Įkraunama...
Įkraunama...

Lėliuko kraitelis

O as jau beveik ipusejau nestuma, bet nieko dauk neturiu ax.gif vezimelio dar tik dairomes, manau kad kai sueis 6 menesiai tai tada jau drasiai ruosiuos kraiteli,beto laukiam birzelio menesi tai lb dauk visko nereiks bigsmile.gif turiu dar tik 1 smelinuka 62 dydzio, pedkelnes ir buteliuka 2.gif nors labai noreciau pulti viska pirkineti, taciau privengiu blush-anim-cl.gif echo kai dariaus mazylis slepe ka turi tarp kojyciu, tai ir neskubu rubeliu pirkineti topsecret.gif mastau susidaryti pirkiniu sarasa ko prireiks pirmaisiais menesiais tada turbut lengviau ir apsipirkti seksis mastau.gif
Atsakyti
Aš irgi laukiau, laukiau, bet jau ilgiau nebegaliu blush2.gif dabar mums jau 23 savaiteles, tai jau sakiau kai grys vyras (dabar ne namuose) jau galesim ka nors nupirkti leliukui, kad ir mažą smulkmenėlę ax.gif norisi kad pirmas pirkinys su vyru būtų blush2.gif
Atsakyti
man drauge is Danijos atsiunte drabuzeliu, kuriu dydis 50 (bent parashyta etiketeje), as galvoju, gal per mazas...niekur cia tokiu nemaciau g.gif
o gal skirtingai dydzius zymi, niekas nesusiduret?
Atsakyti
aisku visi vaikuciai skirtingai auga, bent jau man iki 3 men, 62 ugio tikrai neuzteko...mamytems siulyciau per daug neislaidauti pradziai, o pataupyti pinigelius ateiciai....nes kai vaikutis jau pradeda judeti, tada per diena ir tris kartus gali tekti perrengti, va tada ir bus reikalingi rubeliai....kas del kepuryciu, bent jau man, kai gimdziau klinikose, jau trecia diena liepe nuimti ir patalpose daugiau nebenaudojau....
Atsakyti
na 50 dydis labai mazas, ir kaip anksciau cia buvo mineta tai daugiausia tinka neisnesiotukams arba labai maziems kudikeliams, nes daugiausia leliukai gimsta jau virs 50 cm wink.gif as pirksiu kazkur 62 dydzio drabuzelius, o jau pries pat gimdyma vistiek mazdaug pasako kokio dydzio leliukas bus, jei kas visada galima dasipirkti biggrin.gif
Atsakyti
pirkau 56 cm arba nuo 0 iki 3 men smile.gif ka gali zinot koks tas mano stebukliukas gims biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Man ir daug kas sake kad visai nedaug rubeliu pirkti, bet gerai kad perdaug neklausiau ir vadovavausi savo galva. Dukrytei tuoj bus 2 menesiukai, ir kai kuriuos rubelius dar vis 56cm nesiojam, beje Lindex firmos rubeliai padidinti, tai 56 cm atitinka kazkur 58 cm. o 62 cm dar nedevim, labai mums jie dideli ir platuas, tai lelyte skesta juose doh.gif nors gime 55 cm, bet i ugi ne taip greitai augam.
beje del kiekio - -drauges dziaugiasi kurios turi daugiau rubeliu, nes ju leliukai daug atpylineja, tai vos speja keisti rubelius, tai jei turetu vos kelis komplektus rubeliu, nespetu nei skalbti,nei dziuti ziema, nei lyginti..
Tai is esmes labai nuo vaikucio priklauso kiek tu rubeliu reikes 4u.gif
Atsakyti
As pradejau pirkti, kai sugalvojom, kad reikia antro leliuko 4u.gif O su pirmu, turejau, kas ka atidave, vaikas buvo neramus, tai gimus niekur net isbegti negalejau, atpilinejo ziauriai, tai mum reikejo labai daug rubeliu ir tikrai 56 d. buvo dideli nors gimeme 52 cm. tad kartais 56 d. neatitinka savo dydzio, reikia ir maziuku, kuriu turejau nes buvo atiduota, tai labai praverte. Cia nuo kiekvieno vaikucio priklauso. Bodzius per galva pradejau naudot tik 3 men. visi buvo smelinukai su knopkytem ar surisami, kas buvo thumbup.gif labai gerai. dabar susipirkau tai, kas mano manymu yra praktiska, tuo paciu ir grazu 4u.gif
Atsakyti
50 didžio tikrai daug nereike tureti labai greitai bus maži
Atsakyti
Kai laukiausi dukrytes , tai visu turejusiu patirties paprotinta rubelius 62 dydzio supirkau ir gal tik pora 56, bet vai kai dukryte gime, tai nebuvo labai didele (svoris 3.310kg,ugis-52cm), tai kazkaip skendo tuose 62 dydzio drabuzeliuose, virsutiniu dar atraitoti rankovytes galima, o smelinukai apatiniai, kepuraites,siaustinukai... schmoll.gif -zodziu teko dasipirkineti musm 56 dydzio rubeliu (aisku labai daug nepirkom, bet keleta virsutiniu, daugiau apatiniu) ir juos iki kokiu 3 men. patogiai pranesiojom lotuliukas.gif Cia labai priklauso nuo to, kokio dydzio vaikelis gims, pas mano pazistamus dukryte net 57 cm gime, tai 56 dydis jau tik gimus per mazas buvo blink.gif
Atsakyti
Aš tai va turiu keletą rūbelių 56 dydžio, o šeip daugiausia stengiuosi žiūrėti nuo 0-3 mėn.
Atsakyti
pas mane gal 50% yra 56d ir 50% 62d. ..bet taip sunku atsilaikyti daugiau nenusipirkus negu reikia.. blush2.gif
Atsakyti