Įkraunama...
Įkraunama...

Lėliuko kraitelis

Aš tai beveik nieko neprikau.. daug ką susirankiojau iš draugų, pažįstamų.. smile.gif Drabužėlių didžiausią kalną atidavė draugė.. jinai pernai pagimdė. tai kam leisti pinigus ir pirkti tai, ko reikės vos kelis mėnesiuskus.. jie juk labai greitai išauga. Tarp tų atiduotų dar labai nemažai ir naujų, su etiketėm. Jinai net nespėjo uždėti smile.gif

Lovytę ir vežimą gavom panaudojimui, po to grąžinsim. Sutaupėm nemažai pinigėlių ir vėliau, nebus galvos skausmo, kur dėti išaugtus daiktus. Tiesiog, grąžinsim ir viskas smile.gif

Aišku, pirkom ir naujų daiktelių: rankšluostukus, drabužėlius kūdikiui į ligoninę... dar reiks susipirkti visas priežiūros priemones, pataliukus ir pan.

O prietarai, kad nepirkti anksčiau... nžn, nekreipiu į visokius tokius dėmesio. Man tai geriau viską ramiai, po truputi susidėlioti, sutvarkyti. Nors irgi sakė anyta, kad negalima lovytės surinkti, kol vaikas negimė. Mes surinkom, pastatėm kambary ir stovi.. negi vaiką parsivežus ją reiktų rinkti ir tvarkyti?.. mirksiukas.gif
Atsakyti
As uzsisakiau toki rinkinuka, manau yra viskas kas reikalinga ir labai gera kaina,o ko dar reikes dasipirksiu 4u.gif va gal kuri irgi noresit.
http://www.dyl.lt/vi...kamu-pristatymu
Atsakyti
QUOTE(wetriuke @ 2012 02 04, 11:26)
As uzsisakiau toki rinkinuka, manau yra viskas kas reikalinga ir labai gera kaina,o ko dar reikes dasipirksiu 4u.gif va gal kuri irgi noresit.
http://www.dyl.lt/vi...kamu-pristatymu


Buvo jau tokia akcija prieš kalėdas pas juos.. jau buvau beveik susigundžius. Bet vis dėl to, kai negali pačiupinėt, tai norisi, bent jau matyt, kaip atrodo. Bandėm skambint ir paklaust, kas pardavėjas. Prisiskambinti nepavyko, nes dvi dienas, niekas taip ir nepakėlė ragelio.. Tada parašiau el. laišką, paprašiau, kad bent jau nuotraukas parodytų. Gavau atsakymą tik po kelių dienų, kad deja, akcija, jau baigėsi.. smile.gif Taip ir likau neužsisakius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmoske @ 2012 02 05, 14:36)
Buvo jau tokia akcija prieš kalėdas pas juos.. jau buvau beveik susigundžius. Bet vis dėl to, kai negali pačiupinėt, tai norisi, bent jau matyt, kaip atrodo. Bandėm skambint ir paklaust, kas pardavėjas. Prisiskambinti nepavyko, nes dvi dienas, niekas taip ir nepakėlė ragelio.. Tada parašiau el. laišką, paprašiau, kad bent jau nuotraukas parodytų. Gavau atsakymą tik po kelių dienų, kad deja, akcija, jau baigėsi.. smile.gif Taip ir likau neužsisakius biggrin.gif

Na man iskart tik spejau laiskeli nusiust atrase, o pirkt as visada perku internetu is ivairiu parduotuviu neciupinejusi smile.gif
Atsakyti
Perku ir aš smile.gif kai nuotrauka bent jau yra smile.gif

Pasidalinkit įspūdžiais, kai gausit komplektuką. Įdomu vis dėl to smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmoske @ 2012 02 07, 14:16)
Perku ir aš smile.gif kai nuotrauka bent jau yra smile.gif

