Įkraunama...
Įkraunama...

Lėliuko kraitelis

Pirkau mažiausiu- 56 ūgiui, ir kitų turėjom, ale kad paskui visi dideli...gimė 52 cm...ir trūko labiausiai tų mažiausių rūbelių...tik kepurytę turėjom vieną nusipirkę- tai jau netiko, per maža buvo smile.gif .... bet čia MB nuvažiavo ir nupirko....dabar visur juk yra mirksiukas.gif
O išauga tikria greitai, per porą savaičių drinks_cheers.gif
Taigi galima didesnius, 62 ūgiui pirkti, keletą mažesnių...paskui dasipirkt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Balabolka @ 2010 02 08, 13:02)
Laba diena mamytes smile.gif
as aisku is patirties negaliu kalbet, taciau turiu nuomone , kuria galiu pasidalint smile.gif
As asmeniskai 56 dydzio isvis nepirkau. Tik kelis drabuzelius 62 dydzio. Su gine pasitariau ir ji sake, kad pora savaiciu pries gimdyma gal daugiau ji gales pamatuot leliuka ir pasakys mazdaug kokio dyzio planuoja gimti smile.gif tada ir zinosi ar verta dar 56 pirkti.

Maniskis pirmagimis gime 54cm,tai i pasiimtus drabuzelius 56cm jis tik tik tilpo,nes juk ir pamperis dar uzima vietos doh.gif O kai vaziavom po sav namo,tai drabuzeliai isvis mazi buvo....
Dabar nusipirkau 56 ir 62cm,,,bet gal daugiau i ligonine 56 ir gine doh.gif uzvakar oasake,kad sitas burbuliukas nusimato didesnis doh.gif Tai nezinau,ka ir galvoti....
Beje,mielos mamytes,pasidalinkit patirtimi,ar i ligonine imat tik naujus drabuzelius ar ir jau panesiotus pirmagimiu ar kaip buna "is antru ranku" ax.gif
Atsakyti
O kaip su didziais anglijos parduotuvese kokius ten pirkti doh.gif Gal patartumete
Atsakyti
QUOTE(gosas @ 2010 03 26, 09:03)
O kaip su didziais anglijos parduotuvese kokius ten pirkti doh.gif Gal patartumete

tiny baby,early baby-neisnesiotiems mazuliam,new born-kas lt atitiktu 56 dydi,o paskui 0-3 months 62 dydis.
Atsakyti
O gal patartumėte ir kokiose internetinėse parduotuvėse galima pirkti, kurios siųstų į Lietuvą?
bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fliansiukas @ 2010 03 26, 01:14)
Beje,mielos mamytes,pasidalinkit patirtimi,ar i ligonine imat tik naujus drabuzelius ar ir jau panesiotus pirmagimiu ar kaip buna  "is antru ranku" ax.gif

na as tai i ligonine nusipirkau keleta nauju rubeliu,62 dydzio,nes pasiziurejau kad tu mazesniu like is pirmojo smile.gif kuriuos isploviau ir susidejau,jie atrodo visiskai nauji mirksiukas.gif tik va man didziausias klausimas kyla,kaip reikes rengti geguziuka-e blush2.gif pvz ar po apacia reikes mauti tokius plonus marskinukus ar uzteks marskinuku nuo sliauztuku,kepuryte plonyte ar storesne ir pan. blush2.gif
Atsakyti
tik va man didziausias klausimas kyla,kaip reikes rengti geguziuka-e blush2.gif pvz ar po apacia reikes mauti tokius plonus marskinukus ar uzteks marskinuku nuo sliauztuku,kepuryte plonyte ar storesne ir pan. blush2.gif
[


sitas klausimas ir man kyla, nes net nenutuokiu kaip reikes tokiu metu mazyli aprengti? ir kokius rubelius detis? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amusante20 @ 2010 02 07, 19:36)
gal kas patarsit, kiek rūbelių reiktų turėt 56 dydžio ir kiek 62 d.? ax.gif


Man 56 d panelė išaugo per dvi savaites, nes gimė ilga:) į 62 šliaužtus netilpo kai buvo 2,5 mėn bet vienos kelnytės dar geros, nors jau 4 mėn.

