Įkraunama...
Įkraunama...

Lėliuko kraitelis

QUOTE(Ritusikas @ 2010 01 25, 14:37)
man drauge is Danijos atsiunte drabuzeliu, kuriu dydis 50 (bent parashyta etiketeje), as galvoju, gal per mazas...niekur cia tokiu nemaciau  g.gif
o gal skirtingai dydzius zymi, niekas nesusiduret?


Danijos rubeliai padidinti thumbup.gif mums anyta dovanu labai daug rubeliu buvo parvezusi nuo 50 iki 74 dydzio, o mes gimem 58cm ir galvojau, kad 50cm drabuzelius reikes ieskot kam padovanot ar parduot, nes jie visiskai nauji, bet kai pamatavau, tai net nustebau, jie atitinka kazkur 60cm. thumbup.gif o vat neperseniausiai drauge anytos mums is ten drabuzeliu atsiunte dovanu tik jau kitos firmos, bet vistiek jie didesni nei lt Lindex, mano mazylis yra 81cm ir nesioja Lindex 86cm drabuzelius ir jie jam, kaip tik, o vat is Danijos dzemperiuko rankoves per ilgos ir pats visas laisvokas, bei tas pats su dzinsiukais net atlenkti dukart reikejo thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki, na aš asmenišaki tai neperku mažesnių nei 58 dydžio, o ir 58 tik kelis, nes nepastebėsim, kaip mūsų katuliai užaugs 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Babylove @ 2010 04 21, 21:55)
Sveiki, na aš asmenišaki tai neperku mažesnių nei 58 dydžio, o ir 58 tik kelis, nes nepastebėsim, kaip mūsų katuliai užaugs  4u.gif  biggrin.gif

58 dydzio lietuvoje rubeliu niekur nesu maciusi... biggrin.gif g.gif
Atsakyti
visus rubelius nusipirkau 56 dydzio. tik keleta 62, tai galiu pasakyti jie mums tiko iki 2 menesiu, leliukas gime 52 cm. didesniuose ji tiesiog butu paskendusi smile.gif
Atsakyti
as tai 56 dydzio perkuosi ir kelis didesnius 4u.gif
Atsakyti
Aš pasimečiau kokio dydžio kepurytes pirkti naujagimiui berniukui? Parduotuvėje -krūva: 34, 36, 38 cm..... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(petronce @ 2010 06 24, 20:48)
Aš pasimečiau kokio dydžio kepurytes pirkti naujagimiui berniukui? Parduotuvėje -krūva: 34, 36, 38 cm..... blink.gif
manau,kad pirkti 36 ir 38 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Musmire: 30 birželio 2010 - 09:52
Sveikutes,

is patirties sakau, neprisipirkite daug rubeliu mazuciu, ir nepirkite paciu maziausiu dydziu, nes ju nepanaudosite arba vos po kelis kartus uzdesite, gaila bus pinigeliu, geriau jau juos skirti kazkam kitam. Nes leliukas labai greitai auga ir jis tiesiog jos isauga, taip ir lieka nepanaudoti 4u.gif pas mane irgi liko keletas daikteliu, atrodo pries gimdant ir to ir ano reikia, o po to ju nepanaudoji tiesiog. Sekmes mamytes laukiant stebukliuko 4u.gif
Atsakyti
Mano patirtis tokia. Siaip viska pirkau 56 ir didesniu,tiesa ne per daug,po keleta rubeliu. Viena grazu tiesa nupirkau ir 52cm. Na pamaniau,kad juk leliukai mazuciai... Tai buvo pirmas vaikutis,nelb ka ir nusimaniau... Maze gime 54cm,bet ta 52cm sliaustinuka panesiojom,nes ka tik gimusi juk guli sulenktom kojytem,taigi nemaciau tame problemos. O siaip geriau pirkti didesnius,nes tikrai greitai auga... o tas didumas tikrai nekenkia mazam leliukui. Kas del kepuryciu,as isivs nusipirkau tik 2 ir tas paemiau bijodama didesnes,o is ju naudos nebuvo,nes buvo per dideles,nors maziukes galvyte ne is smulkiuku,butu buve gerai 34-36 dydzio,as turejau 38 ir ji visa laisva,taip kad ausytes vis tiek nebuvo pridengtos,be to maze gime vasara,tai as kepuryte vos viena para dejau,o paskaiu tik i laukuti gal savaitike ir viskas. lygiai taip ir su pirstinytem,man praktiskaiu buvo atskiros,todel kad gali aprengti kaip nori ir pirstinukus uzdeti,tuo labaiu kad as jas tikrai trumpai naudojau 1sav. daugiau tieisog nereikejo siltuoku metu sezonu.
Atsakyti
aš irgi nupirkau tik vieną naują kraitelį, kad iš ligoninės parsivežti. Nes viskas liko nuo pirmagimės, vos 2 ar 3 kartus buvau uždėjusi, nes gimė 56 cm, bet didelio svorio 4700 g., tai po nepilno mėnesio reikėjo didesnių rūbelių, be to pridovanoja ax.gif
Atsakyti
po truputi ir mes pradedam pirkti vaikuciams kraiteli tai siaustinuku nupirkome 56cm o seip tai kitu drabuzeliu 62cm.
Atsakyti
QUOTE(dafniele @ 2010 07 22, 18:21)
po truputi ir mes pradedam pirkti vaikuciams kraiteli tai siaustinuku nupirkome 56cm o seip tai kitu drabuzeliu 62cm.

Ir aš to pačio dydžio perku,mažesnių neapsimoka. Vaikiukas ir didesnis gali gimti,tai pinigai bus į balą. O jei tiks,tai uždėsi vienai maksimum dviem savaitėm,jik greitai mažyliai auga.
Atsakyti