Pasidalinkit įspūdžiais, kai gausit komplektuką. Įdomu vis dėl to smile.gif

Gerai,butinai, gavau laiskeli vakar,kad issiunte per kurjeri,gausiu per 3d, tai manau sia savaitele jau atnes.
Atsakyti
QUOTE(vilmoske @ 2012 02 07, 14:16)
Perku ir aš smile.gif kai nuotrauka bent jau yra smile.gif

Pasidalinkit įspūdžiais, kai gausit komplektuką. Įdomu vis dėl to smile.gif

komplektuka gavau, medziagyte tikrai nebloga, rubeliai grazus, verta tikrai uz tokia kaina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gunia @ 2011 10 06, 14:18)
Sveikos,
gal cia ne i tema, bet kitur nelabai radau kur klaust  4u.gif
Kuria nestumo savaite ar aplamai kada perkate visus reikalingus daiktus vaikeliui (drabuzelius, lovyte, vezimeli ir pan.)?  blush2.gif
Siandien net su vyru susipykau, nes jis paklauses draugu ir bobuciu, pasake, kad viska pirks pats kol as busiu ligoninej po gimdymo  blink.gif
Ar as durna ir noriu, kad viskas butu suruosta iki vaikelio gimimo, ar vyras  prisiklauses ir prisiskaites prietaru nesamones sneka, kad iki vaiko gimimo nieko negalima pirkt  doh.gif

Kažin kuri iš SM nepirko tongue.gif Ir sėkmingai augina 4u.gif Aš laukčiau ne gimdymo, o nuolaidų biggrin.gif Rimtai, vaistinėse e-pardėse vis tai vienom, tai kitom prekėm akcijos būna, kuriom verta pasinaudot mirksiukas.gif Toks TB planas pasiteisintų nebent jei iš anksto išsirinksit, bet... Bus rūpesčių ir be kraitelio pirkimo 4u.gif
Atsakyti
Mums jau 31 sav., tačiau pirkausi drabužėlius mažiukui 62 dydžio ir tik vieną smėlinuką 56 dydžio. nes gyd. pasakė, kad mažiukas bus didelis, tai juokėsi kad į senelį matyt atsigims. Kraitelį ruošiau pasikonsultuodama su draugėmis, kurios jau turi vaikučius, kita paskaitydama internete ir dar Kotrynos parduotuvėje gavau lankstinuką, kuriame surašytas kūdikio kraitelis, bet tame parašyme daug ko nereikia. Tad manau nieko perdaug neprisipirkau, o dabar bandau rinkti kitą etapą; buteliukus, soskęs, vežimėlis ir t.t.
Atsakyti
kokius pataliukus pirkot? 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,
Norejau pasiteirauti,kiek mamyciu saco kudikeli tik gimus, gulde i atskira lovyte?
Nzn ar mum pirkt lovyte, ar pradzioj leisti miegoti kartu?
Patarkit
Atsakyti
QUOTE(felija @ 2012 03 03, 10:32)
kokius pataliukus pirkot?  4u.gif


Antklodė natūralios ėriuko vilnos (lyg ir Merkio), pagalvę naudot pradėjom 11 mėn, o iki to laiko tiesiog palutė patiesta, čiužinys- pusiau kokoso, pusiau grikių lūkštų.
Užvalkalus su apsaugom ir baldakimu pirkau iš SM mamytės, kuri viską pasiuvo pagal mano pageidavimus.

QUOTE(Rebroviene @ 2012 03 04, 21:47)
Laba diena,
Norejau pasiteirauti,kiek mamyciu saco kudikeli tik gimus, gulde i atskira lovyte?
Nzn ar mum pirkt lovyte, ar pradzioj leisti miegoti kartu?
Patarkit

Maniškis nuo gimimo miega savo lovytėj. Maitinu vis dar pati jau metus. Būna naktų, kai miegam nuo pusiaunakčio kartu, bet ir nešioju iš lovos į lovytę ir 10 kartų per naktį...paskui skaičių pametu...
Atsakyti