Įkraunama...
Įkraunama...

Lėliuko kraitelis

QUOTE(SweetTalk @ 2010 09 16, 18:59)
Huggies New Born yra 2-5 kg  smile.gif


Blin giaras... nes pampers ligu nuo 3-6... kai prima gimdziau buvo 2.5 - 5 bet jie geitai dingo...
Atsakyti
As visus drabuzelius pirkau nuo 56 cm, bet dabar pagalvojau, o jeigu lelius gims mazesnis, arba anksciau negu turetu g.gif
Tai drabuzeliai bus per dideli doh.gif
O koki jus dydi perkate mamytes savo maziukams? 4u.gif
Atsakyti
As 56 vos pora turejau visi kiti didesni... nemanau kad reiktu pradeti,o kas jeigu anskciua,visu prima turim galvoti,kad gims laiku... jei jau nutiks taip,kad gims anskciua,tai manau tikrai bus kam nupirkti,beto manau esme bus ne tame kad pora deinu pagules padideliais rubeliais... visu antra lialui geriau truputi laisvesni rubeliai... dazniausiai sako kad lialiukas gimsta per viduriuka tarp mamos ir tecio, t.y. kokio svorio gime teveliai... taigi kaip ir orientyras gaunasi smile.gif
Atsakyti
O aš 56cm rūbelių turėjau daugiausia vis tik. Ir nors panelė pirmą mėnesį paaugo 5cm (nuo 52 iki 57), 56 dydžio rūbelius dar gan ilgai vilkau jai. Kažkokie padidinti jie visi šiais laikais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2010 09 19, 18:43)
O aš 56cm rūbelių turėjau daugiausia vis tik. Ir nors panelė pirmą mėnesį paaugo 5cm (nuo 52 iki 57), 56 dydžio rūbelius dar gan ilgai vilkau jai. Kažkokie padidinti jie visi šiais laikais doh.gif


Pritariu,kad lb daug nuo gamintojo priklauso,vieni i didesne puse kiti i mazesne... nors man su dukryte teko kad jie buvo i mazaja... ir 56dydzio isvis prktiskai tiek tereikejo,tuo labaiu kad pana augo kas men apie 4-6cm iki 6men,taigi...
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2010 09 19, 20:43)
O aš 56cm rūbelių turėjau daugiausia vis tik. Ir nors panelė pirmą mėnesį paaugo 5cm (nuo 52 iki 57), 56 dydžio rūbelius dar gan ilgai vilkau jai. Kažkokie padidinti jie visi šiais laikais doh.gif

drinks_cheers.gif As taip pat visa menesi rengiau mazyli 56 cm dydzio drabuzeliais ... Nors gime 52 ir per menesi paaugo apie 3-5 cm. (tiksliai jau nepamenu)
Atsakyti
QUOTE(Apache @ 2010 09 16, 22:14)
Blin giaras... nes pampers ligu nuo 3-6... kai prima gimdziau buvo 2.5 - 5 bet jie geitai dingo...


as tai pampers new baby 2-5kg nusipirkau ana savaite ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zilkute @ 2010 09 21, 17:25)
as tai pampers new baby 2-5kg nusipirkau ana savaite  ax.gif


bet nepraktiska tie 2-5 lb mazi... tada geriau 3-6
Atsakyti
QUOTE(Apache @ 2010 09 22, 13:17)
bet nepraktiska tie 2-5 lb mazi... tada geriau 3-6


O kokios firmos pampersiukus perkate? Ka galvojate apie ekologiskus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(веро
@ 2010 09 22, 11:19)
O kokios firmos pampersiukus perkate? Ka galvojate apie ekologiskus?  g.gif


pradzioj pirkau pampers,bet manau cia buv lb bandos jausmas,pirmas vaikas,pampers daznaiusiai naudojamos,taigi ir as su visais kaip skant,na mazytei siaip jos tiko kuri laika,bet kai reikejo 2 dydzio,pro pampers viskas eidavo pro asli,taigi naudojau huggies,o veliau visgi nuolat naudojom hugies... manau antram vaikuciui irgi pirksiu huggies,nes man jos lb patiko. su eko sauskelnem nesu susidurusi ir nesuku del to galvos... viens auskelnem ekologinio gyvenimo budo nepavystysi... girdejau kad bibm lb geros,kas leicia alergijas,bet kadangi durkytei nieko nebuvo nuo iprastu,tai ju irgi neteko naudoti.
Atsakyti
QUOTE(веро
@ 2010 09 22, 13:19)
O kokios firmos pampersiukus perkate? Ka galvojate apie ekologiskus?  g.gif

Mes pradzioj naudojom kazkokius ekologiskus, nepamenu..."bambo"ar kaip ten vadinosi, bet labai nepatiko, nes viskas kiaurai eidavo.
Dabar nusipirkau huggies "new born" busimam mazyliui, nes tokie mazuciai, o su pamperiais, nors ir paciais maziausiais mazyle skendo, atlenkdavau ties pilveliu.Tada pirkom maziausius huggies, tuomet "new born" dar nebuvo.Tai jie mazesni uz pampers buvo.Bet kai paaugo, tai apsistojom ties pampersais, geriausiai sugerdavo ir neprasisiodavo per sonus.Tai va tokia istorija ax.gif
Atsakyti
Aciu uz nuomones! 4u.gif
Atsakyti