Įkraunama...
Įkraunama...

Lėliuko kraitelis

Dziaugiuosi, kad visais (beveik visais) reikalingais daikciukais pradejau rupintis anksti (gal mazdaug nuo 20sav) ir iki 30sav jau beveik viskas buvo supirkta ir suruosta..Lelyte sugalvojo gimti zymiai anksciau (35sav) ir rubeliu prireike paciu maziausiu...Todel tikrai nesiulyciau didziojo kraitelio apsipirkimo ilgai atidelioti, ir visoms nestuke.gif linkiu sveikatos, kantrybes ir sekmes 4u.gif
Atsakyti
Kaip durna pirkau is Bazes ivairiu sliauztu uz brangiai doh.gif
Jau geriau buciau cia nusipirkusi pas kuria nos tarpininke ED bodziuku ir sliauztuku pakuotes uz pigiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(shokoladas123 @ 2011 09 05, 14:58)
Kaip durna pirkau is Bazes ivairiu sliauztu uz brangiai  doh.gif
Jau geriau buciau cia nusipirkusi pas kuria nos tarpininke ED bodziuku ir sliauztuku pakuotes uz pigiai  biggrin.gif

nurodykite prasua nors viena 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Yra daug subforumuose "Vaikams" arba "Internetines parduotuves" 4u.gif
http://www.supermama...?...mp;s=&f=142

http://www.supermama...?...mp;s=&f=139
Atsakyti
QUOTE(Karolinos Mama @ 2011 08 20, 20:33)
tikrai sutinku, kad labai svarbu rubelio aprengimo patogumas.  nes kai reikia kankintis su aprengimu ne kas  unsure.gif
kapisonai visokie - nesamone.
turejau sliaustukus su uztrauktuku, tai labai patogu, nereikia grabineti tu knopkiu  tongue.gif

o man kapišonai labai pasiteisino...vasarą lauke niekad kepurytės nedėjau, tai kapišonas nuo saulės labai gerai buvo...
Atsakyti
Jei tektu grizti ir rinktis vel mazylio kraiteli tai nebegalvodama ieskociau mamytes, kuri pardavineja visus savo mazylio rubelius, tada nebereiketu taip daznai vyro siuntineti i parduotuve, kad truksta to ir ano, o dar kai vyras tiek te ismano, tai doh.gif Nemanau, kad vieno mazylio naudoti rubeliai butu kazkuo uzkresti ir panasiai, juk visi yra skalbiami ir dauguma medvilniniai, o jie nebijo dideles vandens temperaturos... Butu ne tik, kad patogiau, praktiskiua, bet ir daaaug pigiau. Mamos pardavineja nes visai nenaudotus rubelius, o ir naudoti atrodo kaip nauji, nes jei daug rubeliu turi tai nespeja ju po kelis kartus apvilkti, cia kaip mums ir buvo, nes parveze daug rubeliu is UK, pripirko teta su nuolaidomis, kainavo vis tiek daug, nes rubeliu buvo didelis kalnas, gerai, kad tai buvo dovana, nes jei butu reikeje viska susipirkti Lietuvoje tai .. net nesinori ir galvoti blink.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal cia ne i tema, bet kitur nelabai radau kur klaust 4u.gif
Kuria nestumo savaite ar aplamai kada perkate visus reikalingus daiktus vaikeliui (drabuzelius, lovyte, vezimeli ir pan.)? blush2.gif
Siandien net su vyru susipykau, nes jis paklauses draugu ir bobuciu, pasake, kad viska pirks pats kol as busiu ligoninej po gimdymo blink.gif
Ar as durna ir noriu, kad viskas butu suruosta iki vaikelio gimimo, ar vyras prisiklauses ir prisiskaites prietaru nesamones sneka, kad iki vaiko gimimo nieko negalima pirkt doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gunia: 06 spalio 2011 - 14:19
QUOTE(Gunia @ 2011 10 06, 15:18)
Sveikos,
gal cia ne i tema, bet kitur nelabai radau kur klaust  4u.gif
Kuria nestumo savaite ar aplamai kada perkate visus reikalingus daiktus vaikeliui (drabuzelius, lovyte, vezimeli ir pan.)?  blush2.gif
Siandien net su vyru susipykau, nes jis paklauses draugu ir bobuciu, pasake, kad viska pirks pats kol as busiu ligoninej po gimdymo  blink.gif
Ar as durna ir noriu, kad viskas butu suruosta iki vaikelio gimimo, ar vyras  prisiklauses ir prisiskaites prietaru nesamones sneka, kad iki vaiko gimimo nieko negalima pirkt  doh.gif

na jau tuo prietaru, kad negalima pirktti, kol mažiukas negimęs, tai tikrai netikėčiau schmoll.gif aišku, gal nereikia skubėt pirkti visko pirmosiomis savaitėmis, bet, manau, kai jau sueina 30 savaičių jau galima drąsiai pirkti. tuo labiau, kad dažniausiai jau žinoma ir lytis naujojo pasaulio gyventojo smile.gif
nežinau, aš nebūčiau leidusi vyrui visko supirkti blush2.gif man, kai pirmas vaikas, tai aš viską norėjau pačiupinėti, paglostinėti, grįžus iš parduotuvės- išdėlioti, įsivaizduoti, kur kas stovės... man tai buvo didelis malonumas, auginant pilvelį wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ruzava @ 2011 10 06, 15:40)
na jau tuo prietaru, kad negalima pirktti, kol mažiukas negimęs, tai tikrai netikėčiau  schmoll.gif aišku, gal nereikia skubėt pirkti visko pirmosiomis savaitėmis, bet, manau, kai jau sueina 30 savaičių jau galima drąsiai pirkti. tuo labiau, kad dažniausiai jau žinoma ir lytis  naujojo pasaulio gyventojo smile.gif
nežinau, aš nebūčiau leidusi vyrui visko supirkti  blush2.gif  man, kai pirmas vaikas, tai aš viską norėjau pačiupinėti, paglostinėti, grįžus iš parduotuvės- išdėlioti, įsivaizduoti, kur kas stovės... man tai buvo didelis malonumas, auginant pilvelį  wub.gif


Vat ir man norisi tu pojuciu, pati noriu isrinkti viska ko reikes vaikeliui, o ne kad vyras vaziuotu ir dar i kompanija paimtu savo mama ar sese doh.gif Nes jo ismanimas siuose reikaluose, kaip mano supratimas apie masinas biggrin.gif
Atsakyti
Mano drauge sau per nestuke.gif o dabar pamyliui wub.gif per tarpininke is Asdos ir H&M uzsakyneja thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamyte.lt: 09 spalio 2011 - 15:12
As supirkau 62 d. rubelius, kelis tik turejau 56, nes prognazavo dideli vaiki, gime visai normalaus svorio, 53cm..tai rubeliai buvo didoki..bet is kitos puses praktiska:) nes suejus menesiukui 56 d. jau tokie ant ribos..greit nebetilpsim..
Atsakyti
QUOTE(Gunia @ 2011 10 06, 15:18)
Ar as durna ir noriu, kad viskas butu suruosta iki vaikelio gimimo, ar vyras  prisiklauses ir prisiskaites prietaru nesamones sneka, kad iki vaiko gimimo nieko negalima pirkt  doh.gif

jei tiket tais prietarais, tai negalima dovanoti is anksto - na zodziu svetimi, kad nenestu.
O kaip tu gali nesusipirkti? Tai kuo vaika rengs ligonineje, vos gimusi?
as pirkausi, kai isejau i dekreta, nuo 30 sav.
Atsakyti