam nusipirkti paprastesni,arba isvis nepirktu,truputi lb brangus sarasiukas,yra diaktu be kuriu tikrai imanoma pasieiti,nes ju tokio kiekio nereikia.  mirksiukas.gif

Na, bet juk niekas nesako pirkti viską mirksiukas.gif Čia tiesiog kaip gairės, užvedimas ant kelio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2010 09 10, 11:47)
Na, bet juk niekas nesako pirkti viską mirksiukas.gif Čia tiesiog kaip gairės, užvedimas ant kelio smile.gif


As tai puikiai suprantu,tiesiog kai kurios pirma karta perka viska is eiles,ir jei nepasakysi,kad yra daiktu kuriu nereikia jos ir susipirks viska,tik norejau padeti,kad lb pasidometu kiekvo daikto naudojimu ir tiek smile.gif juk cia viena kitiap padedame smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Apache @ 2010 09 10, 15:11)
As tai puikiai suprantu,tiesiog kai kurios pirma karta perka viska is eiles,ir jei nepasakysi,kad yra daiktu kuriu nereikia jos ir susipirks viska,tik norejau padeti,kad lb pasidometu kiekvo daikto naudojimu ir tiek  smile.gif  juk cia viena kitiap padedame  smile.gif

Aha, as pirma karta irgi daug nereikalingu daiktu pirkau, kai prisiskaiciau ko reikia.Dabar zinau ir atrodo tiek daug tikrai nereiks.Zodziu, kol nepabandai, nesuzinosi... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(elenuxus @ 2010 09 10, 14:35)
Aha, as pirma karta irgi daug nereikalingu daiktu pirkau, kai prisiskaiciau ko reikia.Dabar zinau ir atrodo tiek daug tikrai nereiks.Zodziu, kol nepabandai, nesuzinosi...  blush2.gif


Man kazkaip nuskilo,pirmai panytei neperpirkti daikteliu,nes buvau tos nuomones,kad supirksiu minimuma,o paskiau spesiu dasipikrti,jei tarkim matysiu,kad man reikia duagiua merliuku,flaneliniu visokiu paluciu ir pan... rubeliu irgi pirkau tik nuo 56dydzio ir kas kiekvienadydi po 2komplektukus. man uzteko sociai... smile.gif
Atsakyti
Aš irgi buvau iš tų saikingų mamyčių, kurios pamažiukais viską pirko drinks_cheers.gif Na, bodžiukų tik gan daug buvau užsipirkus, nes žinojau, kaip "smagiai" naujagimiai ir kūdikiai moka kakoti pro kraštus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2010 09 10, 16:18)
Aš irgi buvau iš tų saikingų mamyčių, kurios pamažiukais viską pirko drinks_cheers.gif Na, bodžiukų tik gan daug buvau užsipirkus, nes žinojau, kaip "smagiai" naujagimiai ir kūdikiai moka kakoti pro kraštus biggrin.gif


va va ir bodziuku turejau daugiau 0-3men turejau apie 8vnt ir paskaiu 3-6 irgi mazdaug tiek... paskaiu didensiu jau maziau po kelis tik.
Atsakyti
QUOTE(Apache @ 2010 09 10, 17:11)
Man kazkaip nuskilo,pirmai panytei neperpirkti daikteliu,nes buvau tos nuomones,kad supirksiu minimuma,o paskiau spesiu dasipikrti,jei tarkim matysiu,kad man reikia duagiua merliuku,flaneliniu visokiu paluciu ir pan... rubeliu irgi pirkau tik nuo 56dydzio ir kas kiekvienadydi po 2komplektukus. man uzteko sociai...  smile.gif

As tai prisiklausiau visokiu pasakojimu, kaip atpilineja, prakakoja ir t.t. tai bijojau kad nepritruktu.O pasirodo nieko panasaus, irgi uzteko kiekvieno dydzio po 2.Tik veliau manija uzejo...tai grazus rubelis, tai pigiau, tai uzsisakinet pradejau su nuolaidom... doh.gif Si karta tai 80% dovanoti daikteliai.Kiti like ir pirkti ligoninei, tai kazkaip sikart pigiai atsiejo ax.gif
Atsakyti