Įkraunama...
Įkraunama...

Lėliuko kraitelis

Pagrinde prisipirkau 62 dydžio rūbelių, tik porą 56 (bet jie tokie padidinti atrodė). Mergytė gimė 51 cm, bet tiesiog skendo ir tuose 56 rūbuose, tai teko skubiai papildyti garderobą, nes tiesiog nebuvo kuo vaiką aprengti blush2.gif Tikrai siūlyčiau turėti ir mažų rūbelių, nebent gydytojai prognozuoja didelį vaiką...
Atsakyti
as nors ir tikejausi,kad musu mazoji gims didelio ugio,bet pagrinda susipirkau 56cm dydzio ir tikrai neprasoviau,nes nors ir abu esam is aukstu,bet mazyle gime tik 50cm ugio,tai tuos 56cm rubelius nesiojom visa menesi 4u.gif manau,tikrai neverta iskart pirkt didesniu,nes gimus vaikeliui tikrai spesite ,tai padaryti.Tuo paciu bus gera proga istrukti is namu ir siek tiek pabegti nuo tu pabodusiu 4 sienu mirksiukas.gif
Atsakyti
Maziausi pas mane 56cm, tikiuosi nebus mazi nes vaika pranasauja mano gine toki nemaza smile.gif taip pat turiu nemazai rubeliu 0-3men, tai va tie manau tiks tikrai smile.gif as manau geriau tureti didesniu nei mazesniu, mazesnius spesi nupirkti jei ka, o va jei nusipirksi pradzioj per mazus bus biski gaila kai vaikas nei karto nedeves nes netilps smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2011 05 12, 15:34)
as manau geriau tureti didesniu nei mazesniu, mazesnius spesi nupirkti jei ka, o va jei nusipirksi pradzioj per mazus bus biski gaila kai vaikas nei karto nedeves nes netilps  smile.gif


Sutinku drinks_cheers.gif Aš visus pirkau 0-3mėn., tik turėsiu ir mažesnių t.y. kelis 52cm, 56cm, nes perleido pažįstama dalį savo sukaupto kraičio smile.gif
Atsakyti
56 dydi perku. Pirmoji gime 54 cm, tai tie patys maziausi kai kurie nepajudinti liko.
O siaip aisku dabar juk mazdaug gydytojai nuprognozuoja ar stambus kudikis, ar maziukas gims, tai pagal tai ir rubelius rinktis galima.
Atsakyti
kada pradedate pirkti kudikio kraiteli
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bresk5: 01 birželio 2011 - 17:31
QUOTE(bresk5 @ 2011 06 01, 18:30)
kada pradedate pirkti kudikio kraiteli

As kai atsiduriau praeita savaite ligoninej tai supratau,kad viska geriausia susipirkti iki 7 men.ir gydytojai rekomenduoja 7 men jau turet paruosta tase i ligonine
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2011 06 01, 23:31)
As kai atsiduriau praeita savaite ligoninej tai supratau,kad viska geriausia susipirkti iki 7 men.ir gydytojai rekomenduoja 7 men jau turet paruosta tase i ligonine

O as kaip tik tase susikroviau tik pries dvi savaites, manau cia nuo kiekvienos individualiai priklauso, kaip ji jauciasi visa nestuma...
O leliukui kadangi nezinojom ka turesim, tai vis laukem, bet gale nusipirkau keleta universaliu rubeliu ir viskas. O visa kita tai po 7 men panasiai
Atsakyti
As visa laika gerai jauciausi ir net nesupratau kas ivyko, kai patekau i ligonine visas skyrius pilnas buvo su pilvukais 6-7 men ir visas beveik veze CP daryti, todel gydytojai patare anksciau susideti bent tase, nes sako visos patekusios nesitikejo cia atsidurti, bet aisku kiekviena daro kaip nori, nors mane isleido susidet tases, as iki siol ja tuscia tebeturiu, tik paskubom jau viska susipirkau
Atsakyti
Leliukui pagrindinius daiktus susipirkom kai man buvo maždaug 6mėn, o dabar (7.5mėn.) dar likę smulkesni pirkinukai, kuriuos neužilgo taip pat planuojam įsigyti ir sau daikteliai, kurie bus reikalingi po gimdymo. ax.gif
Džiaugiuosi, kad vėliau išvengsiu maratonų po parduotuves, visgi karščiai, o ir pilvukas ne mažėja, bet auga, greičiau nuvargstama... nestuke.gif
Atsakyti
pirkau 56 keleta ir daugiau 62, patarciau mazu daug neprisipirkti, nes dar dovanu gausit o beje labai greitai auga, kaip menesis taip po 2-3 cm, tai dziaugiausi jog daug neprisipirkau
Atsakyti
As pradziai pirkau po 2 komplektus.. taip pat turejau daug bodziuku skirtingu dydziu ir vystiklu.. juose dazniausiai zuikiai ir *gyveno* smile.gif
o del busimo vaiko dydzio galima biski atspet ir del echoskopijos.. jeigu jum 7men sako pamatavus vaika kad sveria 2.5-3 kg nemanau kad reikia tu visai visai mazu rubeliu
Atsakyti