Įkraunama...
Įkraunama...

Lėliuko kraitelis

tikrai pritariu del tu prietaru thumbup.gif jeigu bus lemta, tai bet kas gali atsitikti ir laikantis tu prietaru, tad as ju visiskai nesureiksminu g.gif mums dabar eina 9ta savaite, bet sakiau dabar dar nieko nepirksiu. palauksiu 16-17 savaites, kai jau pasakys lyti blush2.gif dar labai bijau prisipirkti nereikalingu daiktu, ypatingai rubeliu, nes jie visi tokie grazus doh.gif
Atsakyti
Nemažai rūbų yra nuo pirmo vaiko ir įvairių dydžių bet kolkas perku 0-3 mėn rūbelius 56 dydžio, perku nedaug nes vaikai greitai auga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolapse @ 2012 05 23, 18:18)
tikrai pritariu del tu prietaru  thumbup.gif jeigu bus lemta, tai bet kas gali atsitikti ir laikantis tu prietaru, tad as ju visiskai nesureiksminu  g.gif mums dabar eina 9ta savaite, bet sakiau dabar dar nieko nepirksiu. palauksiu 16-17 savaites, kai jau pasakys lyti  blush2.gif dar labai bijau prisipirkti nereikalingu daiktu, ypatingai rubeliu, nes jie visi tokie grazus  doh.gif

pirkit standartinius rubus bei daiktus...pati laukiuosi jau 19sav,labai dziugu jog pirmos maziukes rubai standartiniai nereiks galvos sukt biggrin.gif o todel patariu maziau echo tiket,nes drauges puskei echo parode jog bus berniukas,daktare taip pat tvirtino berniuka,bet gime mergyte...todel dabat ir man 15diena darys echo,bet ta lytis nesvarbu smile.gif
Atsakyti
Aš kraitelį labai paprastai įsivaizduoju (kai ant nosies ketvirtas mažius):

kūdikiui aprengti:
drabuželiai (šliaužtai, bodžiukai, megztukas, kepurytės (tarkime dvi trikotažinės kepurytės - viena didesnė, kita mažesnė, nors jeigu vaikas vasarinis, turbūt nereikia), vilnonės kojinytės, vokelis šiltesnis miegojimui lauke + jeigu vaikas žieminukas, kailinis vokas miegojimui lauke, megztos kepurytės, megzti šliaužtai ir papildomai vilnonių kojinyčių)

kūdikiui higienos prekės:
sauskelnės (pokas mažiausio dydžio)
drėgnos servetėlės
jodas + spiritas
Espumisanas
Bepanteno tepalas
aliejukas "Johnson" ar kita firma
merliukai keli, palutės kelios (visada spėsite prisipirkti papildomai)
rankšluostis po maudynių
manikiūrinės žirklutės, šukutės ir šepetukas plaukams

kita:
lovytė
vežimėlis
autokėdutė, kad parsivežti iš ligoninės
patalynė (pagal norus ir pageidavimus, aš pati numačiusi 2-3 neperšlampamas paklodes, vilnonį dekiuką, šiltą anklodę su 2-3 užvalkaliukais)
vonelė
čiulptukai 2 (mažiausio dydžio, bet skirtingų firmų)
jokių buteliukų, šildytuvų, pientraukių iš anksto nepirkčiau, nes jų gali iš viso ir neprireikti.
IMHO, labai reikalingas daiktas yra vaikiškos svarstyklės. Bent jau mes intensyviai naudojome.


mamai į ligoninę:
chalatas, pižama, šlepetės
spec. kelnaitės + įklotai
vaikui drabužiukai ir palutė
aš pati ėmiau dar Espumisaną ir Bepanteną

Pasiimant iš ligoninės vyras atveža:
* mamai drabužius, kurie tiktų apsirengti netekus pilvo (nes pvz. tos kelnės, kurias nešiojote su 9 mėn. pilvu, pagimdžius tikrai smunka lotuliukas.gif )
* kūdikiui autokėdutę, maksimaliai šiltą aprangą, dekiuką ir pan.


o iš esmės, jeigu ko priktrūksta, visada galima nusiųsti vyrą į parduotuvę lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 11 birželio 2012 - 14:28
QUOTE(kasiopeja @ 2012 06 11, 15:24)
Aš kraitelį labai paprastai įsivaizduoju (kai ant nosies ketvirtas mažius):

kūdikiui aprengti:
drabuželiai (šliaužtai, bodžiukai, megztukas, kepurytės (tarkime dvi trikotažinės kepurytės - viena didesnė, kita mažesnė, nors jeigu vaikas vasarinis, turbūt nereikia), vilnonės kojinytės, vokelis šiltesnis miegojimui lauke + jeigu vaikas žieminukas, kailinis vokas miegojimui lauke, megztos kepurytės, megzti šliaužtai ir papildomai vilnonių kojinyčių)

kūdikiui higienos prekės:
sauskelnės (pokas mažiausio dydžio)
drėgnos servetėlės
jodas + spiritas
Espumisanas
Bepanteno tepalas
aliejukas "Johnson" ar kita firma
merliukai keli, palutės kelios (visada spėsite prisipirkti papildomai)
rankšluostis po maudynių
manikiūrinės žirklutės, šukutės ir šepetukas plaukams

