Įkraunama...
Įkraunama...

Lėliuko kraitelis

Mamytes-vilnietes, gal kas pagelbetu:) Kur galima nupirkti vilnones kojinytes naujagimiui? Kokio ilgio turi buti kojinyciu pedute? Aciu uz pagalba!:)
Atsakyti
Sveikos,

Man čia beskaitant įdomu pasidarė: jeigu pilvas laabai didelis, tai jau matyt tų mažų dydžių rūbelių gal ir neprireiks? Planuoju turėti kokį komplektą 56, o daugiau susipirkti 62 dydžio... Juk jei ką - iš didesnių tai neiškris... Paraitosim...
Atsakyti
QUOTE(Vita Sophia @ 2011 06 26, 01:52)
Sveikos,

Man čia beskaitant įdomu pasidarė: jeigu pilvas laabai didelis, tai jau matyt tų mažų dydžių rūbelių gal ir neprireiks? Planuoju turėti kokį komplektą 56, o daugiau susipirkti 62 dydžio... Juk jei ką - iš didesnių tai neiškris... Paraitosim...


laba, manau kad nuo pilvo dydzio nepriklauso, ar vaikelis bus labai didelis. o siaip tai aisku ir as manau neverta tureti labai daug tu paciu maziausiu rubeliu juk jai leliukas bus didesnis tai gal tik karta tespesi aprengti tuos maziukus rubelius.
Atsakyti
QUOTE(Just_mermaid @ 2011 06 17, 21:04)
Mamytes-vilnietes, gal kas pagelbetu:) Kur galima nupirkti vilnones kojinytes naujagimiui? Kokio ilgio turi buti kojinyciu pedute? Aciu uz pagalba!:)


Labas,
Siaip labai daug skelbimu yra kas siulo numegzti:) pvz http://tavovaikui.lt...ukai/46-95.html
Atsakyti
QUOTE(Vita Sophia @ 2011 06 26, 02:52)
Sveikos,

Man čia beskaitant įdomu pasidarė: jeigu pilvas laabai didelis, tai jau matyt tų mažų dydžių rūbelių gal ir neprireiks? Planuoju turėti kokį komplektą 56, o daugiau susipirkti 62 dydžio... Juk jei ką - iš didesnių tai neiškris... Paraitosim...

Mano pilvas buvo labai didelis, pati ginekologė sakė, kad jei 100% nežinotų, kaip yra iš tikrųjų, manytų, jog dvynukus nešioju, o dukrytė gimė 52cm ūgio, taip kad tikrai ne iš ilgiausių smile.gif
Atsakyti
Norejau pasidziaugti atradus nebloga internetini adresiuka, kur pirkau sauskelnes ir slapias serveteles musu laukiamam stebukleliui, gal kam pravers.
www.briele.lt
Ta pacia diena atveze i namus Kaune nemokamai thumbup.gif O kainos tikrai geros, mano manymu.
Dar www.coliukai.lt kiek ziurejau irgi neblogai.
mirksiukas.gif
Atsakyti
As taip pat jau noreciau kazka savo pilvelio gyventojui nupirkti, bet dar tik 25 sav. ir galvoju, kad per anksti...Ypac dabar pirktis didziuosius daiktus, kaip lovyte, vezimelis...Tai dabar dar visiskai nieko ir neturiu, tik savo pacios nunertus batukus smile.gif
Atsakyti
Aš kraitelį ruošiu apie 35 sav. tad dar turim laiko 4u.gif
Sakiau, turėsiu porą komplektėlių 56 dydžio, daugiau 62 dydžio, galų gale ko nors reikės MB nuvažiuos nupirkti wub.gif
Šiuo metu remontuosim mažojo kambarį, o lovytę ir kitus baldus, vežimėlį pirksim rugpjūčio mėn ax.gif
Atsakyti
QUOTE(blue_pixie @ 2011 03 28, 14:42)
Pagrinde prisipirkau 62 dydžio rūbelių, tik porą 56 (bet jie tokie padidinti atrodė). Mergytė gimė 51 cm, bet tiesiog skendo ir tuose 56 rūbuose, tai teko skubiai papildyti garderobą, nes tiesiog nebuvo kuo vaiką aprengti  blush2.gif Tikrai siūlyčiau turėti ir mažų rūbelių, nebent gydytojai prognozuoja didelį vaiką...

drinks_cheers.gif
aš gydytojos paklausiau, koks daugmaž leliukas turėtų būti, tai pasakė, kad bus nedidelis. tai daugiausiai apsirūpinau 56 dydžio drabužėliais. deja, leliukas pasibeldė 3 savaitėm anksčiau ir tebuvo 49cm ūgio, tai nerasdavau vaiko tuose drabužiuose. teko sukelti pusę giminės ant kojų, surado man dvejus šliaužtus 50cm tai sukau juops ratu 2 savaites smile.gif
Atsakyti
paciu maziausiu (regis 56) uzteko tik ligoninej pirmas paras, o namie jau didesniu reikejo smile.gif o va kur is UK, ten dydziai 0-3men, tai jie didesni, uzteko ilgeliau
Atsakyti
Ne tik dydis svarbu, bet ir pats rubelis.
Kuo jis daugiau atsisega, tuo patogiau. Turejau pripirkus graziu, tai visi dar ir dabar nauji guli, nes sunku buvo uzdeti. Gales pana uzaugus leles rengti smile.gif
Taip pat buna graziu dzemperiuku ar megstuku su kapisonais, tai kol vaikas nesedi, tai visiskai netikes daiktas mano manymu. Grazu, bet kapisonas po nugara susisuka, na nebent ant galvos uzdetas, bet negi vaika laikysi namie su kapisonu ant galvos doh.gif
Siaip 56 dydzio rubeliu turejau nemazai, bet naudojau tik tuos, kuriuos lengviausia uzdeti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rufi: 20 rugpjūčio 2011 - 18:12
QUOTE(Rufi @ 2011 08 20, 19:11)
Ne tik dydis svarbu, bet ir pats rubelis.
Kuo jis daugiau atsisega, tuo patogiau. Turejau pripirkus graziu, tai visi dar ir dabar nauji guli, nes sunku buvo uzdeti. Gales pana uzaugus leles rengti smile.gif
Taip pat buna graziu dzemperiuku ar megstuku su kapisonais, tai kol vaikas nesedi, tai visiskai netikes daiktas mano manymu. Grazu, bet kapisonas po nugara susisuka, na nebent ant galvos uzdetas, bet negi vaika laikysi namie su kapisonu ant galvos doh.gif 
Siaip 56 dydzio rubeliu turejau nemazai, bet naudojau tik tuos, kuriuos lengviausia uzdeti smile.gif


tikrai sutinku, kad labai svarbu rubelio aprengimo patogumas. nes kai reikia kankintis su aprengimu ne kas unsure.gif
kapisonai visokie - nesamone.
turejau sliaustukus su uztrauktuku, tai labai patogu, nereikia grabineti tu knopkiu tongue.gif
Atsakyti