Įkraunama...
Įkraunama...

Lėliuko kraitelis

Aš 56 dydzio pirkau maziau nei 62 ziuresim kaip bus, bet manau ir tu ir tu pakankamai turiu 4u.gif
Atsakyti
gal kas patarsit, kiek rūbelių reiktų turėt 56 dydžio ir kiek 62 d.? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(amusante20 @ 2010 02 07, 20:36)
gal kas patarsit, kiek rūbelių reiktų turėt 56 dydžio ir kiek 62 d.? ax.gif


Laba diena mamytes smile.gif
as aisku is patirties negaliu kalbet, taciau turiu nuomone , kuria galiu pasidalint smile.gif
As asmeniskai 56 dydzio isvis nepirkau. Tik kelis drabuzelius 62 dydzio. Su gine pasitariau ir ji sake, kad pora savaiciu pries gimdyma gal daugiau ji gales pamatuot leliuka ir pasakys mazdaug kokio dyzio planuoja gimti smile.gif tada ir zinosi ar verta dar 56 pirkti. Mano manymu 56 dabar reciau reikia. Na mergaitems gal dazniau. As kadangi turesiu suneli, tetis musu aukstas, tai tariu kad mazas lelius nebus ir pirkau nuo 62 dydzio.
Tai be abejo tik mano nuomone smile.gif
Atsakyti
o as vat turiu nusipirkus 50 dydzio 2 smelinukus ir 62 1 smelinuka ir kol kas daugiau nepirksiu iki dekreto, jau nusiziurejau internetine parduotuve tai joje kainos normaliausios ir drabuzeliu kokybe gera, tai ir uzsisakysiu, nereiks su pilvu dideliu po parduotuves lakstyti biggrin.gif biggrin.gif ir sutinku su balabolka, i pabaiga nestumo juk pasakys mazdauk kokio dydzio vaikutis gims, tai pagal tai ir susipirkti galima, vis geriau nei besaiko viska sluoti is lentynu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laūra @ 2010 02 10, 10:02)
biggrin.gif ir sutinku su balabolka, i pabaiga nestumo juk pasakys mazdauk kokio dydzio vaikutis gims, tai pagal tai ir susipirkti galima, vis geriau nei besaiko viska sluoti is lentynu thumbup.gif


nu taip, pasakys, bet su gana didele paklaida nustato leliuko svori mirksiukas.gif
siaip ar taip patariu jums busimos mamytes: neprisipirkit per daug tu maziuku drabuziu. turekit 5 bodziukus pradziai, pora komlekteliu virsutiniu drabuzeliu ir gana. o tu maziausiu 50 tai isvis nebutina. nes siaip leliukui patogiau laisvesni drabuzeliai, nei aptempti. stai mes namo vaziavom is ligonines atsegtu bodziuku (dydis 53cm), nes uzsegtas spaude pamperi prie dupces. nors negime musu mazyle labai didele, 53 cm. tai daugiau ir nedejau to, is viso turejau 3 tokius, pinigai i bala.
suprantu, kad nestuke.gif bunant, laaabai jau norisi leliukui viska pirkti wub.gif tai pirkit i prieki, ko uz poros menesiu prireiks: seilinuku, barskuciu...
Atsakyti
Pritariu anksčiau pasisakiusioms - mažų dydžių rūbelių reikia labai mažai, 2-3 komplektukų per akis. Pirkite tiek, kad užtektų 1-2 savaitėms, vėliau tikrai vilksite didesnius.
Mielos mamos, nepamirškite ir savęs: reikia 1 liemenėlės (1 dydžiu didesnės nei kad nėštumo metu dėvite ir kad atsisegtų priekyje viena ranka), drabužių miegui ir dienos metui (priekyje atsagstomų, po 2-3 vnt), žindymui patogios pagalvės arba kelių paprastų, įv.dydžio pagalvių. Daug ką galite pasisiūti pačios 4u.gif
Gražaus laukimo!
Atsakyti
Sveikos mamytes,

norėčiau jums pasiūlyti dalykėlių, be kurių tikrai neapseisite biggrin.gif Tai nuostabūs, nauji ir tikrai kokybiški "Merkio" firmos gaminiai mažiesiems

http://public.fotki.com/bambliukas/ thumbup.gif

Patys naudojame, todėl rekomenduojame ir jums smile.gif
Atsakyti
O aš džiaugiuosi, kad turėjau 50 dydžio rūbelių, nes sūnelis gimė 51cm. ir , kurie buvo 56 dydžio visi kabojo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzolina @ 2010 03 16, 22:57)
Sveikos mamytes,

norėčiau jums pasiūlyti dalykėlių, be kurių tikrai neapseisite  biggrin.gif  Tai nuostabūs, nauji ir tikrai kokybiški "Merkio" firmos gaminiai mažiesiems

http://public.fotki.com/bambliukas/  thumbup.gif 

Patys naudojame, todėl rekomenduojame ir jums  smile.gif

Labai faini dalykeliai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(amusante20 @ 2010 02 07, 21:36)
gal kas patarsit, kiek rūbelių reiktų turėt 56 dydžio ir kiek 62 d.? ax.gif


Musu bernuzelis gime 58cm. ir as kai isgirdau buvau soke, kad pasiemusi esu i ligonine tik 50 ir 56 dydzio drabuzelius, bet kad ir tu drabuzeliu dydziai skiriasi pagal gamintojus doh.gif anyta buvo is Danijos mums parvezusi drabuzeliu nuo 50 iki 74cm, tai mes db budami 80cm dar neisojam danisku rubeliu kai kuriuos 68 dydzio, o Lindex 74dydzio dar daug kas tinka thumbup.gif
o as buvau nusipirkusi nuo 56 iki 62 dydzio, 56 buvau pasiemusi tik vienus sliauztus ir viena kostiumeli, tai man buvo labai keista, kai mano 58cm vyrukas skendo tuose 56cm sliaustuose, o anytos 50dydzio sliauztai tiko visa pirmaji men thumbup.gif
o man uzteko 5vnt virsutiniu ir 6vnt apatiniu rubeliu ir maisiau as nuo 50 iki 62 dydzio ir gerai jautesi mano mazylis wub.gif
Atsakyti
Pripirkau rubeliu paciu maziausiu, vaikas gime didelis ir tie rubeliai nuejo suniui ant uodegos, geriau pirkt didesnius, tikrai nebus labai labai per dideli ir vaikas per pora savaiciu juos vistiek isaugs. 4u.gif
Atsakyti
Po kokios tris komplektus 56 ir 62 dydzio butu optimaliausias variatas... Juolab uzdejus pampersiuka tas rubelis dar pasitempia. O paskui matysis kokiu truksta, o kokiu jau nebereikia...
Atsakyti