Labai priklauso kokio dydžio leliukas gimsta. Be to dažnai būna, kad pirmus mėn jie greit auga. Pvz dabar mes esam vidutiniško dydžio ir svorio.

---
Aš jokių ten siaustinukų nespirkau, puikiai susitvarkėm su bodžiais, nors ligninėj sakė nepatogu mažiukus perenginėt. Nežinau, aš tai šoke buvau, kad tik iš pilvo išlindęs leliukas tiek spardosi, mala kojom ir etc.

QUOTE
O kaip su didziais anglijos parduotuvese kokius ten pirkti Gal patartumete


10 lbs - 56 cm arba new baby
14,5 lbs - 62 cm arba 0-3 mnf berods...
Atsakyti
QUOTE(Fliansiukas @ 2010 03 26, 01:14)
Maniskis pirmagimis gime 54cm,tai i pasiimtus drabuzelius 56cm jis tik tik tilpo,nes juk ir pamperis dar uzima vietos  doh.gif  O kai vaziavom po sav namo,tai drabuzeliai isvis mazi buvo....
Dabar nusipirkau 56 ir 62cm,,,bet gal daugiau i ligonine 56 ir gine  doh.gif uzvakar oasake,kad sitas burbuliukas nusimato didesnis  doh.gif  Tai nezinau,ka ir galvoti....
Beje,mielos mamytes,pasidalinkit patirtimi,ar i ligonine imat tik naujus drabuzelius ar ir jau panesiotus pirmagimiu ar kaip buna  "is antru ranku" ax.gif


tikrai nebutina tik naujus drabuzelius veztis i ligonine, isskalbti senesni drabuzeliai ir islyginti tikrai tiks. As irgi turiu dar savo grazia kepuryte ir marskinelius, kurie manau leliukui mano tiks smile.gif

QUOTE(lauricinaa @ 2010 03 30, 13:42)
na as tai i ligonine nusipirkau keleta nauju rubeliu,62 dydzio,nes pasiziurejau kad tu mazesniu like is pirmojo smile.gif kuriuos isploviau ir susidejau,jie atrodo visiskai nauji mirksiukas.gif tik va man didziausias klausimas kyla,kaip reikes rengti geguziuka-e blush2.gif pvz ar po apacia reikes mauti tokius plonus marskinukus ar uzteks marskinuku nuo sliauztuku,kepuryte plonyte ar storesne ir pan. blush2.gif


Na man pirmas vaikas, patirties neturiu daug, bet as kadangi pati geguze gimdysiu, tai paruosiau is ligonines parsivezt: siaustinukas, sliauztukai su marskinukais, kepuryte plonyte su isvirksciom siulem, ant virsaus plona medvilnine kepuryte su paprastom siulem, pirstinytes. Ir idesiu i vokeli nestora. Masinoj vistiek desiu zuiki i kedute, tai is vokelio i kedute, o mano vokelis issisagsto i pleduka, kuriuo ir uzklosiu ji. Siaip gi siltu metu laiku leliukus rengiam 1 drabuzeliu daugiau nei patys rengiames, taip kad irgi svarbu nepersistengti smile.gif
Cia mano tokios mintys wub.gif
Atsakyti
tai as irgi isidejau dar toki minkstuti svarkeli su kapisonu,bet galvoju kad pleduka dar reiketu pasiimti gryztant i namus smile.gif
Atsakyti
Laba mamytes!as tai pirmam mazyliui buvau nusipirkus pradziai po tris komplektelius 56 ir 62 dydzio.i ligonine veziausi 56 dydi,ir dabar galvoju ta pati daryt ,ir naujus vestis drabuzelius i ligonine. 4u.gif
Atsakyti
user posted image

Rinkinukas berniukui 4u.gif ieskom seimininko mirksiukas.gif

Naujas,tik ka numegztas smile.gif susildytas ranku ir sirdies silumos 4u.gif
Atsakyti