Įkraunama...
Įkraunama...

Lėliuko kraitelis

QUOTE(AGI @ 2011 02 28, 14:22)
Manau, kad tas gražių drabužėlių pirkimas yra daugiau būsimos mamos pasidžiaugimas, pasilepinimas geromis emocijomis, o ne tikrasis rūpinimasis būsimuoju vaikiuku...

Taip,pasidziaugimas,malonumas ir daug kitu dalyku,bet tai nereiskia,kad aprengs graziais rubeliais o vaikas gules para laika su nepakeistu pampiu blink.gif Manau,kad ka Jus parasete yra visiska nesamone,nesuderinami dalykai schmoll.gif

Galiu teigti,kad labai geru rubeliu kokybe kainuoja,bet buna ispardavimai,kur galima sutaupyt.
Del Early Days rubuku,pasisakysiu,kad maniskis irgi turi nemazai ju,bet ne del to,kad taupau,megstukai yra laaaabai grazus,o svarbiausia,galeciau parduoti kaip nauja tongue.gif Nei issitempia nei nusiskalbia,aisku daug priklauso nuo skalbimo priemoniu ir skalbykles. Labai gerai priziuriu rubelius,ir tikrai bodziukai kokybe nekokia,bet del vieno vaikiuko nupirkai,ismetei nei pinigeliu negaila,nei kaupiasi,o ir kaina po 2,5svaro(apie early days kokybe kalbu),sliauztai lygiai tokie pat,ir kas teigia,kad nenusiskalbia,nezinau,pas mane vaikas su tuo paciu bodziu maximum nuo ryto iki vakaro ir i skalbenke keliauja. Nu tai va early days tai susidevi,labai. NEXT,MOTHERCARE gyriu,MOTHERCARE del ypatingos kokybes sliauztu,bodziu,NEXT del virsutiniu rubeliu ir sliauztuku cool.gif
Atsakyti
Tikrai nenorėjau pasakyti, kad gražiais aprengtais vaikiukais mamos nesirūpina. Tiesiog manau, kad tuos pinigėlius, kuriuos jaunos mamytės išleidžia brangiems mažučių drabužėliams (ypač jei nėra kitų galimybių ir tenka apsipirkinėti tik Lietuvoje), galima panaudoti daug naudingiau tiek vaikiukui, tiek tėveliams. Juk tikrai nėra jokio skirtumo, ar vaiko šliaužtukai iš naujausios kolekcijos, ar dar visai geri, nors ir pirkti prieš 5 metus... Bet čia jau kiekvieno asmeninis reikalas.

O kalbant apie kokybę, tai iš tiesų prieš keletą metų mane žavėjo NEXT kokybė. Ir drabužėliai gerai nešiojosi, nors skalbiau labai dažnai. Bet dabar ta kokybė labai suprastėjusi - "darželinius" drabužėlius vaikas nešioja 1 dieną, o paskui jie keliauja į skalbianką. Tai pastebėjau, kad ne visi atlaiko ir vieną sezoną - blunka, apsivelia, apsiburbuliuoja... Tuo tarpiu anksčiau pirkti šios firmos drabužiukai išlaikė ir savo formą, ir spalvą.

Atsakyti
QUOTE(AGI @ 2011 02 28, 16:22)
Manau, kad tam mažam leliui visiškai tas pats, ar tas drabužėlis naujas, ar jau 3 mažylių dėvėtas, ar firminis, ar paprastutis. Svarbiau, kad jis būtų natūralaus pluošto, patogiai aprengiamas, tinkamo dydžio...
Kai laukiausi pirmojo pradėjome statybas ir natūraliai visi pinigėliai buvo nukreipti ten. Todėl pasisakiau draugams, pažįstamiems, kad tiesiog labai džiaugčiausi, jei jie pasidalintų savo leliukų išaugtais drabužėliais. Ir drabužėlių buvo tikrai nuostabių, ir vežimas šauniai važiavo, nors ir nebuvo iš "naujausios kolekcijos"... Tie mažieji drabužiukai beveik "nenusiskalbia", nes juos vaikiukas išauga labai greitai.
Nors kai mažius gimė, MB vis tiek turėjo nupirkti keletą naujų rūbelių, nes manieji mažiausieji buvo 56 cm, o vaikiukas gimė 46 cm ir 2,4 kg. Netgi 51 cm marškinėliai buvo didoki (mažesnių tiesiog neado...).
Manau, kad tas gražių drabužėlių pirkimas yra daugiau būsimos mamos pasidžiaugimas, pasilepinimas geromis emocijomis, o ne tikrasis rūpinimasis būsimuoju vaikiuku...

