Įkraunama...
Įkraunama...

Lėliuko kraitelis

sulauziau ta prietara-nusipirkom siandien mazus dramblio kaulo spalvos batukus 4u.gif
labai dziaugiuosi siuo pirmu pirkiniu wub.gif
Atsakyti
Na as tai manau, kad kokia smulkmenyte galima jau nusipirkti po 12 savaiciu. Nes jos laikomos kritinemis. O siaip jau 30 savaiciu ir jau daug ka turiu smile.gif
Na neimanoma atsispirti tiems pirkiniams thumbup.gif
O pradziai drabuziuku daug nepirk tikrai, labai vaikiukas greitai auga.
Atsakyti
as ir galvoju kad labai daug nepirksiu be to manau kad gausiu ir is giminiu 4u.gif
ir brolis ir vyro sesuo jau turi vaikuciu,pasiseke,maziau islaidu bus thumbup.gif
o visokiems niekuciams tikrai sunku atsispirt drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos, mums jau 27 sav., o aš pati dar nieko nepirkau, užtat parduotuves nusiaubė anyta, daug drabužėlių perleis draugės, taigi kraitelis bus ogo koks bigsmile.gif Pas mus kolkas rodė mergaitę, bet žiūrėta buvo apie 20 sav., tai realiai anskti dar ir neaiškus kas gims, tai turim visokių rūbelių - ir berniokiškų, ir mergaitiškų, o man labiausiai prie širdies netralūs ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo googa: 13 gegužės 2009 - 15:19
Mums jau beveik 31 sav.si savaitgali zadam viska susipirkti,netgi vezima.
Negali zinoti kada mazylis sugalvos pasibelsti,tai tada reiks sukti galva kur ir kaip susipirkti.
Atsakyti
QUOTE(googa @ 2009 05 13, 16:18)
Sveikos, mums jau 27 sav., o aš pati dar nieko nepirkau, užtat parduotuves nusiaubė anyta, daug drabužėlių perleis draugės, taigi kraitelis bus ogo koks  bigsmile.gif Pas mus kolkas rodė mergaitę, bet žiūrėta buvo apie 20 sav., tai realiai anskti dar ir neaiškus kas gims, tai turim visokių rūbelių - ir berniokiškų, ir mergaitiškų, o man labiausiai prie širdies netralūs  ax.gif

oho,pavydziu tokios anytos rolleyes.gif blink.gif smile.gif
rupinasi net vaiko rubeliais smile.gif maniske kai pasakem apie nestuma,net nesureagavo,tai ka jau apie rupesteli drabuzeliais besneket doh.gif
nezinau man taip prie sirdies ruzavi drabuzeliai,nezinau kodel...bet vytas sake net nenoresias echoskopu lyties suzinot mat kai gims bus didesne staigmena,tai teks irgi neutralius pirktis 4u.gif
Atsakyti
Mano anyta, tai net megzti kojinytės pasiryžus ant tiek būsimuoju vaikaičiu džiaugias, taigi dar sulauksim iš jos doh.gif Vežimą mums visą komplektą irgi seneliai padovanojo ax.gif
Atsakyti
Naudinga nuoroda besilaukiancioms mamytems apie pirmaji kudykio kraiteli smile.gif http://www.kotryna.l..._kraitelis#home

As jau laukiuosi antro vaikelio, tai daug daiktu liko nuo pirmojo bet atmintine butinu daiktu tikrai reikia tureti 4u.gif
Atsakyti
mes gimeme 3400gr tai mum labai tiko rubeliai nuo 0-3 menesiu 4u.gif
ir siaip as viska ko reikai susipirkau iki gimdymo pagimdzius nesinores lakstyti po parduotuves noresis buti su savo dziaugsmeliu wub.gif 4u.gif taigi gryzusi namo jau turejau susipirkusi viska ko reikia ir i jokius prietarus demesio nekreipiau mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skorpea: 18 gegužės 2009 - 09:54
as karaiteli pradejau krauti 7men,tik nesenai zinojom kad mergaites laukiam,tai galejau ir palaukti iki 8 men ..... ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Busiukas @ 2009 05 13, 16:55)
Mums jau beveik 31 sav.si savaitgali zadam viska susipirkti,netgi vezima.
Negali zinoti kada mazylis sugalvos pasibelsti,tai tada reiks sukti galva kur ir kaip susipirkti.


Aš irgi už tai, kad paruošt viską iš anksto, nes paskui lengviau papildyti nei pirkti nuo nulio.

Man lengva kalbėt biggrin.gif nes turiu beveik viską po pirmo bernužėlio, o prisipirkusi buvau doh.gif reiks kurią dieną traukt ir peržiūrėt.

Kaip čia mamytės rašė, man irgi geriausi rūbeliai, kur nereikia per galva traukt, nors ir antras vaikelis, bet vis vien baisu smile.gif 56 dydžio prireikė trumpam, labai greitai išaugo, tai dabar tokių visai nepirksiu.
Atsakyti
kiek prisiklausiau is visu draugiu tai rubelius reik pirkt ne mazesnius nei 56 cm, na tureti gal viena neisnesiotukui 50 cm gal ir nepakenktu jei liale gimtu pries laika g.gif
Atsakyti