Įkraunama...
Įkraunama...

Lėliuko kraitelis

QUOTE(Rebroviene @ 2012 03 04, 20:47)
Laba diena,
Norejau pasiteirauti,kiek mamyciu saco kudikeli tik gimus, gulde i atskira lovyte?
Nzn ar mum pirkt lovyte, ar pradzioj leisti miegoti kartu?
Patarkit

O jus nebijot kartu guldyti? man tai baisu,kad neuzgultume,nors lova super king size,todel visada migdom tik lovyteje.
Atsakyti
QUOTE(Liucija77 @ 2012 02 29, 10:33)
Mums jau 31 sav., tačiau pirkausi drabužėlius mažiukui 62 dydžio ir tik vieną smėlinuką 56 dydžio. nes gyd. pasakė, kad mažiukas bus didelis, tai juokėsi kad į senelį matyt atsigims.


mane irgi gąsdino, kad vaikas bus didelis, tai aš nepirkau mažiausio dydžio rūbelių, turėjau kelis nuo dukrų likusius ir viskas, o visus rūbus pirkau 62..Nu ir ką, gimė pipiras 3700g/55cm, visi turimi rūbai per dideli, teko papildomai pirkti mažiausio dydžio ir tik dabar, ketvirtą mėnesį priaugo iki supirktų 62 dydžio..

QUOTE(Rebroviene @ 2012 03 04, 21:47)
Laba diena,
Norejau pasiteirauti,kiek mamyciu saco kudikeli tik gimus, gulde i atskira lovyte?
Nzn ar mum pirkt lovyte, ar pradzioj leisti miegoti kartu?
Patarkit


mes guldėm nuo pat gimimo į lovytę, nesvarbu, kad naktį joje išmiega iki pirmo prabudimo (nuo 22h iki 01h maždaug), paskui guldausi šalia savęs, daug kartų maitinu iki ryto, tai taip patogiau..Bet lovytė reikalinga - galima pietų miegui joje guldyt, ar šiaip būdraujantį mažylį, taip saugiau, ypač, kai šeimoj nevienas pypliukas mažas..
Atsakyti
Sveikos, noreciau paprasyti, kad parasytumete konkreciai, koki realiai kraiteli reikia pasiruosti kudikiui (is praktines puses, nes iv.parduotuviu sarasai gana ilgi ir nemanau, kad tikrai visko tiek ir reikia), pvz. ciulptukas, 2 buteliukai, vilnones kojinytes ir t.t... Is anksto dekoju.
Atsakyti
QUOTE(Rebroviene @ 2012 03 04, 21:47)
Laba diena,
Norejau pasiteirauti,kiek mamyciu saco kudikeli tik gimus, gulde i atskira lovyte?
Nzn ar mum pirkt lovyte, ar pradzioj leisti miegoti kartu?
Patarkit

Nuo pat pradziu maziukas miegojo savo lovoj,nakti maitinau ir vel guldavau i lovyte,nes buvo baisu miegoti kartu su tokiu maziuku unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(areta @ 2012 03 15, 12:26)
Sveikos, noreciau paprasyti, kad parasytumete konkreciai, koki realiai kraiteli reikia pasiruosti kudikiui (is praktines puses, nes iv.parduotuviu sarasai gana ilgi ir nemanau, kad tikrai visko tiek ir reikia), pvz. ciulptukas, 2 buteliukai, vilnones kojinytes ir t.t... Is anksto dekoju.


toks jūsų prašymas labai sunkiai įgyvendinamas, nes kiekviena mama naudoja individualų kiekį rūbelių, priežiūros priemonių..Juk pvz.mano vaikas smarkiai ir daug atpylinėja, tai man reikia per dieną pakeisti min 5 bodžiukus, tai kad neskalbti kasdien, turiu jų turėti tikrai nemažai..O kita mama nuo tokio kiekio kraupsta, nes puikiausiai jos leliui užtenka vieno bodžiuko dviem dienom..Tas pats su kitom priemonėm - vienom buteliukų, čiulptukų, visokių sterilizatorių, pientraukių labai reikia, o kitoms - visai ne..Siūlyčiau pačiai išnagrinėti kelis siūlomus kraitelio sąrašus ir susidaryti savąjį..Surašykite čia, ką ketinate pirkti, pakomentuosim, verta ar ne ir kiek kas naudojo.. 4u.gif
Atsakyti
Aš pirkau kelis rūbelius 56 dydžio ir dvigubai (gal trigubai) daugiau 62.. Nežinau, kokio dydžio gims mažylis, bet jau geriau rankovytes užlenksiu, nei vieną ariš vis nei vieno karto rūbeliuko neuždėsiu doh.gif dar draugės atidavė nemažai mažiausio dydžio rūbelių, kurių joms taip ir neteko uždėti..
Turiu tokį klausimą.. kokio dydžio (kelių cm) vilnones kojinytes megzti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jieveleee @ 2012 03 28, 10:10)
Turiu tokį klausimą.. kokio dydžio (kelių cm) vilnones kojinytes megzti?  ax.gif