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mano maze gime 56 cm,bet nesiojo pradzioje 50 cm,nes 56 cm dydzio drabuzeliai ryskiai dar didoki buvo smile.gif
Turekit ir mazesniu dydziu ax.gif

Maniske ivairiausiu firmu turi nuo H&M iki Pampolinos,Hilfigerio.
H&M nors ir nebrangus,tikrai ne prastesni ax.gif
Atsakyti
didzioji dauguma 62 cm. pirmagimis gime 55 cm, tai 56 beveik ir netiko, nes dar pampis issideda, sutrumpeja tie cm rubo biggrin.gif o beja, labai gretai auga jie pirmosiosmis dienomis mirksiukas.gif
Atsakyti
o gal galit patarti, kokiu rubeliu reikia tureti gimus vasara mazyliui ir po kiek vnt paciu maziausiu, as maziausia planuoju imti 56 d
Atsakyti
Aš planuoju pirkti pirmuosius rūbelius skirtus 0-3 mėn, t.y. 56-62 cm, tikiuosi išdegs čia mano gudrusis planas lotuliukas.gif
Bet domintų, kad irgi kas patartų būtent vasarą gimusiam mažyliui (mano gims pačiam vasaros gale) kiek vnt. bodžiukų, šliaužtukų ir ko dar pirkti? AR perkat savo mažiausiems siaustinukus, kelnytes?
p.s. Džemute, kaip sekėsi rasti išeiginį rūbelį? Mums šia vasarą jau dvejos vestuvės nusimato, kai aš busiu 8 mėnesy... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo suntea7: 21 kovo 2011 - 15:50
QUOTE(suntea7 @ 2011 03 21, 16:48)
Aš planuoju pirkti pirmuosius rūbelius skirtus 0-3 mėn, t.y. 56-62 cm, tikiuosi išdegs čia mano gudrusis planas lotuliukas.gif
Bet domintų, kad irgi kas patartų būtent vasarą gimusiam mažyliui (mano gims pačiam vasaros gale) kiek vnt. bodžiukų, šliaužtukų ir ko dar pirkti? AR perkat savo mažiausiems siaustinukus, kelnytes?
p.s. Džemute, kaip sekėsi rasti išeiginį rūbelį? Mums šia vasarą jau dvejos vestuvės nusimato, kai aš busiu 8 mėnesy... doh.gif 

sunkiai seksi, bet gavau karpyta sluoksniais apacia, tai tiko si suknyte, neatrodziau kaip burbulas kaip su visom kitom ir as noreciau kad patartu kokiu reikia rubeliu, siaip as vistiek planuoju imti ir 56 d drabuzeliu po kokius 2 arba 3 vnt
Atsakyti
Mergaites, gal matet/zinot kur galima rast naujagimiams rubeliu su siulemis i isore? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ekona: 24 kovo 2011 - 17:29
QUOTE(ekona @ 2011 03 24, 17:28)
Mergaites, gal matet/zinot kur galima rast naujagimiams rubeliu su siulemis i isore?  g.gif


as savo pirmagimei pirkau priesais Hyper maxima, kitoj gatves pusej, Vaiku mieste (tu kauniete, kiek zinau? smile.gif ) tai ir slaiuztu ir siaustinuku ir kepuryciu buvo su isvirkscia siule, senai ten bebuvau gal jau kas pasikeite ten g.gif
Atsakyti
As tai nupirkau pora 50 dydzio bodziu ir 56 - 62 dydzio bodziu po kokius 5 vnt. dar sliauztinuku nupirkau pora abieju dydziu. Kadangi mano turi gimti iki balandzio menesio, atsizvelgiant i ora nupirkau 3 kelnytes ir vienus marskinukus. Daug neprisipirkau, nes visi sako, kad vaikai labai greit juos isauga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dangexxx @ 2011 03 25, 20:41)
As tai nupirkau pora 50 dydzio bodziu ir 56 - 62 dydzio bodziu po kokius 5 vnt. dar sliauztinuku nupirkau pora abieju dydziu. Kadangi mano turi gimti iki balandzio menesio, atsizvelgiant i ora nupirkau 3 kelnytes ir vienus marskinukus. Daug neprisipirkau, nes visi sako, kad vaikai labai greit juos isauga  smile.gif


50 dydžio vargiai ar beužmausit, labai jau maži. 52 reikėjo imti - ne mažesnius, o geriausiai 56.

Mano pirmasis per pirmą mėnesį styptelėjo tik 2cm, o antrasis 4 cm doh.gif
Atsakyti