kita:
lovytė
vežimėlis
autokėdutė, kad parsivežti iš ligoninės
patalynė (pagal norus ir pageidavimus, aš pati numačiusi 2-3 neperšlampamas paklodes, vilnonį dekiuką, šiltą anklodę su 2-3 užvalkaliukais)
vonelė
čiulptukai 2 (mažiausio dydžio, bet skirtingų firmų)
jokių buteliukų, šildytuvų, pientraukių iš anksto nepirkčiau, nes jų gali iš viso ir neprireikti.
IMHO, labai reikalingas daiktas yra vaikiškos svarstyklės. Bent jau mes intensyviai naudojome.
mamai į ligoninę:
chalatas, pižama, šlepetės
spec. kelnaitės + įklotai
vaikui drabužiukai ir palutė
aš pati ėmiau dar Espumisaną ir Bepanteną




o as dar isimciau kaip nereikalingus:
dregnos serveteles (tam yra vanduo, o nuo ju dar ir suntama)
sukutes ar sepetys (kokia gi ten seveliura...) lotuliukas.gif
ciulptukai, ju nereikia, nes tam krutys duotos
Espumizanas, nes jo prireikia veliau, tikrai ne pirmomis dienomis, oa kai kam visai neprireikia
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2012 06 12, 18:46)
o as dar isimciau kaip nereikalingus:

Va va thumbup.gif labai individualiai visko reikia, kai ko isvis net neprireikia..juk ne akmens amzius, ir neprireiks visko ir tuoj pat...siaip mano manymu labai daug chemijos, visuose situose sarasiukuose... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2012 06 12, 18:46)
o as dar isimciau kaip nereikalingus:
dregnos serveteles (tam yra vanduo, o nuo ju dar ir suntama)
sukutes ar sepetys (kokia gi ten seveliura...) lotuliukas.gif
ciulptukai, ju nereikia, nes tam krutys duotos
Espumizanas, nes jo prireikia veliau, tikrai ne pirmomis dienomis, oa kai kam visai neprireikia


drinks_cheers.gif
ir neperšlampamų paklodžių niekam nereikia
aliejaus irgi niekam nenaudojom (ir, aišku, tik ne Johnsons)
jodo nereikia
svarstyklių tikrai nereikia pačioje pradžioje, jų gali prireikti tik jei būna bėdų kokių su svorio priaugimu
Atsakyti
vienkartinius paklotus as imiau sau po gimdymo (nes man taip higieniskiau) ir mazajai ir kad neguldyti ant tu paciu kur guldo kita leliu. espumisano man prireikia, bet dave gimdykloj, o ciulptuko net lb prireike, kadangi mums buvo stipri gelta ir norint kad lelyte mano ilgiua isbutu po lempomis davem ciulptuka kad neverktu budama ne prie mamos ir kuo ilgiau isguletu
Atsakyti

 ! 
http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=684216
Atsakyti
Dukrai pirkau gal kokias 5 aprangas ( marskinukai+sliauztai) newborn, paskui jau 0-3mths. tai panasiai ir reikejo. gime 3890g ir naminiu matavimu 52cm.
Atsakyti
man neprireike ciulptuku, buteliuku, antspeniu, suku irgi ilgai nereikejo doh.gif ideklai i liemenele irgi nebuvo reikalingi, nors pieno buvo daug, bet man su tais vienkartiniais ideklais buvo nepatogu, jau geriau vienkartines serveteles smile.gif
laaaaabai prireike Garmastano, multi mum kompresiuku-vyras ligoninej bego ieskoti vaistines smile.gif espumizanas nepadejo, daug geriau buvo sab simplex mirksiukas.gif
iskarto siulau pasirupinti paracetamolio, viburcolio zvakutemis, snargliuku istraukeju-nes situ gali prireikti viduty nakties, kaip kad prireike mum doh.gif
neperslampami pakloteliai labai gerai pervystant maziuka mum buvo, naudojom juos pakankamai ilgai dar smile.gif
Atsakyti
QUOTE(avietia @ 2012 07 05, 05:22)
man neprireike ciulptuku, buteliuku, antspeniu, suku irgi ilgai nereikejo doh.gif ideklai i liemenele irgi nebuvo reikalingi, nors pieno buvo daug, bet man su tais vienkartiniais ideklais buvo nepatogu, jau geriau vienkartines serveteles smile.gif
laaaaabai prireike Garmastano, multi mum kompresiuku-vyras ligoninej bego ieskoti vaistines smile.gif  espumizanas nepadejo, daug geriau buvo sab simplex  mirksiukas.gif
iskarto siulau pasirupinti paracetamolio, viburcolio zvakutemis, snargliuku istraukeju-nes situ gali prireikti viduty nakties, kaip kad prireike mum doh.gif
neperslampami pakloteliai labai gerai pervystant maziuka mum buvo, naudojom juos pakankamai ilgai dar smile.gif


ciulptuku, buteliuku ir antspeniu mums irgi visai neprireike. todel rekomenduociau "is kalno" nepirkti, jei naudoti nuo pirmos dienos neplanuojama. juk nedeficitines prekes... jei reikes - tada ir isigysit. kaip ir visu espumizanu, sab simplex...
Atsakyti