Padukas - 8 cm maždaug 4u.gif
Atsakyti
Pirmasis mano vyras gimė 3,638kg, 52cm, buvau nusipirkus 56cm kraitelį, tai jis ryškiai buvo į didžąją pusę smile.gif Na, nors negali žinoti koks gims mažylis, nors daktarė man beveik atspėjo svorį. Birželį gimdau antrą, tai taip pat renkuosi 56 dydį...
Atsakyti
QUOTE(Sie_muska @ 2012 04 06, 18:21)
Pirmasis mano vyras gimė 3,638kg, 52cm, buvau nusipirkus 56cm kraitelį, tai jis ryškiai buvo į didžąją pusę smile.gif Na, nors negali žinoti koks gims mažylis, nors daktarė man beveik atspėjo svorį. Birželį gimdau antrą, tai taip pat renkuosi 56 dydį...



o mano bernas gime 57 cm., tai as visus 56 dydzio rubus galejau... kaip cia svelniau pasakius doh.gif . Tai, ka buvau atsivezusi i gimdymo namus - netiko niekas, apart vienos siaustinukes be rankoviu... viska nepanaudota isdalinau draugems, iskart pradejom nuo 62 cm.

Mano patarimas toks is patirties (gimdziau vasara) - jei mausite vilnones kojinytes, tai pirkite kelnytes be peduciu, tada ir 56 cm. tiks smile.gif ir siaip paprasta taisykle - turekit keleta maziausiu rubeliu, neuzsipirkit labai visko daug iskart - jei reikes, kas nors is artimuju sulakstys i parduotuve... O apie ciulptukus, pientraukius ir pan - ta pati taisykle - reikes - nusipirksit, juk ne deficitas. 4u.gif
Atsakyti
Pradejau kaupti kazkur nuo 4menesio, taip kas menesi vis paperku rubeliu, 56 dydzio ir 0-3men smile.gif Siandien atsiemiau vilnones kojinytes naujagimiui, tokios grazios baltos ir tokios mazytes wub.gif Turim jau ir lopsiuka, o vezima pirksim veliausiai smile.gif
kazkaip po biski susipirkus taip nesijaucia per pinigine.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vai2te0528 @ 2012 05 14, 18:26)
Pradejau kaupti kazkur nuo 4menesio, taip kas menesi vis paperku rubeliu, 56 dydzio ir 0-3men smile.gif Siandien atsiemiau vilnones kojinytes naujagimiui, tokios grazios baltos ir tokios mazytes  wub.gif Turim jau ir lopsiuka, o vezima pirksim veliausiai smile.gif
kazkaip po biski susipirkus taip nesijaucia per pinigine.. biggrin.gif



Mergaitės, čia iš tos pačios serijos, kad per piniginę pirkiniai labai nesijaustų.

Camelia vaistinėje šiuo metu vyksta gera akcija - 40 proc. visoms prekėms skirtoms kūdikiui ir mamai, išskyrus vaistus. Tačiau reikia su savimi kuponą turėti. O kuponų yra tuose reklaminiuose vaistinės leidinukuose, kur į pašto dėžutes įmeta. Akcija vyksta iki 16 d.
Mano kaimynė man papasakojo apie tai. Apsiprekino - tai dabar giriasi smile.gif
Atsakyti
Gasdino ir mus tais prietarais: nepirkite anksciau laiko ir pan. Bet ka reiskia "anksciau laiko"? O jei vaikutis gims anksciau, kuom ligonineje rengti? Gyvenu tokioj salyje, kur ligonineje, jei neturesi savo rubeliu aprengs valdiskais, visa savo duos, bet po to prie saskaitos pridurs viso labo 150 euru doh.gif UZ DIENA thumbup.gif Tai kiek as galiu uz tokia suma nusipirkti.... Arba, buna ispardavimu, akciju, tai ne, as nieko nepirksiu, lauksiu kol gims vaikas ir brangiau uz viska mokesiu? Na jau ne tongue.gif
Drabuziai tai dar tiek to, is bedos galima ir vyra nusiusti ant greicio i kokia parduotuve. Bet pvz vezimelis....Mes tiek kartu vaziavom tu vezimu ziureti, analizavom, lyginom kainas, ciupinejom. Menuo iki gimdymo likes,o as jau dabar nebuciau galejusi tiek laiko ir jegu tam skirti, pavargstu greitai ir susierzinu. O apie vezimo pirkima po vaiko gimimo...na nezinau, tai ka, su maziuku tusytis kartu po parduotuves?smile.gif
Manyciau, tie prietarai like is tu laiku, kai nesciuju prieziura buvo silpnesne, gal is tikruju nevertejo apsirupinti is anksto. Be to, tu prekiu pasirinkimas buvo mazesnis, kaip mama pasakojo: paemem toki vezima, koks buvo, nors tau jis buvo mazokas. Tai tokiu atveju tikrai, koks skirtumas-imti pries du menesius ar jau gimus vaikiukui.

Manyciau, busimos mamos, ziurekite pagal save. As tai is tu, kuri po truputi, nuo 7 menesio viska supirkinejau (ypac didesnes prekes). O kai jau nuo 30 savaites pradejau sapnuoti kosmarus, kad gimdau, o namuose nieko nebeturiu ir vaikas nuogas, tai ir susirupinom uzbaigti kraiteli biggrin.gif
Ir dar patarimas: kartais reikia kuo maziau su mamom, bobutem, tetulytem kalbetis tokiais klausimais.....
Atsakyti